Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Londra
  • Oras:Londra

Unde anume in Phuket? Este cea mai mare insula a lor cu foarte multe plaje....cea mai renumita este zona Patong si cu cea mai activa viata de noapte. Eu am fost anul trecut In octombrie singur si iti pot da anumite informatii...dar doar despre Patong 😊....daca iti este de folos...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all

Unde anume in Phuket? Este cea mai mare insula a lor cu foarte multe plaje....cea mai renumita este zona Patong si cu cea mai activa viata de noapte. Eu am fost anul trecut In octombrie singur si iti pot da anumite informatii...dar doar despre Patong ....daca iti este de folos...

Asteptam informatii din Patong.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all

Unde anume in Phuket? Este cea mai mare insula a lor cu foarte multe plaje....cea mai renumita este zona Patong si cu cea mai activa viata de noapte. Eu am fost anul trecut In octombrie singur si iti pot da anumite informatii...dar doar despre Patong ....daca iti este de folos...

AI ceva informatii?

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
La 14.03.2018 la 6:17, kingston a spus:

Unde anume in Phuket? Este cea mai mare insula a lor cu foarte multe plaje....cea mai renumita este zona Patong si cu cea mai activa viata de noapte. Eu am fost anul trecut In octombrie singur si iti pot da anumite informatii...dar doar despre Patong 😊....daca iti este de folos...

Intre 2000-3000 baht pt 12 ore, depinde cum negociezi

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...