Sari la conținut

Ce s-a intamplat cu publi24 ?


Postări Recomandate

Ce s-a intamplat cu publi24 (El pentru Ea)? ca nu mai trage balta deloc. Acum cativa ani din prima zi de cand puneam un anunt de un singur rand raspundeau cateva fete, unele dintre ele foarte dragute, citite si girlfriendly. Am avut o viata extraconjugala foarta bogata si diversa in perioada respectiva.

Uneori am impresia ca site-ul este ca o balta statuta in care toti ne aruncam unditele (p#lele) si asteptam sa traga ceva. Ma uit la vizualizari, peste este e in balta, dar rar mai musca, ori e satul, ori suntem noi prea multi la pescuit ori altceva s-a intamplat. Doar cate o stiuca obosita, cateva figuri triste care scriu probabil la toti fara succes. Si nu imi dau seama de ce pestele fain, prospaturile nu mai trag. A mai fost o perioada dupa ce a aparut "50 shades of Gray" cand site-ul a inviat, fetele aveau chef de sex, insa acum, slabut de tot. 

Am mai diversificat textul, mi-am folosit imaginatia in exprimari cat mai plastice dar tot degeaba.

Ori s-au facut toate fetele cuminti, ori ceva le sperie, ori s-au mutat in alta balta (alt site).

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator notsecure
Reputație: 0

mda, si mie mi s-a intamplat exact la fel. obisnuiam sa pun doar un numar de telefon si imediat ma sunau gagicute pentru detalii. acum foarte slab. numai grasane obosite.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Eu din cate stiu AT ul este de succes la capitolul asta.

Anunt cu varsta reala.

Nada la 300 Lei pe ora.

Doar adresa de email.

Tot se prindea ceva.

O stiu de la un tip de pe alta strada.

Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

 

Ce s-a intamplat cu publi24 (El pentru Ea)? ca nu mai trage balta deloc. Acum cativa ani din prima zi de cand puneam un anunt de un singur rand raspundeau cateva fete, unele dintre ele foarte dragute, citite si girlfriendly. Am avut o viata extraconjugala foarta bogata si diversa in perioada respectiva.
Uneori am impresia ca site-ul este ca o balta statuta in care toti ne aruncam unditele (p#lele) si asteptam sa traga ceva. Ma uit la vizualizari, peste este e in balta, dar rar mai musca, ori e satul, ori suntem noi prea multi la pescuit ori altceva s-a intamplat. Doar cate o stiuca obosita, cateva figuri triste care scriu probabil la toti fara succes. Si nu imi dau seama de ce pestele fain, prospaturile nu mai trag. A mai fost o perioada dupa ce a aparut "50 shades of Gray" cand site-ul a inviat, fetele aveau chef de sex, insa acum, slabut de tot. 
Am mai diversificat textul, mi-am folosit imaginatia in exprimari cat mai plastice dar tot degeaba.
Ori s-au facut toate fetele cuminti, ori ceva le sperie, ori s-au mutat in alta balta (alt site).

 

Saracia. Cred ca le-a innebunit saracia si toate vor bani: daca nu au siguranta materiala, nu au chef de joaca. 

 

Probabil ca femeile deschise si dornice s-au carat din tara. 

 

Una din cele care agatau pe badoo, site-ul ala de BDSM etc. s-a apucat de prostitutie: a vazut cum e, a ajuns in situatia sa considere ca "daca nu fac bani din asta, n-are rost" si "Gratis nu m-as fute nici cu Fat Frumos". 

 

Nu mai merge nici pentru cupluri, nici macar gay. Toti vor bani sau... laba. 

Link spre comentariu

Saracia. Cred ca le-a innebunit saracia si toate vor bani: daca nu au siguranta materiala, nu au chef de joaca. 

 

Probabil ca femeile deschise si dornice s-au carat din tara. 

 

Una din cele care agatau pe badoo, site-ul ala de BDSM etc. s-a apucat de prostitutie: a vazut cum e, a ajuns in situatia sa considere ca "daca nu fac bani din asta, n-are rost" si "Gratis nu m-as fute nici cu Fat Frumos". 

 

Nu mai merge nici pentru cupluri, nici macar gay. Toti vor bani sau... laba. 

 

Pe bani era si atunci, bineinteles,  dar acum nici nu raspund, nu intreaba care e oferta, nimic

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 

Ce s-a intamplat cu publi24 (El pentru Ea)? ca nu mai trage balta deloc. Acum cativa ani din prima zi de cand puneam un anunt de un singur rand raspundeau cateva fete, unele dintre ele foarte dragute, citite si girlfriendly. Am avut o viata extraconjugala foarta bogata si diversa in perioada respectiva.
Uneori am impresia ca site-ul este ca o balta statuta in care toti ne aruncam unditele (p#lele) si asteptam sa traga ceva. Ma uit la vizualizari, peste este e in balta, dar rar mai musca, ori e satul, ori suntem noi prea multi la pescuit ori altceva s-a intamplat. Doar cate o stiuca obosita, cateva figuri triste care scriu probabil la toti fara succes. Si nu imi dau seama de ce pestele fain, prospaturile nu mai trag. A mai fost o perioada dupa ce a aparut "50 shades of Gray" cand site-ul a inviat, fetele aveau chef de sex, insa acum, slabut de tot. 
Am mai diversificat textul, mi-am folosit imaginatia in exprimari cat mai plastice dar tot degeaba.
Ori s-au facut toate fetele cuminti, ori ceva le sperie, ori s-au mutat in alta balta (alt site).

 

stai sa inteleg...mergea futareala pe gratis???!!!

Link spre comentariu

stai sa inteleg...mergea futareala pe gratis???!!!

 

Ei na, cum naiba fara bani? Ca nu ma cheama Brad Pitt.

Pe bani este desigur, si acum e la fel, la rubrica Matrimoniale - "El pentru Ea"  dar nu mai raspund gagicile cum raspundeau inainte

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ei na, cum naiba fara bani? Ca nu ma cheama Brad Pitt.

Pe bani este desigur, si acum e la fel, la rubrica Matrimoniale - "El pentru Ea"  dar nu mai raspund gagicile cum raspundeau inainte

adica cele care cauta amant ..incgnito..si cum mergeau tarifele...adica ele te plateau / sau tu pe ele?

Link spre comentariu

adica cele care cauta amant ..incgnito..si cum mergeau tarifele...adica ele te plateau / sau tu pe ele?

da, exact. ceva gen amanta.

eu  le plateam, of course, mergea cam la 200 de lei sedinta, dar daca era vreo faptura desavarsita, mai plusam

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

da, exact. ceva gen amanta.

eu  le plateam, of course, mergea cam la 200 de lei sedinta, dar daca era vreo faptura desavarsita, mai plusam

interesant...oricum prindeai amatoare ..majoritatea care ramaneau si incognito si mai faceau si un banutz..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

stai sa inteleg...mergea futareala pe gratis???!!!

A mers si gratis. Chiar si party-uri, BDSM: submissive, suspension etc. Ea a cautat. Intre timp, s-a... nevrozat. Daca n-ar fi pauperitate, ar trage ele de noi. "Multumiti" gruparii "Stat Roman" pentru viata voastra minunata. 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

A mers si gratis. Chiar si party-uri, BDSM: submissive, suspension etc. Ea a cautat. Intre timp, s-a... nevrozat. Daca n-ar fi pauperitate, ar trage ele de noi. "Multumiti" gruparii "Stat Roman" pentru viata voastra minunata. 

si grupacii zic ca sunt nebun cand caut modalitati sa le fut "free" pe toate..

 

adevar grait,ai ..salve!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

A mers si gratis. Chiar si party-uri, BDSM: submissive, suspension etc. Ea a cautat. Intre timp, s-a... nevrozat. Daca n-ar fi pauperitate, ar trage ele de noi. "Multumiti" gruparii "Stat Roman" pentru viata voastra minunata. 

cred ca o sa ma bag si eu pe publi..poate ..poate fut si eu ceva gratis..:)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

si grupacii zic ca sunt nebun cand caut modalitati sa le fut "free" pe toate..

 

adevar grait,ai ..salve!

Ideea este ca ea tragea de mine: "Uite, eu am facut asa... Eu am gasit acolo si acolo si am facut una si alta... Fa-ti cont, fa si tu, daca te vaiti n-o sa...". Pana a vazut realitatea, cand i-am aratat cum (mai) merge treaba ca barbat, acum (conturi false ale administratorilor etc.). S-au "emancipat" toate, acu' daca nu se prostitueaza nu se simt apreciate romancutele noastre din clasa muncitoare. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

cred ca o sa ma bag si eu pe publi..poate ..poate fut si eu ceva gratis.. :)

 

 

Incearca, dar eu cred ca ne-am trezit prea tarziu pentru asta. Situatia economica nu se va imbunatati, odata indusa tipologia prostituatei cu ifose a carei unica mandrie este escrocheria, nu mai iese din cultura (sub)urbana... Pana vor deveni romancutele independente si libere si cu adevarat emancipate... o sa dispara specia umana. "I, Robot"... 

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

/cred ca o sa ma bag si eu pe publi..poate ..poate fut si eu ceva gratis.. :)

 

Baga-te pe AT ...e una care vrea sa se marite de vreo 5 ani .Ti-o recomand ?

Tot de 5 ani ii stationeaza si varsta ...te duci si vezi ce  e de capul ei :)

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Baga-te pe AT ...e una care vrea sa se marite de vreo 5 ani .Ti-o recomand ?

Tot de 5 ani ii stationeaza si varsta ...te duci si vezi ce e de capul ei :)

baga un link ceva...poate ii ard o vizionare

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:F
  • Oras:F

m.apuc serios de laba ... :))))))

Oare a tratat vreunul dintre noi neserios aceasta activitate?! Daca da, inseamna ca este fie o inhibare a Sex Hormone Binding Globulin (binevenita, in general: testosteronul liber are multe efecte miraculoase care se pierd prin legarea de SHBG), fie o scadere a testosteronului in general sau chiar simptome ale unor afectiuni mai grave (generate de stres, in general). 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...