Sari la conținut

Raluca,noua in Cluj 0728923512


Postări Recomandate

  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL

Fato, realizezi cat esti de penibila?

 

P.S.: Anym-ule, vezi ca fata te trage de urechi ca ai insistat sa-i bagi niste lovele in pusculita.

 

Vai si amar de capul ei!

cine stie ce fumeaza boss ! :laugh2  :no2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Fratilor, de ce nu a mers mai repede Mr. Anymator?

Faceam economie de 200 lei.

Scurt, ca se raceste berea, sun din trafic in week-end (si eu veneam de la Oradea, convins ca are hogeacul pe Hameiului). Imi raspunde ca e pe Calea Turzii, langa Ramada. Ma programez repede, ca nu era trafic si ajung, inainte un dus scurt acasa. Ajuns la ea, in ceva fucking dungeon in capatul unei curti - ea, semi-dezbracata (capotul de care zicea Anymu era lux). Desi am vazut poze cu ea, tre sa recunosc ca am fost dezamagit (se confirma tot ce zice colegu Anymatoru), dar aveam chef de un AP scurt, so let's go. Oralul ok, cu maini. Eu rapid am trecut la doggy cu AP, unde a fost ok (si scurt, dar asta e vina mea). Apoi sa merg la dus.. leaoarca tot pe acolo.. NU gasesc prosop (nu va ganditi la papuci)... Ea ca nu are.... M-am sters cu... hartie igienica. Nu cred ca are sens sa mai zic multe. Eu nu inteleg cum au fost recenzii ok de la colegi relativ cunoscuti.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Ca sa întelega toata lumea, locatia este fosta “cusca” a panterei, am trecut si eu zilele trecute pe acolo dar n-am ramas ca m-a luat cu nostalgii cand am intrat in “ cusca” , dar nu era pantera.

@ anymatoru

Ai experienta si buca finuța, de la primul contact vizual puteai anticipa “rateul”.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Eu nu inteleg cum au fost recenzii ok de la colegi relativ cunoscuti.

Am mai zis-o in alta parte: Dati plusuri ca sa aibe recenziile lor false credibilitate.

Pai normal, nici curvele nu-s chiar total idioate, ii contacteaza pe astia cu cate 1000-3000 de puncte pozitive sa le laude aparent credibil. Pina la urma tot site-ul asta e construit pe principiul scoaterii banilor de la fraieri.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Buna dimineata dragii mei...sunt disponibila si azi pana tarziu 01-02:00...va astept cu programari.pupici dulci

 

 

Raluca fato dute cat vezi cu ochii nu mai urla dupa pula ....regleazati atitudinea fata de client ia-ti rechinul si taio!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:cj
  • Oras:cj

Am mai zis-o in alta parte: Dati plusuri ca sa aibe recenziile lor false credibilitate.

Pai normal, nici curvele nu-s chiar total idioate, ii contacteaza pe astia cu cate 1000-3000 de puncte pozitive sa le laude aparent credibil. Pina la urma tot site-ul asta e construit pe principiul scoaterii banilor de la fraieri.

nu imi vine sa cred ca toate recenziile pozitive si le-a cumparat.
Link spre comentariu

nu imi vine sa cred ca toate recenziile pozitive si le-a cumparat.

Stimati colegi nu mi'am cumparat nici o recenzie pozitiva...aberati cu totii dar sa stiti ca mai sunt si oameni care se simt cu adevarat bine cu mine si spre curiozitatea voastra si eu ma simt foarte bine cu ei in primul rand ca sunt niste oameni respectuosi si cu simtul umorului nu fite si fasoane ;)

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

buna tuturor.am fost putin si eu surprins de relatarile altor colegi de cand nu am mai vizitat topicul.eu am fost la ea de mai multe ori ,si ultima data nu de mult cand am vizitat o eu m am simtit bine asa cum am mai relatat in recenzia anterioara.si acum domnisoara m a primit relativ repede,exact asa a

fost cum am stabilit,locatia s a schimbat putin acum e tot in curte dar mai in spate insa tot asa cuarat nu am nimic deosebit de punctat,adevarat in baie nu am fost eu obisnuiesc sa fac dus doar acasa si inainte si dupa.fata deschisa vorbareata am discutat putin ,ea a fumat o tigara dupa care am trecut la treaba cu un oral neprotejat si asa am si terminat.imbracat si dus am fost.cost 100 roni.

acum concluzia ...sigur eu cred ca si dupa ultimele recenzii totul e cam relativ sau mai bine zis “fiecare cu pizda masiâ€.

eu per total ma am simtit bine fata comunicativa ,ma primit frumos,curat ,mie imi place si cum presteaza.nu as vrea sa fie asta ca o contrabalansare a colegului,cred cu convingere ceea ce a relatat ca asa si este,eu doar am incercat sa va relatez sexperienta mea si cred in acest domeniu e normal sa ai si pro si contra.

spor si sanatate la toti.😜ðŸ˜ðŸ˜˜

  • Like 1
Link spre comentariu

buna tuturor.am fost putin si eu surprins de relatarile altor colegi de cand nu am mai vizitat topicul.eu am fost la ea de mai multe ori ,si ultima data nu de mult cand am vizitat o eu m am simtit bine asa cum am mai relatat in recenzia anterioara.si acum domnisoara m a primit relativ repede,exact asa a

fost cum am stabilit,locatia s a schimbat putin acum e tot in curte dar mai in spate insa tot asa cuarat nu am nimic deosebit de punctat,adevarat in baie nu am fost eu obisnuiesc sa fac dus doar acasa si inainte si dupa.fata deschisa vorbareata am discutat putin ,ea a fumat o tigara dupa care am trecut la treaba cu un oral neprotejat si asa am si terminat.imbracat si dus am fost.cost 100 roni.

acum concluzia ...sigur eu cred ca si dupa ultimele recenzii totul e cam relativ sau mai bine zis “fiecare cu pizda masi”.

eu per total ma am simtit bine fata comunicativa ,ma primit frumos,curat ,mie imi place si cum presteaza.nu as vrea sa fie asta ca o contrabalansare a colegului,cred cu convingere ceea ce a relatat ca asa si este,eu doar am incercat sa va relatez sexperienta mea si cred in acest domeniu e normal sa ai si pro si contra.

spor si sanatate la toti.

Mersi de recenzie esti un dulce si te mai astept pe la mine cu drag

Ps te'am platit cumva pentru aceasta recenzie pozitiva???explicale colegilor tai...mersi inca odata.pupici

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde si peste tot
  • Oras:oriunde si peste tot

Am fost si Eu, in fapt de seara ( asta), la Frumoasa Raluka ( clar pozele o dezavantajeaza).

Locatia binecunoscuta, mai jos de ramada. Intalnirea  "aranjata" usor prin sms, din prima, lacky me.

Fata "poseda" un corp frumos, de odalisca, cu pielea ferma si sanii cu niste sfarcuri numa bune de mozolit. Klar ai trebuiesc poze noi.

GFE foarte ridicat, am facut "trosk"(click) din prima. ON a venit usor, din vorba-n vorba, cu mare "aplicare" din partea ei. NP excelent si after, finalizare glorioasa intr--un CIM "de zile mari". Pentru mine, de gustibus non disputandum est, Raluk a fost fata de care aveam nevoie in seara asta +++.Multumesc !

Drumuri bune sa ai in concediu si te astept sa revii. Te pup :kiss2

  • Like 2
Link spre comentariu

Am fost si Eu, in fapt de seara ( asta), la Frumoasa Raluka ( clar pozele o dezavantajeaza).

Locatia binecunoscuta, mai jos de ramada. Intalnirea  "aranjata" usor prin sms, din prima, lacky me.

Fata "poseda" un corp frumos, de odalisca, cu pielea ferma si sanii cu niste sfarcuri numa bune de mozolit. Klar ai trebuiesc poze noi.

GFE foarte ridicat, am facut "trosk"(click) din prima. ON a venit usor, din vorba-n vorba, cu mare "aplicare" din partea ei. NP excelent si after, finalizare glorioasa intr--un CIM "de zile mari". Pentru mine, de gustibus non disputandum est, Raluk a fost fata de care aveam nevoie in seara asta +++.Multumesc !

Drumuri bune sa ai in concediu si te astept sa revii. Te pup :kiss2

Mersi de recenzie dragul meu...si nu sper cu siguranta ne vom mai vedea te astept si pe litoral poate facem impreuna un trosk plosk si in Marea Neagra :)) :*
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cj
  • Oras:cj

Am fost si Eu, in fapt de seara ( asta), la Frumoasa Raluka ( clar pozele o dezavantajeaza).

Locatia binecunoscuta, mai jos de ramada. Intalnirea  "aranjata" usor prin sms, din prima, lacky me.

Fata "poseda" un corp frumos, de odalisca, cu pielea ferma si sanii cu niste sfarcuri numa bune de mozolit. Klar ai trebuiesc poze noi.

GFE foarte ridicat, am facut "trosk"(click) din prima. ON a venit usor, din vorba-n vorba, cu mare "aplicare" din partea ei. NP excelent si after, finalizare glorioasa intr--un CIM "de zile mari". Pentru mine, de gustibus non disputandum est, Raluk a fost fata de care aveam nevoie in seara asta +++.Multumesc !

Drumuri bune sa ai in concediu si te astept sa revii. Te pup :kiss2

Desi apreciez foarte mult recenzia colegului, am totusi cateva intrebari pt el.....

 

Citatul in latina este perfect scris, "odalisca" - cadana - femeie din harem - iar e bine scris, dar:

 

"lacky me" - nu pusca deloc; nu poate fi greseala de tastare, literele a si u nefiind apropiate pe tastatura;

 

"Klar ai trebuie" - de ce cu k ? ai sau îi  ?   nici eu nu scriu cu diacritice, dar caut ceva apropiat...

 

Mersi.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Mersi de recenzie esti un dulce si te mai astept pe la mine cu drag

Ps te'am platit cumva pentru aceasta recenzie pozitiva???explicale colegilor tai...mersi inca odata.pupici

da...un meniu big mac cu fanta:));)

vacanta placuta,te pup .

Link spre comentariu

da...un meniu big mac cu fanta:));)

vacanta placuta,te pup .

Aaaa...ha ha ha,am vrut sa iti platesc consumatia dar nu ai acceptat nu puteam sa iti bag banii cu japca in buzunar...oricum mersi raman datoare...

Si pentru ceilanti colegi vreau sa va anunt ca asa cum v'am promis de maine voi fii in Oradea...un sejur la voi si cu putina munca merge perfect.va pup

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Aaaa...ha ha ha,am vrut sa iti platesc consumatia dar nu ai acceptat nu puteam sa iti bag banii cu japca in buzunar...oricum mersi raman datoare...

Si pentru ceilanti colegi vreau sa va anunt ca asa cum v'am promis de maine voi fii in Oradea...un sejur la voi si cu putina munca merge perfect.va pup

 

Deci incepi bine vacanta , tot cu munca!! Spor si ...odihna placuta !!

Link spre comentariu

  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Aaaa...ha ha ha,am vrut sa iti platesc consumatia dar nu ai acceptat nu puteam sa iti bag banii cu japca in buzunar...oricum mersi raman datoare...

Si pentru ceilanti colegi vreau sa va anunt ca asa cum v'am promis de maine voi fii in Oradea...un sejur la voi si cu putina munca merge perfect.va pup

stai tu linistita ca am glumit :laugh2  :D ,orcium abia astept sa iti achiti datoria :tdo13  :tdo13  :tdo13  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...