Sari la conținut

Raluca,noua in Cluj 0728923512


Postări Recomandate

Vizitator andreutza13
Reputație: 0

Doamne ce veste bună cu whatsApp-ul, mi-au blocat ăștia de la google adresa de email. Atâtea mail-uri ți-am trimis încât au crezut că fac spam :)))

Cred ca nu ai scris bine emailul ca eu am rasp la toate.

Link spre comentariu
Vizitator ga971774
Reputație: 0

Cred ca nu ai scris bine emailul ca eu am rasp la toate.

Jur că mă bat cu Pif pentru o oră de iubire la tine:)) Seninătatea cu care nu reușești să citești printre rânduri mă doboară :))

Femeieeee, nu ți-am scris veac un rând măcar! E prea fină ironia mea sau a murit cuiva singurul neuron? Gata, mă dau bătut, nu credeam că... exiști, succes!

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator andreutza13
Reputație: 0

Jur că mă bat cu Pif pentru o oră de iubire la tine:)) Seninătatea cu care nu reușești să citești printre rânduri mă doboară :))

Femeieeee, nu ți-am scris veac un rând măcar! E prea fină ironia mea sau a murit cuiva singurul neuron? Gata, mă dau bătut, nu credeam că... exiști, succes!

Posibil sa fiu eu prea batuta in cap sa nu fi inteles...
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Pff... și anunți cu o tonă d timp înainte?😱

Marketing nene, un altfel de marketing.

Daca nu revine, din zi în zi, cu a anunța dată revenirii in Cluj (1 noiembrie), chiar că nu are nimic a face cu promovarea "produsului".

Daca revine, din zi in zi, cu a anunța dată revenirii in Cluj (1 noiembrie) da dovada că-i disperata, anunțând reintrarea pe piata cu aproape o săptămână înainte.

Hmmm, dilema, chiar esențială.

Hmmm, sa vedem ce va face blonda. Că-i blonda, nu-i așa?

Link spre comentariu
Vizitator andreutza13
Reputație: 0

Marketing nene, un altfel de marketing.

Daca nu revine, din zi în zi, cu a anunța dată revenirii in Cluj (1 noiembrie), chiar că nu are nimic a face cu promovarea "produsului".

Daca revine, din zi in zi, cu a anunța dată revenirii in Cluj (1 noiembrie) da dovada că-i disperata, anunțând reintrarea pe piata cu aproape o săptămână înainte.

Hmmm, dilema, chiar esențială.

Hmmm, sa vedem ce va face blonda. Că-i blonda, nu-i așa?

Nu sunt chiar asa de blonda precum cred unii...in fine,revenirea mea la Cluj am anuntato cu "o tona"inainte pentru ca asa am vrut eu,pur si simplu,daca te deranjeaza cu ceva,evita.o seara buna.inteligentilor ;)
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Nu sunt chiar asa de blonda precum cred unii...in fine,revenirea mea la Cluj am anuntato cu "o tona"inainte pentru ca asa am vrut eu,pur si simplu,daca te deranjeaza cu ceva,evita.o seara buna.inteligentilor ;)

Inteligento, poate o evit, poate nu.

Poate chiar vreau a mă convinge cat de blonda ești. Că cert ești blonda.

Optimist fiind, și din povesti știind (eu cu fetele știu lucrurile doar din povesti), blondele îs foarte bune la pat, așa încât s-ar putea sa vad cat de blonda ești.

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Locatie : Motel sau pensiune. Va sfatuiesc sa stiti voi unde vreti sa mergeti. Daca alege ea va duce undeva nasol si scump.

 

Maimuta : Nici o treaba cu pozele...sau cel putin nu sunt recente. Corp de matusa. Atitudine ok, mult peste atitudinea unor "vedete" de pe aici, trecute si recente.

 

Igiena : A facut dus inainte, deci ok.

 

Desfasurarea evenimentelor : Plm...greu de descris. Comun, banal.

 

Servicii si preturi : OP + NP - 250 ora + 100 camera. Cred ca face si ON + CIM. Din cate am inteles fara cost suplimentar. FK habar nu am, nici nu am intrebat, nici nu m-a interesat.

 

NOTE : plm...6.38

 

Nu stiu de ce am mers cu ea dupa ce ne-am intalnit. Se pare ca de 2 ori pe luna sunt prost rau...si m-a nimerit intr-o zi din aia.

 

Dar...gusturile...plm...poate pt unii este ce trebuie la corp. Eu nu stiu ce plm am avut in cap.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Locatie : Motel sau pensiune. Va sfatuiesc sa stiti voi unde vreti sa mergeti. Daca alege ea va duce undeva nasol si scump.

 

Maimuta : Nici o treaba cu pozele...sau cel putin nu sunt recente. Corp de matusa. Atitudine ok, mult peste atitudinea unor "vedete" de pe aici, trecute si recente.

 

Igiena : A facut dus inainte, deci ok.

 

Desfasurarea evenimentelor : Plm...greu de descris. Comun, banal.

 

Servicii si preturi : OP + NP - 250 ora + 100 camera. Cred ca face si ON + CIM. Din cate am inteles fara cost suplimentar. FK habar nu am, nici nu am intrebat, nici nu m-a interesat.

 

NOTE : plm...6.38

 

Nu stiu de ce am mers cu ea dupa ce ne-am intalnit. Se pare ca de 2 ori pe luna sunt prost rau...si m-a nimerit intr-o zi din aia.

 

Dar...gusturile...plm...poate pt unii este ce trebuie la corp. Eu nu stiu ce plm am avut in cap.

Nene, sper sa nu enervez, te întreb totuși, vizita când a avut loc?

Că din înscrisurile lăsate aici, scrise de fata (maimuță cum zici mătăluță), ea acuma nu prea e în Cluj.

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Nene, sper sa nu enervez, te întreb totuși, vizita când a avut loc?

Că din înscrisurile lăsate aici, scrise de fata (maimuță cum zici mătăluță), ea acuma nu prea e în Cluj.

 nu nu...poti intreba orice...eu nu sunt obligat sa raspund :))

 

acum vreo 2 - 3 saptamani......am dat un mail....mi-a raspuns....era in cluj...in trecere cica....plm....intelegi tu

 

vina mea....am uitat sa specific....ma ierti?

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

nu nu...poti intreba orice...eu nu sunt obligat sa raspund :))

 

acum vreo 2 - 3 saptamani......am dat un mail....mi-a raspuns....era in cluj...in trecere cica....plm....intelegi tu

 

vina mea....am uitat sa specific....ma ierti?

Te iert, că dacă nu te iert ... mă enervez.

Link spre comentariu

Vizitator andreutza13
Reputație: 0

Buna ziua dragi futaciosi.in final am reusit sa ajung in frumosul vostru oras.sper sa fie bine si sa nu va dezamages.pentru detalii scrieti-mi pe wbat's app sau astept sa ma sunati.pupici.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...