Sari la conținut

Raluca,noua in Cluj 0728923512


Postări Recomandate

Buna! Prima recenzie, a doua dameza. (prima a fost Anca de la top care habar n-am ce cauta acolo!)

 

Tentat de oferta de sambata am ajuns si eu la domnisoara Raluca.

Din cate am citit pe forum, cred ca fata asta se ridică la un nivel inalt! Modalitate de contact: Whatsapp, simplu-usor-rapid.

 

Aspect: nota 9. Draguta la fata, tanara, inalta, corp frumos ai slabut, sani medii si placuti la atingere, sfarcuri...dementiale! Pizduta stramta, umeda, fara mirosuri.

 

Locatie: nota 7,5. Ajungi usor daca stai la telefon cu ea. Apartament normal. Camera simpla.

 

Actiune: nota 9,5 (ca nu stiu inca ce e 10 :)) ). Am ales o ora. Inceput cu oral reciproc, ON umed, cu scuipat si supt adanc pana in gat, cu ruperi de ritm si lins de oo. NP natural cu gemete si miscari lascive... in 3 pozitii. Dat jos caciulita si CIM tot tot tot. Dupa, dus reciproc si de la capat. Identic, fara graba!

 

Igiena: nota 10. Am primit prosop curat, baie curata.

 

GFE: nota 9. Inafara de FK am facut orice cu aceasta domnisoara. Am ras, am povestit, ne-am futut. NU A AVUT NICIO CLIPA OCHII SPRE VREUN CEAS! Asta conteaza foarte mult!

 

Recomand cu maxima placere! 😘 Te pup, Bobiță! ðŸ˜ðŸ˜…

  • Like 6
Link spre comentariu

Buna! Prima recenzie, a doua dameza. (prima a fost Anca de la top care habar n-am ce cauta acolo!)

Tentat de oferta de sambata am ajuns si eu la domnisoara Raluca.

Din cate am citit pe forum, cred ca fata asta se ridică la un nivel inalt! Modalitate de contact: Whatsapp, simplu-usor-rapid.

Aspect: nota 9. Draguta la fata, tanara, inalta, corp frumos ai slabut, sani medii si placuti la atingere, sfarcuri...dementiale! Pizduta stramta, umeda, fara mirosuri.

Locatie: nota 7,5. Ajungi usor daca stai la telefon cu ea. Apartament normal. Camera simpla.

Actiune: nota 9,5 (ca nu stiu inca ce e 10 :)) ). Am ales o ora. Inceput cu oral reciproc, ON umed, cu scuipat si supt adanc pana in gat, cu ruperi de ritm si lins de oo. NP natural cu gemete si miscari lascive... in 3 pozitii. Dat jos caciulita si CIM tot tot tot. Dupa, dus reciproc si de la capat. Identic, fara graba!

Igiena: nota 10. Am primit prosop curat, baie curata.

GFE: nota 9. Inafara de FK am facut orice cu aceasta domnisoara. Am ras, am povestit, ne-am futut. NU A AVUT NICIO CLIPA OCHII SPRE VREUN CEAS! Asta conteaza foarte mult!

Recomand cu maxima placere! Te pup, Bobiță!

Merci de recenzie Bobiță, te mai astept pe la mine sa ne jucam...
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna dragul meu,nu cred ca voi ajunge pe la Oradea dar te astept pe tine la Cluj in cuibusorul meu de nebunii...te pupic

 Poate totusi te razgandesti intr-o zi. :)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Sigur nu voi ajunge tocmai acolo imi pare rau...

 Asa ai zis ,,tocmai acolo'' de parca Oradea ar fi ultimul oras din Romania.  Te cam inseli daca gandesti asa. 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu intelege gresit,sunt 160 km si in al doilea rand momentan aici la Cluj imi este foarte bine...daca ma voi gandi sa fac o vizita la Oradea te voi anunta categoric.pupici

 

Ok. :)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

0757845744 acesta este numarul meu...astept sa ma suni cu drag pupici😚😚

Motane pune acest numar in titlu.....chiar daca fata nu vrea sa vina si pe la noi. :D
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...