Sari la conținut

Raluca,noua in Cluj 0728923512


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

de Sarbatori Pascale ORTODOXE ceva promotie va fi....?ca de Catolice am fost plecat la stropit si la cules de oua.....asa ar fii fear play :laugh2  :slap2 ce stiu eu un 1+1 sau 2 in 1 la pret de 1+o poezie de pasti  :laugh2  :laugh2  :bow  :pope  :jerkoff

Link spre comentariu

Acuma is 2 posibilitati:

1. Reduce pretul ca pleaca toti taranoii din Cluj acasa la sat si nu mai are cine sa-si duca pula la ea.

2. Se duce si ea acasa ca o vad cam taranca.

Cu parere de rau tin sa te anunt ca nu sunt "taranca"asa cum crezi tu...pentru curiozitatea ta sunt de la Marea Neagra ;)
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Rog un admin sa imi mute orasul pe Constanta pana vineri cand ajung din nou la Cluj...multumesc mult o seara frumoasa tuturor.

Nu se mută topicul pe Constanța, trebuie să îți deschizi altul acolo și eventual în prezentarea ta pui link-ul acestui topic. Baftă! :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor

Cu parere de rau tin sa te anunt ca nu sunt "taranca"asa cum crezi tu...pentru curiozitatea ta sunt de la Marea Neagra ;)

Se vede ca esti de la Marea Neagră...... e întuneric rau in mintea ta ☻
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Si pe Cluj mia deschis topic o prietena ca eu habar nu am

 

O prietena adevarata la nevoie se cunoaste.

Daca e si pestoaica, e nitel mai nasol, ca ia comision.

 

P.S.: sper ca in cazul tau comisionul e sub 50%, nu de alta, dar esti ... blonda, blonda adevarata!

Link spre comentariu

O prietena adevarata la nevoie se cunoaste.

Daca e si pestoaica, e nitel mai nasol, ca ia comision.

 

P.S.: sper ca in cazul tau comisionul e sub 50%, nu de alta, dar esti ... blonda, blonda adevarata!

Pentru cultura ta generala te anunt ca nu era nici pestoaica nici comision nu ii dadeam era pur si simplu o prietena si atat...ssshhhttt....o seara buna
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

De cine zici ca sa mutat la capitala dragul meu??

 

Acum chiar nu stiu cu cine vb, cu tine sau protectorul tau ;)  

http://nimfomane.com/forum/topic/112606-buna-ziua-dragi-futaciosi/page-1?do=findComment&comment=4056706

Din greseala ,maine plec intr-o delegatie la capitala si mi-e lene sa ma deplasez , asa ca, caut o domisoara care sa vina la hotel si hopa, pe cine gasesc eu p'acolo...

Deci de taceai, filozoafa ramaneai ;) 

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Acum chiar nu stiu cu cine vb, cu tine sau protectorul tau ;)

http://nimfomane.com/forum/topic/112606-buna-ziua-dragi-futaciosi/page-1?do=findComment&comment=4056706

Din greseala ,maine plec intr-o delegatie la capitala si mi-e lene sa ma deplasez , asa ca, caut o domisoara care sa vina la hotel si hopa, pe cine gasesc eu p'acolo...

Deci de taceai, filozoafa ramaneai ;)

Colegu'vezi ca linkul pus de tine este pe sectiunea Constanta nu in Bucuresti. Asa ca, trebuie sa cauti alta fata pentru outcall. :D
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...