Sari la conținut

Salon de masaj cu fete din Ucraina - 0758836797


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Salon de masaj cu ucrainence.

Zona Universitate.

Parca am mai vazut un anunt de genul asta , chiar recent.

Anunt din www.publi24.ro

Fara tarife....

Unii spun ca ucrainencele ar fi cele mai frumoase femei din Europa...

post-242022-0-56369000-1520578978_thumb.jpg

post-242022-0-32629800-1520578990_thumb.jpg

post-242022-0-25049900-1520579003_thumb.jpg

post-242022-0-50038900-1520579013_thumb.jpg

post-242022-0-61188700-1520579023_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Hmmm... de explorat

Daca bagati o fisa si incercati sa ne spuneti si noua ce si cum

 

LE

imperialmassage.ro

Program 10-24

Patru fete cu poze pe site in galerie

Fara precizarea preturilor :(

Site-ul seamana cu site-ul Fantasy

Dar asta poate sa nu insemne nimic, sa fi folosit un sablon sau sa fie facut de acelasi programator...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Situl e făcut varză... copiat de la fantasy si alt salon ( nu mai tin minte numele ) preturi nu afișează.... totul striga ă: amatorism !!! Dar totusi sa nu fim rai si sa le dam o sansa ... care se duce primul pe acolo ? Sa ne zica dacă chiar au ucrainience ... si preturile cerute .....

Link spre comentariu

Masaj rebel, masaj blind... fiecare ii da alt nume...

 

Pentru unii cre ca e de bine ca program incepe la 10 dim

 

Dar lipsa preturilor pe site nu inspira prea mult, recunosc. Transparenta incurajeaza si nu lasa loc de interpretari

Link spre comentariu

Imperial o pula,ucrainience tot o pula...nu ca ar avea ucrainiencele ceva ce ale noastre n-au.M-am convins eu si p-acolo cum sta treaba.La civile,da...e alta poveste,dar la curve,tot o apa si-un pamant.Sa trecem la acest salon...in primul rand site-urile loc imperialmasaj.ro si Cleopatra-masaj.ro nu au niciun strop de legatura cu realitatea locului.La telefon o soricuta iti pune o placa cum ca site-ul e in lucru (asta de vreo luna aceeasi poveste proasta,am suna la diverse interval de pe diverse numere...de la serviciu am mai multe) si tot aceeasi minciuna ca ea nici nu poate deschide site-ul ca e in renovare, abc...alfabetul.In schimb nu minta cum ca fetele ar fi modele sau cu vreo legatura cu cele de pe site-uri...spune ca toate au sani lipsa si una e grasuta.Se auto promoveaza ea si mai baga un marketing cu o negresa blonda,la care am si fost...pitica,cur mare,dar raportat la ea in total,prea mare,imi pare grasa.Masajul incepe de la 200 cu diverse variatii si povesti...eu am ales unul sensual si mai permisiv de 250,mi s-a propus si sex in camera,dar nu am vrut...cum intuiam, este un salon cu sex mascat,cred ca are legatura cu fostul Cleopatra de pe Ardeleni, insa se lucreaza sa se ajunga la nivelul ala.Locatia,un apartament cu camera din carton,ce sa zic, la limita intre scarbos si decent...greu sa incadrez.Eu nu mai merg momentan...nu mi-a placut nici negresa,nici ambianta...nu am vrut sex si nici o muie macar fiindca nu ma inspira,imi dadea senzatia de mechanic. depre masaj nu am ce povesti...asa,o denumire de masaj cu ceva pampering si o laba cu ulei fortata de mine cu viteza pe final ca sa nu plec neterminat. Plus bataie in usa pentru THE END. Si nu va urma...

  • Like 2
Link spre comentariu

Imperial o pula,ucrainience tot o pula...nu ca ar avea ucrainiencele ceva ce ale noastre n-au.M-am convins eu si p-acolo cum sta treaba.La civile,da...e alta poveste,dar la curve,tot o apa si-un pamant.Sa trecem la acest salon...in primul rand site-urile loc imperialmasaj.ro si Cleopatra-masaj.ro nu au niciun strop de legatura cu realitatea locului.La telefon o soricuta iti pune o placa cum ca site-ul e in lucru (asta de vreo luna aceeasi poveste proasta,am suna la diverse interval de pe diverse numere...de la serviciu am mai multe) si tot aceeasi minciuna ca ea nici nu poate deschide site-ul ca e in renovare, abc...alfabetul.In schimb nu minta cum ca fetele ar fi modele sau cu vreo legatura cu cele de pe site-uri...spune ca toate au sani lipsa si una e grasuta.Se auto promoveaza ea si mai baga un marketing cu o negresa blonda,la care am si fost...pitica,cur mare,dar raportat la ea in total,prea mare,imi pare grasa.Masajul incepe de la 200 cu diverse variatii si povesti...eu am ales unul sensual si mai permisiv de 250,mi s-a propus si sex in camera,dar nu am vrut...cum intuiam, este un salon cu sex mascat,cred ca are legatura cu fostul Cleopatra de pe Ardeleni, insa se lucreaza sa se ajunga la nivelul ala.Locatia,un apartament cu camera din carton,ce sa zic, la limita intre scarbos si decent...greu sa incadrez.Eu nu mai merg momentan...nu mi-a placut nici negresa,nici ambianta...nu am vrut sex si nici o muie macar fiindca nu ma inspira,imi dadea senzatia de mechanic. depre masaj nu am ce povesti...asa,o denumire de masaj cu ceva pampering si o laba cu ulei fortata de mine cu viteza pe final ca sa nu plec neterminat. Plus bataie in usa pentru THE END. Si nu va urma...

Salut.negresa suge pula?

Link spre comentariu
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

Salut.a mai fost cineva la Imperial?ce nr de telfon mai are?

 

Pare ca s-a inchis. Site-ul este down, pagina FB de asemenea. Dupa recenzii, nu cred ca moare nimeni de dorul lui...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...