Sari la conținut

♡ Corina -Vizita Constanta ❤0762893581 Sms ,Apel sau WhatsApp ❤Bldul Lapusneanu❤


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator guru_
Reputație: 0

Poate dau mâine peste tine... sa nu uiți ca ai trecut pe acilea!

Și așa ai băgat câteva zeci de -rep la mine, când mi-am luat ban, stai sa vezi acum cum ti le imprim pe bucile alea!

O sa plângi cu lacrimi de plăcere și o suspini ore bune după ce plec când te vei așeza pe ele, concomitent cu schimbarea chiloților uzi.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Poate dau mâine peste tine... sa nu uiți ca ai trecut pe acilea!

Și așa ai băgat câteva zeci de -rep la mine, când mi-am luat ban, stai sa vezi acum cum ti le imprim pe bucile alea!

O sa plângi cu lacrimi de plăcere și o suspini ore bune după ce plec când te vei așeza pe ele, concomitent cu schimbarea chiloților uzi.

Hihi

Ti.am mai spus ca nu a fost nimic personal cu minusurile acelea ,a fost pur si simplu o chestie copilareasca la care am renuntat.

Nu din cauza mea ai fost banat :) ,daca nu ma crezi trimite.i un p.m pisicului si iti spune ca este ca mine .

Te fut si uiti de minusuri :d

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini

Poate dau mâine peste tine... sa nu uiți ca ai trecut pe acilea!

Și așa ai băgat câteva zeci de -rep la mine, când mi-am luat ban, stai sa vezi acum cum ti le imprim pe bucile alea!

O sa plângi cu lacrimi de plăcere și o suspini ore bune după ce plec când te vei așeza pe ele, concomitent cu schimbarea chiloților uzi.

Until the next day when he finishes in 2 min's

Link spre comentariu
Vizitator guru_
Reputație: 0

Hihi

Ti.am mai spus ca nu a fost nimic personal cu minusurile acelea ,a fost pur si simplu o chestie copilareasca la care am renuntat.

Nu din cauza mea ai fost banat :) ,daca nu ma crezi trimite.i un p.m pisicului si iti spune ca este ca mine .

Te fut si uiti de minusuri :d

Mda... cred ca dau cu pas.

Pe mine nu ma fute nimeni, eu FUT!

Am vorbit cu băieții din Bucuresti, nu ești compatibila, îmi pare rău.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...