Sari la conținut

Andreea, complex - 0727736940


Postări Recomandate

Vizitator bolovan fiert
Reputație: 0

Buna, numarul la care te pot gasit e cel din anuntul de mai sus de pe publi? adica 0723891646 ?

Postat 23 March 2018 - 01:37 PM

Bună dragii mei...țin sa va anunț ca începând de azi ma puteți găsi doar la acest număr de telefon:0725482913...Va pup și va doresc un weekend minunat 
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta Brotacei
  • Oras:Constanta Brotacei

Postat 23 March 2018 - 01:37 PM

Bună dragii mei...țin sa va anunț ca începând de azi ma puteți găsi doar la acest număr de telefon:0725482913...Va pup și va doresc un weekend minunat

 

Bună dragul meu ma puteți suna la numărul 0725482913...sunt disponibila pana la ora 03:00...pupicii
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am sunat si doamna/domnisoara nu ofera anal. O rog sa ma contrazica daca s-a razgandit intre timp. In alta ordine de idei, are o poza destul de interesanta pe publi, mai nou. Spor!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta Brotacei
  • Oras:Constanta Brotacei

Am sunat si doamna/domnisoara nu ofera anal. O rog sa ma contrazica daca s-a razgandit intre timp. In alta ordine de idei, are o poza destul de interesanta pe publi, mai nou. Spor!

Bună dragul meu.... Într-adevăr a fost câteva zile ca nu am făcut anal.... Dar acuma fac....
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Am fost E eu,E mai plinuta decat in poze. Par scurt sani mari. Oral foarte bun atentă și la oute. Sărută.normal bunicel. Anal nu am facut fiindcă avea ceva probleme si a luat o pauză.pret 100 fin merită încercată (pt cei ce le plac plinutele)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta Brotacei
  • Oras:Constanta Brotacei

Am fost E eu,E mai plinuta decat in poze. Par scurt sani mari. Oral foarte bun atentă și la oute. Sărută.normal bunicel. Anal nu am facut fiindcă avea ceva probleme si a luat o pauză.pret 100 fin merită încercată (pt cei ce le plac plinutele)

Bună dragul îți mulțumesc.... După sărbători o sa adaug poze noi.... Pupicii
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...