Sari la conținut

Andreea, complex - 0727736940


Postări Recomandate

  • Oras:Complex...Hotel Valentina
  • Oras:Complex...Hotel Valentina

Disponibila pana la ora 22:00....nr de tel...0727736940...momentan ras numai la mesaje pe whatsapp sau mă puteți și suna la nr:0731061152...pupicii

Link spre comentariu

Ceau,

 

Vizitat locatia candva saptamanile trecute, pozele poate au fost ale ei candva, acum sigur nu mai arata asa. Sani mari lasati de la gravitatie, singurul lucru semi frumos. Neepilata! Actiune slaba cu multe momente de gemete false.

 

Locatie : 6 (pat rau si dezordine)

Aspect: 5 (o salveaza sanii)

ON: 7

NP: 6

 

De revizitat: eu sigur nu

Link spre comentariu
Vizitator jarmenkell
Reputație: 0

Buna dimineata,

 

Andreea a mai fost in Timisoara,las link cu vechiul topic.

https://nimfomane.com/forum/topic/110392-vrei-sa-te-rasfetisuna-ma/page-10

Am vizitat-o si eu, mai jos recenzia:

1.Locatia - zona complexului studentesc, singura in locatie

2.Modalitatea de contact pe whataspp la nr. 0727736940 am facut programare,raspunde la telefon pe nr.0763399310, ofera indicatii pentru a ajunge in locatie

3.Detalii Andreea este o femeie matura, cu experienta de cativa ani. Este mica de statura, genul bbw, aviz celor care prefera acest gen, are parul scurt. Este sociabila si amabila, am ajuns in locatie unde am stat putin la socializat, am fost servit cu apa si suc. Locatia nu a fost pregatita, nu avea prosoape la dus.

4.Programul de lucru 13:00 - 00:00

5.Note pentru prima vizita merita nota 7

Locatie:5 discreta dar nepregatita,fara prosoape si apa de gura, oglinda mare

ON 10 deepthroat si facefucking, scuipat si lins, cu atentie la zonele adiacente, cu sex intre sani, finalizare CIM

NP 6 am schimbat doar 2 pozitii, pe la spate pe pat si din picioare in fata oglinzii.

IGIENA 6 face dus dupa fiecare nr, am simtit un miros suspect

ATITUDINE: 10 are o atitudine proclient, cauta sa isi satisfaca clientii.

AP: nu face cateva zile

6.Tarifare - 200 RON / H

Mai sta cateva zile in oras, posibil sa schimbe locatia zilele astea.

Recomand celor care sunt amatori de bbw.

 

 

Eu m-as duce pt ON .. din cele zile mai sus e o femeie adevarata care adora pula..

Eu voi merge pe la ea si o sa scriu o recenzie

Link spre comentariu
Vizitator justadick
Reputație: 0

Am fost si eu recent la doamna respectiva. Locația era la pensiunea valentina sau ce este acolo in spate la Hotel Euro.

Poze clar vechi. În realitate este o blonda destul de împlinită fizic si cu un par scurt si sculat ca in anii 80 de zici ca are 50 ani desi are undeva la 30.

Corp cu sani mari si atat, scunda, neepilata , cur plin fara forme...

La acțiune macar a facut dus înainte si s.a pus pe un oral bun cu deep cu atenție la zone , cu ce trebuie,acesta fiind punctul forte din intalnire. După un normal 'normal' si cam atat. Grabit nu am fost deloc.

Ca si note:

On as zice 9

Np. Un 6-7

Igiena ( a facut dus dar era neepilata). Fără nota

Amenda 100 lei un nr.

Pentru un oral mai ales ca e cu Cim pt cine vrea merge(executat bine si fara graba ). În rest nimic special.

Link spre comentariu
  • Oras:Complex...Hotel Valentina
  • Oras:Complex...Hotel Valentina

Disponibila pana la ora 22:00....nr de tel...0727736940...momentan ras numai la mesaje pe whatsapp sau mă puteți și suna la nr:0731061152...pupicii

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Am fost si eu la doamna. Fiind prin complex am sunato, a raspuns foarte repede, amabila la telefon mi-a explicat toate detaliile de care am avut nevoie.

Am ajuns la Hotel Valentina in 15 min.

Pozele de pe topic sunt reale, dar sunt mai vechi. Andreea s-a mai implinit de atunci...

Doamna Andreea prietenoasa, mi-a oferit sa beau suc, apa si m-a intrebat cat am de gand sa stau.Am ales sa stau o finalizare cu posibilitatea de prelungure la o ora.Mi-a ceeut 100 de lei apoi m-am bagat la dush.

S-a bagat si ea la dush, s-a intors in camera si a inceput actiunea.

Stie foarte bine sa te excite, sarutari reciproce pe corp.A inceput sa se frece cu sanii de pula mea apoi a luato in gura si a inceput spectacolul.Face tipa asta un oral incredibil, o ia pe toata pana in gat, se ineaca cu ea, se bate cu pula pe buze, am prinso de dupa cap si i-am infipto si mai puternic in gat.Nu am rezistat mult si am terminat pe sanii ei.

M-a ametit asa mult oralul ei ca am mai ramas cu pula sculata inca 5 minute.

Am fugit iar la dush si ma gandeam daca sa mai raman inca un numar.Eram satisfacut dar pentru asa o muie m-am hotarat sa mai raman un numar.

M-am intors inapoi, stat putin la discutii, m-a intrebat daca poate sa fumeze, i-am zis ca nu ma deranjeaza cu toate ca nu sunt fumator.Mi se pare ok ce a facut, alteia piate nu i-ar fi pasat.

Ne-am pus pe treaba, mult mai fain ca prima oara, facefucking la greu alternat cu sex intre sani, i-am indesat coaiele in gura.As fi vrut sa o pun pe spate si sa io dau in gura de sus dar nu a acceptat.Finalizat puternic la ea in gura, la un moment dat am scoso ca era prea intens.

Atitudine 9: prietenoasa, se face placuta, a pus telefonul pe silent.

GFE 8: preludiu,nu stiu daca saruta pe gura, nu am fost curios.La ora face si masaj.

ON 10: foarte bun, am primit un singur oral mai bun ca al ei de la o tipa care culmea, semana putin cu ea la formatul corpului si cam de aceiasi varsta.Se vede experienta la maturele astea.La varianta de o ora face finalizare faciala.

NP : Nu am incercat, nu am fost curios.

AP : Nu am incercat, dar pare tentant. La ora face pt 50 de lei extra.

Daca va plac sanii mari si vreti un oral de calitate mergeti la doamna. Eu sigur am sa revin.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Disponibila pana la ora 22:00....nr de tel...0727736940...momentan ras numai la mesaje pe whatsapp sau mă puteți și suna la nr:0731061152

Ciao , desi tu nu ai scris in descriere , alti clienti au scris , faci si facefuck ? (daca da , in ce conditii) multumesc

Link spre comentariu

  • Oras:Complex...Hotel Valentina
  • Oras:Complex...Hotel Valentina

Disponibila de la ora 14:00 până la ora 22:00....nr de tel...0727736940...momentan ras numai la mesaje pe whatsapp sau mă puteți și suna la nr:0731061152

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...