Sari la conținut

Andreea, complex - 0727736940


Postări Recomandate

  • Oras:Middle of nowhere
  • Disponibila
  • Oras:Middle of nowhere
  • Disponibila

Buna draga, mai esti disponibila? as vrea sa iti fac o vizita ,doar ca am sa ajung in jur de ora 23-24 in tm

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta Brotacei
  • Oras:Constanta Brotacei

Buna draga, mai esti disponibila? as vrea sa iti fac o vizita ,doar ca am sa ajung in jur de ora 23-24 in tm

Buna dragul meu lucrez pana la ora 22:00 Numai maine daca doresti
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta Brotacei
  • Oras:Constanta Brotacei

Ceau Ale Draga mea, sunt un client de al tau mai pune și tu poze noi sexy cu tine..abia aștept sa ne revedem te puup sti tu! Tot acolo in complex ai locația?

Buna dragul meu da tot in complex stau ...
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Vizitat dameza saptamana trecuta. Locatie complex. Sunat, stabilit scopul si durata vizitei. 100 finalizarea, 200 ora. Ajung la doamna, o tipa 30+, nu bag mana in foc ca e cea din poze, dar e asemanatoare. Stam la taclale putin, ma poftesc la dus pentru igienzare. Pana intra ea la dus, socializez umpic cu un Latrau aflat pe sub pat. Optam pentru un ON si un doggy destul de rapid, nimic spectaculos. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Vizitat dameza saptamana trecuta. Locatie complex. Sunat, stabilit scopul si durata vizitei. 100 finalizarea, 200 ora. Ajung la doamna, o tipa 30+, nu bag mana in foc ca e cea din poze, dar e asemanatoare. Stam la taclale putin, ma poftesc la dus pentru igienzare. Pana intra ea la dus, socializez umpic cu un Latrau aflat pe sub pat. Optam pentru un ON si un doggy destul de rapid, nimic spectaculos. 

Scuze. S-a blocat calculatorul.. am apasat pe toate tastele .. si s-a postat :)). Continuam.... Pentru finalizari speciale, se plateste extra, asadar am finalizat in guma. Dus, salutari si plecare. De mentionat e faptul ca am simtit un usor miros din partea domanei... de ... curcubeu... O experienta aproximativ ok, dar nu as mai reveni. Spor la ciocanit

  • Like 1
Link spre comentariu

Ceau,

 

Vizitat locatia candva saptamanile trecute, pozele poate au fost ale ei candva, acum sigur nu mai arata asa. Sani mari lasati de la gravitatie, singurul lucru semi frumos. Neepilata! Actiune slaba cu multe momente de gemete false.

 

Locatie : 6 (pat rau si dezordine)

Aspect: 5 (o salveaza sanii)

ON: 7

NP: 6

 

De revizitat: eu sigur nu

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...