Sari la conținut

Mai stie cineva ceva de Milfcookie ...


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

nu stiu ce sa zic nu depinde asa mult de mine.pe la 1 aug merg la interviuri de gradinitze.....nu stiu ce sa zic chiar si la particulare e bataie pe locuri depinde si de noroc>>>>>>>>copii multi in Timisoara....fertilitate mare  :feet

doamne ajuta si asa natalitatea e mica pe tara....

iti ofer ceva dulce de lins drept recompensa pana atunci

          Faina pasarica  :rax2 este roza bonbon :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

a scris clar mai sus ca revenirea va fii probabil dupa inceputul lunii august!

Asa e. Insa baiatul a vazut toate pozele de pe forum si mai vrea sa aiba ceva actiune, ma refer la o laba, prin intermediul unor alternative la forum (sex la telefon, poze prin: whatsapp, mail, fb, etc.) Asa e el, asculta rock si are 10 ani
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Pe de alta parte, eu cred ca cine sta in spatele user-ului 'milfcuchi' cauta doar popularitate si atat. Cred ca a fost in bransa acum multa vreme si cocheteaza cu ideea de a reveni. Doar ca timpurile s-au schimbat, si pentru futaci, si pentru el/ea.

Ramane de vazut daca rockerul isi va rupe 'chitara', asteptand (re)venirea unei naluci. Sigur, va intreba pe forum daca 'mai stie cineva de ea', oricare ar fi EA. Cat despre contributia lui, dupa 'Rock la Periam', il putem intreba daca a futut vreo fata de liceu. La cap, ca pozele vin pe whatsapp.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...