Sari la conținut

Show lesby! De maine disponibile


Vizitator mieuna

Postări Recomandate

  • Oras:Undeva in Alba
  • Oras:Undeva in Alba

Dragul meu! Este doar fata blonda cu o alta fata. Topicul asta e deschis de mine, adică prima bruneta! Nu stiu nimic de cele 2 fete. Ele nu prea frecventeaza acest forum din cate stiu eu de la fosta mea colega blonda. Daca doriti mai multe detalii, incercati sa le sunati pe numerele lor de telefon! Va pup

Dacă ai fost atentă, am specificat că e doar 50%. Eu unul regret că nu sunteți împreună. Erați o echipă reușită !!!

Link spre comentariu

Dragul meu! Este doar fata blonda cu o alta fata. Topicul asta e deschis de mine, adică prima bruneta! Nu stiu nimic de cele 2 fete. Ele nu prea frecventeaza acest forum din cate stiu eu de la fosta mea colega blonda. Daca doriti mai multe detalii, incercati sa le sunati pe numerele lor de telefon! Va pup😚

Si tu p unde esti ? 😈
Link spre comentariu
Vizitator mieuna
Reputație: 0

Am văzut dragul meu, dar au mai scris alți băieți după tine, așa că am încercat să îi lămuresc. Poate e echipă bună și acuma, merită încercat

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in Alba
  • Oras:Undeva in Alba

Hai să sparg eu gheața.

Având o jumătate de oră,, bilet de voie", (radarul era la salon) cu amintirea frumoasă a întâlnirii in 3 avută ultima oară, am sunat pentru o programare. Primit adresa, unul dintre M-urile cunoscute. Ajuns in apartament,făcut cunoștință cu noua colegă a blondei și intrebat ce doresc. Va zic sincer intenționam sa o facem în 3,dar când am văzut cum arată, mi-a pierit cheful.

Luat o finalizare cu blonda,finalizat CIM și pe scări la vale. Achitat 100 halatul.

Concluziile le trageți singuri...

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

I-am facut si eu o vizita acestei domnișoare. Sunat, comunicat preturile, programat si im zece minute eram la ea. Locatie undeva vis a vis de hotel cetate. Apartament mare, spatios. Ma primeste într-un furou transparent. Tipa are undeva la 1,65-1,70. Blonda vopsita cu parul scurt, ceva tatuaje si o cicatrice pe față. Nube nici frumoasa nici urata la fata. Corp slim dar nu foarte slaba. Sani frumoși,potriviți. Stam la taclale in bucatarie la un pahar cu apa. Mai avea o colega brunetica, mica tot slim. M-am intelea cu ea la un oral cu finalizare. Am trecuta la oatilitati in cameră. M-am asezat pe spate si s-a apucat de treabă. Fata stie meserie nota zece, cu rotiri de cap ai limbi pe pula. M-a twrminat relativ repede. A stat si a supt tot, pana la ultimul strop. Si acum notele:

Locatie: 8. Baie mare curata

Gfe:8 se poate si mai bine

Oral:10

Normal:nu am făcut.

Halat 100 tragerea.

De revenit? Clar!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

I-am facut si eu o vizita acestei domnișoare. Sunat, comunicat preturile, programat si im zece minute eram la ea. Locatie undeva vis a vis de hotel cetate. Apartament mare, spatios. Ma primeste într-un furou transparent. Tipa are undeva la 1,65-1,70. Blonda vopsita cu parul scurt, ceva tatuaje si o cicatrice pe față. Nube nici frumoasa nici urata la fata. Corp slim dar nu foarte slaba. Sani frumoși,potriviți. Stam la taclale in bucatarie la un pahar cu apa. Mai avea o colega brunetica, mica tot slim. M-am intelea cu ea la un oral cu finalizare. Am trecuta la oatilitati in cameră. M-am asezat pe spate si s-a apucat de treabă. Fata stie meserie nota zece, cu rotiri de cap ai limbi pe pula. M-a twrminat relativ repede. A stat si a supt tot, pana la ultimul strop. Si acum notele:

Locatie: 8. Baie mare curata

Gfe:8 se poate si mai bine

Oral:10

Normal:nu am făcut.

Halat 100 tragerea.

De revenit? Clar!

Felicitări pentru recenzie,dar fetele din acest topic nu m-ai sunt împreună ar fi bine să copiezi recenzia pe topicul nou Inna
Link spre comentariu

I-am facut si eu o vizita acestei domnișoare. Sunat, comunicat preturile, programat si im zece minute eram la ea. Locatie undeva vis a vis de hotel cetate. Apartament mare, spatios. Ma primeste într-un furou transparent. Tipa are undeva la 1,65-1,70. Blonda vopsita cu parul scurt, ceva tatuaje si o cicatrice pe față. Nube nici frumoasa nici urata la fata. Corp slim dar nu foarte slaba. Sani frumoși,potriviți. Stam la taclale in bucatarie la un pahar cu apa. Mai avea o colega brunetica, mica tot slim. M-am intelea cu ea la un oral cu finalizare. Am trecuta la oatilitati in cameră. M-am asezat pe spate si s-a apucat de treabă. Fata stie meserie nota zece, cu rotiri de cap ai limbi pe pula. M-a twrminat relativ repede. A stat si a supt tot, pana la ultimul strop. Si acum notele:

Locatie: 8. Baie mare curata

Gfe:8 se poate si mai bine

Oral:10

Normal:nu am făcut.

Halat 100 tragerea.

De revenit? Clar!

swallow?

Link spre comentariu
Vizitator mieuna
Reputație: 0

post-256898-0-08535000-1537875372_thumb.jpeg

 

Mâine revenim la Alba Iulia pentru 2 zile, în aceeași formulă de început!

Vă așteptăm cu programări pe whatsapp, la numerele de telefon : 0742738355 SAU 0735499031 .

Vă rugăm să precizați că sunteți din Alba.

Locația noastră o să fie în cetate !

Vă pupăm cu drag!

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...