Sari la conținut

Tasha Basarabeanca Top Class 0736043349


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti,Titan
  • Oras:Bucuresti,Titan

Am revenit azi la Tasha, pentru vizita aproape lunara, ca azi e luna aproape plina :)

Nu pot sa nu mentionez seriozitatea maxima. Programarea a fost facuta cu 2 zile inainte pe Whatsapp. Azi ne-am confirmat intalnirea pe PM, in conditiile in care telefonul ei de serviciu nu era functional. Asa ceva mai rar :clapp. Overall, 6 intalniri cu 0 (zero) anulari, 0 (zero) neconfirmari, 0 (zero) minute intarziere.

M-a asteptat intr-o tinuta sexy as hell, avand deja pregatit un playlist de jazz, stiind ca imi place genul. Ca de obicei, a fost o partida de amor salbatic si intens, cu preludiu, FK, imbratisari, oral neprotejat, cunni, normal protejat si finalizare orala. Am stat apoi la taclale, imi face o placere deosebita compania ei. Nota de plata a fost de 450 RON pentru o ora depasita destul de mult. Am plecat foarte relaxat si bine dispus.

M-am simtit excelent astazi cu Tasha, a fost o intalnire de nota 10.

ÃŽți mulțumesc din suflet :) Ma bucur sa întâlnesc oameni speciali cu care pot fi autentica

Te pup și te mai aștept cu mare drag ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti,Titan
  • Oras:Bucuresti,Titan

Disponibila pentru programări!

Program:13:00-23:00

450 ron/1 h(2 finalizări)

300 RON

-1/2 h(1 finalizare)

Rog programările sa fie făcute cu 2-3 h în prealabil!!!

Și va rog sa adăugați în mesaj intervalul de h în care va pot răspunde, contează mult pentru mine, deoarece nu vreau sa deranjez pe cineva!

Sa aveți o zi senina!

Moldoveanca va pupa sh cuprindi strâns :)

post-259243-0-54507300-1576586280_thumb.jpg

  • Like 14
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Tasha, 

 

Am reusit sa ajung si eu la Tasha in cele din urma dupa cateva incercari nereusite.M-am programat cu cateva ore inainte si am ajuns la ora stabilita in locatia Tashei.Am fost intampinat de Tasha despre care pot spune ca e o bruneta care poseda frumusete impresionanta de-a dreptul dar totodata as putea spune si atipica.Este dulcica foc,buze dulci si voluptoase,corp slim si bine rau proportionat , picioare lungi, sani frumosi si in sincronism cu corpul ei si un fundulet de mare angajement (just fucking wooow!!!).Actiunea in sine nu o sa detaliez foarte mult , doar pot spune ca am avut parte de un fk si oral ce intra cu usurinta in topul meu personal.Pasiunea cu care face fk-ul si oralul ma cam lasa fara cuvinte si m-a cam impresionat de-a dreptul.Despre normal am numai cuvinte de lauda se misca bine in orice pozitie ,pasiunea si dorinta de a te satisface pe deplin sunt acolo prezente si te face sa te simti barbat adevarat.

GFE-ul Tashei este la cote inalte(fk-ul in adevaratul sens al cuvintului,pasional si incitant rau).Tasha este o fata zambareata ,inteligenta, poti aborda cam orice subiect si  eu m-am simtit excelent cu ea si in partea care nu a implicat actiunea in sine.Abia astept sa revin la ea :)

Concluzie:Pasionala si incintanta rau fata asta. :)

Note:

Locatia:9

Aspect:10

Oral:10

Normal:10

GFE:11

Igiena:10

450ron/70-75 minute

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti,Titan
  • Oras:Bucuresti,Titan

 

Tasha,

 

Am reusit sa ajung si eu la Tasha in cele din urma dupa cateva incercari nereusite.M-am programat cu cateva ore inainte si am ajuns la ora stabilita in locatia Tashei.Am fost intampinat de Tasha despre care pot spune ca e o bruneta care poseda frumusete impresionanta de-a dreptul dar totodata as putea spune si atipica.Este dulcica foc,buze dulci si voluptoase,corp slim si bine rau proportionat , picioare lungi, sani frumosi si in sincronism cu corpul ei si un fundulet de mare angajement (just fucking wooow!!!).Actiunea in sine nu o sa detaliez foarte mult , doar pot spune ca am avut parte de un fk si oral ce intra cu usurinta in topul meu personal.Pasiunea cu care face fk-ul si oralul ma cam lasa fara cuvinte si m-a cam impresionat de-a dreptul.Despre normal am numai cuvinte de lauda se misca bine in orice pozitie ,pasiunea si dorinta de a te satisface pe deplin sunt acolo prezente si te face sa te simti barbat adevarat.

GFE-ul Tashei este la cote inalte(fk-ul in adevaratul sens al cuvintului,pasional si incitant rau).Tasha este o fata zambareata ,inteligenta, poti aborda cam orice subiect si eu m-am simtit excelent cu ea si in partea care nu a implicat actiunea in sine.Abia astept sa revin la ea :)

Concluzie:Pasionala si incintanta rau fata asta. :)

Note:

Locatia:9

Aspect:10

Oral:10

Normal:10

GFE:11

Igiena:10

450ron/70-75 minute

Mulțumesc mult pentru apreciere 🤩🤩🤩

Èši mai aștept cu mari drag 😋😋

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti,Titan
  • Oras:Bucuresti,Titan

Noul an se asterne inaintea noastra ca un volum nescris cu 365 de pagini goale. Va Urez sa le scrieti numai cu lucruri bune, impliniri si fericire pentru ca la sfarsitul volumului sa-l cititi cu bucurie!â€

La mulți ani mușchetarii lu Tasha 🤩🤩🤩🤩

post-259243-0-89255600-1577803094_thumb.jpg

post-259243-0-51503900-1577803261_thumb.jpg

post-259243-0-26794800-1577803279_thumb.jpg

post-259243-0-99808500-1577803289_thumb.jpg

post-259243-0-48294100-1577803340_thumb.jpg

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Noul an se asterne inaintea noastra ca un volum nescris cu 365 de pagini goale. Va Urez sa le scrieti numai cu lucruri bune, impliniri si fericire pentru ca la sfarsitul volumului sa-l cititi cu bucurie!”

La mulți ani mușchetarii lu Tasha

La Multi Ani, frumoaso !

2019 a fost un an frumos pentru mine si datorita tie :luv

 

Da' vezi ca sunt 366 pagini in 2020 ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti,Titan
  • Oras:Bucuresti,Titan

Buna dragii mei,va mulțumesc tari mult pentru urări de bine,va urez la fel sa aveți parte de o fericire interioară ,care ar lumina chiar și cele mai dificile momente din viața voastră :

Sa știti ca am revenit la birou cu o forța și energie de neoprit, după o vacanța bine meritata așa ca va aștept din nou in cuibușorul de “nebunii”

Sa aveți o seara minunata,atașez mai jos un clip video care ma inspira și se joaca cu fantezia mea rău de tot

 

Moldoveanca va pupî ochișorii

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dragii mei,va mulțumesc tari mult pentru urări de bine,va urez la fel sa aveți parte de o fericire interioară ,care ar lumina chiar și cele mai dificile momente din viața voastră :

Sa știti ca am revenit la birou cu o forța și energie de neoprit, după o vacanța bine meritata așa ca va aștept din nou in cuibușorul de “nebunii”

 

Nu e ca si cand pana acum ti-ar fi lipsit energia ;)

 

Welcome back !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...