Sari la conținut

Tasha Basarabeanca Top Class 0736043349


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti,Titan
  • Oras:Bucuresti,Titan

Noroași mușchetarilor 😋😋

Revin și eu la birou după data de 20.05🎉🎉🎉

In prima faza voi primi persoane ce mi-au pășit deja pragul și așa mi-am luat inima-n dinți să revin :D

Nu doresc sa supăr pe nimeni,însă e perioada destul de tensionată

Aveți grijă de voi

Tasha va cuprindi și pupă pi năsucuri 🥰🥰🥰

  • Like 2
Link spre comentariu

Am vizitat-o pe Tasha la inceputul anului cu asteptari foarte mari, avand in vedere recenziile de aici.

Locatia: pentru mine foarte ciudata, d-abia am ajuns cu waze-ul. Apartamentul, insa, este foarte ok, in bloc nou, nu am ce reprosa.

Aspect: In cap aveam o alta imagine, credeam ca are un cur de pus in rama, rotund, bombat.

Cand am intrat, am realizat ca nu e chiar asa, e mai degraba spre plat si dispus pe lung, intr-un fel. Oricum, bombat si rotund nu era, cum credeam eu. Nu arata rau, nu e urata, Doamne fereste, dar ceva nu s-a legat pentru mine...

M-a asteptat intr-un body rosu, cu codite si rujata destul de mult.

Faza e ca instant am simtit ca nu s-a produs si nici nu se va produce acel click.

Dupa dush, am rugat-o sa ne desfasuram in living, ca avea o canapea acolo, care ma atragea.

Am inceput cu un fk, apoi continuat cu cunni. Atmosfera era destul de rece, asa ca m-am oprit si a trecut ea la oral.

La oral, pentru mine a fost mai mult disconfort decat placere. A avut un stil hard spre “smuls†asa, ca atunci cand cineva se straduieste prea tare dar degeaba.

Am oprit-o si am trecut la capra. Aici am facut greseala fatala si i-am dat o palma pe cur, nu tare, ca nu sunt vreun ghiolban, dar era acolo, la indemana, si asa a fost sa fie.

S-a cam suparat si atmosfera a devenit foarte, foarte rece.

Atunci mi-am zis sa finalizez si sa o iau din loc, ca poate mai am si alte treburi pe ziua aia 😅.

Am trecut in misionar, am dat cateva minute si aia a fost.

Aia e, nu a fost sa fie acel click, probabil in alt context intalnirea putea fi un succes.

Scor: 300 lei/ fin.

🥴

  • Like 5
  • Trist 1
Link spre comentariu

N are experienta necesară pt a se mula pe orice client,plus ca uneori suferă de perfecțiune

Am vizitat-o pe Tasha la inceputul anului cu asteptari foarte mari, avand in vedere recenziile de aici.

Locatia: pentru mine foarte ciudata, d-abia am ajuns cu waze-ul. Apartamentul, insa, este foarte ok, in bloc nou, nu am ce reprosa.

Aspect: In cap aveam o alta imagine, credeam ca are un cur de pus in rama, rotund, bombat.

Cand am intrat, am realizat ca nu e chiar asa, e mai degraba spre plat si dispus pe lung, intr-un fel. Oricum, bombat si rotund nu era, cum credeam eu. Nu arata rau, nu e urata, Doamne fereste, dar ceva nu s-a legat pentru mine...

M-a asteptat intr-un body rosu, cu codite si rujata destul de mult.

Faza e ca instant am simtit ca nu s-a produs si nici nu se va produce acel click.

Dupa dush, am rugat-o sa ne desfasuram in living, ca avea o canapea acolo, care ma atragea.

Am inceput cu un fk, apoi continuat cu cunni. Atmosfera era destul de rece, asa ca m-am oprit si a trecut ea la oral.

La oral, pentru mine a fost mai mult disconfort decat placere. A avut un stil hard spre “smuls” asa, ca atunci cand cineva se straduieste prea tare dar degeaba.

Am oprit-o si am trecut la capra. Aici am facut greseala fatala si i-am dat o palma pe cur, nu tare, ca nu sunt vreun ghiolban, dar era acolo, la indemana, si asa a fost sa fie.

S-a cam suparat si atmosfera a devenit foarte, foarte rece.

Atunci mi-am zis sa finalizez si sa o iau din loc, ca poate mai am si alte treburi pe ziua aia .

Am trecut in misionar, am dat cateva minute si aia a fost.

Aia e, nu a fost sa fie acel click, probabil in alt context intalnirea putea fi un succes.

Scor: 300 lei/ fin.

 

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti,Titan
  • Oras:Bucuresti,Titan

Am revizitat-o azi pe Tasha. La fel de fermecatoare, implicata si pasionala ca de obicei.

Voi reveni cu cea mai mare placere.

ÃŽți mulțumesc și ti mai aștiept cu mari drag 🥰🥰
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...