Sari la conținut

Tasha Basarabeanca Top Class 0736043349


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti,Titan
  • Oras:Bucuresti,Titan

Azi am reușit o vizita la Tasha

Nu îmi dau seama dacă chiar mai este nevoie sa scriu prea multe.

Despre servicii s-a scris și da sunt ce trebuie...pe principiul dai un ban dar face.

Locația cam peste mâna pentru mine...undeva pe la gara de est dar in interior a fost ok, bloc nou.

Am ales un ON și NP - de mare angajament; o partida de povestit nepoților.

Ca și note la tot ce s-a întâmplat plus fizic, igiena, fk, gfe intre 9-10 ...super faina mi-a fost ziua.

Nu îmi dau seama dacă ar putea vreun futac sa spună ca a plecat nefutut bine!

Pup tasha

Iti multumesc pentru vizita,te pup duulce ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti,Titan
  • Oras:Bucuresti,Titan

Buna Tasha! Ma gandesc sa iti fac o vizta si ma intrebam daca pot sa imi indepli esc o fantezie cu tine... Un facefuck cu tone de scuipat? :)

Buna Nigel,din pacate nu e asta punctul meu forte si permit facefuck dupa cateva vizite si controlat de mine (deci e mai soft)

Eu sunt mai mult cu partea de GFE  so :) Sper ca te am luminat :)

PS   Voi scoate zilele urmatoare din servicii :outcall,deoarece am tot fost intrebata de nenumarate de ori ,nu il mai prestez

Si nici nu fac dirt talk,din unele recenzii unii au crezut ca prestez acest serviciu ,nu il prestez deloc 

Sa aveti o seara minunata

Apropo astazi as fi dipsonibila pe la 23:00

va pup 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Buna Nigel,din pacate nu e asta punctul meu forte si permit facefuck dupa cateva vizite si controlat de mine (deci e mai soft)

Eu sunt mai mult cu partea de GFE so :) Sper ca te am luminat :)

PS Voi scoate zilele urmatoare din servicii :outcall,deoarece am tot fost intrebata de nenumarate de ori ,nu il mai prestez

Si nici nu fac dirt talk,din unele recenzii unii au crezut ca prestez acest serviciu ,nu il prestez deloc

Sa aveti o seara minunata

Apropo astazi as fi dipsonibila pe la 23:00

va pup

De aia nu m am simtit eu bine cu tine acum 3 luni...ca nu iti place mai hardcore...pt mine au fost bani aruncati pe fereastra si timp pierdut aiurea...macar te am tras pe mosor si pe tine

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti,Titan
  • Oras:Bucuresti,Titan

:) Gata,raspund la astfel de intrebari doar in privat ,ca la unii activeaza o reactie cu intarziere 

Si daca unii  se numesc barbati,fiti mai curajosi si ziceti mi in fata,ce va deranjeaza sau cum preferati ,da nu mi zambiti :) Ca sa nu aduc pagube :D Ca nu e bine sa reprimati toate aceste emotii :)

Legat de hardcore ,niciodata nu am mentionat ca fac acest lucru ,deci ce asteptari sa ai? lol

Asta e cum m-as duce la yoga si as vrea sa fiu invatata  sa desenez :)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

:) Gata,raspund la astfel de intrebari doar in privat ,ca la unii activeaza o reactie cu intarziere

Si daca unii se numesc barbati,fiti mai curajosi si ziceti mi in fata,ce va deranjeaza sau cum preferati ,da nu mi zambiti :) Ca sa nu aduc pagube :D Ca nu e bine sa reprimati toate aceste emotii :)

Legat de hardcore ,niciodata nu am mentionat ca fac acest lucru ,deci ce asteptari sa ai? lol

Asta e cum m-as duce la yoga si as vrea sa fiu invatata sa desenez :)

Pt mine e cel mai important ca mi am băgat pula in tine..chiar dacă nu am plecat mulțumit..

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti,Titan
  • Oras:Bucuresti,Titan

Pt mine e cel mai important ca mi am băgat pula in tine..chiar dacă nu am plecat mulțumit..

Uite un sfat ,mai bine investesti acei bani intr-un psihoterapeut si iti rezolvi frustrarile ce le ai fata de femei :) Crede ma faci un bine atat tie cat si celor din jur 

Ma distreaza masculii astia ''feroce''  ca tine ce se afirma astfel,mai ales cand unii cred ca  ''cititul printre randuri ''e un brand de prezevative :D

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna Nigel,din pacate nu e asta punctul meu forte si permit facefuck dupa cateva vizite si controlat de mine (deci e mai soft)

Eu sunt mai mult cu partea de GFE  so :) Sper ca te am luminat :)

PS   Voi scoate zilele urmatoare din servicii :outcall,deoarece am tot fost intrebata de nenumarate de ori ,nu il mai prestez

Si nici nu fac dirt talk,din unele recenzii unii au crezut ca prestez acest serviciu ,nu il prestez deloc 

Sa aveti o seara minunata

Apropo astazi as fi dipsonibila pe la 23:00

va pup

 

Am inteles! Multumesc pentru raspuns. Te pup
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti,Titan
  • Oras:Bucuresti,Titan

Dragii mei,imi pare rau ca nu am anuntat aici,insa am lipsit acest weekend 

Disponibila astazi dupa ora 17 si maine voi fi doar la ora 17 si la ora 21 :)

Va pup pi  nasucuri

Poze voi atasa un pic mai tarziu :)

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tot incerc sa dau de ea si nu reusesc. Nu raspunde la apel, nu raspunde la SMS iar pe whatsapp raspunde destul de greu.

 

Am incercat de cateva ori programare de pe o zi pe alta, insa mi-a zis ca nu face.

 

Comunicarea cu clientul poate fi imbunatatita.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...