Sari la conținut

Tasha Basarabeanca Top Class 0736043349


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti,Titan
  • Oras:Bucuresti,Titan
La 04.12.2021 la 20:36, 1919 a spus:

Buna, in semnatura inca ai CIM inclus in servicii. Este de actualitate sau ai scos CIM complet? Mersi.

Am postat deja o poză ,nu pot să schimb semnătura nu știu de ce ,oral protejat =no cim și oricum cim nu era decât la dorința mea ,adică nu era mereu practicat 

pup

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va roaga insistent sa nu o mai stresati cu intrebari de genul : "mai faci finalizare orala, mai faci muie fara prezervativ, fk?". Deocamdata are fraieri ce se bucura ca fut pe bani cu servicii zero, d'aia s-a si ingrasat,  plus ca sunt mosii aia libidinosi ce nu isi suporta familia si se bucura de un suflet ce ii asculta si ii inteleg.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 6 ore, maleacatalin a spus:

Va roaga insistent sa nu o mai stresati cu intrebari de genul : "mai faci finalizare orala, mai faci muie fara prezervativ, fk?". Deocamdata are fraieri ce se bucura ca fut pe bani cu servicii zero, d'aia s-a si ingrasat,  plus ca sunt mosii aia libidinosi ce nu isi suporta familia si se bucura de un suflet ce ii asculta si ii inteleg.

CE POSTARE DE CACAT...

PENIBIL 

de la oral protejat la servicii zero e distanță mare... 1 la mână ... e jenantă afirmația ta

TIPA ARATĂ FOARTE ta BINE , O femeie are forme 

VĂ ARĂTAȚI LIMITELE DE GÂNDIRE ȘI PERSPECTIVA REDUSĂ.... dacă nu e skinny ca o fetiță de 9 ani să i se vadă coastele,  să aibă fundul PLAT,  ȘI piciorul drept.......  după mintea ta involuată,   orice urmă de circumvoluțiune pe corpul femeii denotă faptul că e "grasă"

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...