Sari la conținut

Tasha Basarabeanca Top Class 0736043349


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti,Titan
  • Oras:Bucuresti,Titan

Buna!

 

Telefonul nu conteaza, mi-a creat un discomfort si o zi proasta dar dupa ce abia pierzi pe cineva drag chestia asta devine insesizabila..

 

Ok, pentru ca am tot fost intrebata pe whatsapp si aici cine a murit am zis sa dau totusi un raspuns chiar daca in general tin viata personala deoparte. Nu e cineva din familie ci o doamna la care am tinut foarte mult si care m-a invatat foarte multe lucruri, a fost diagnosticata cu cancer pulmonar cu metastaza generala si de acolo a fost nevoie doar de 2 saptamani pentru a ramane fara de viata. Asa, acum ca acest subiect e lamurit haideti sa trecem la lucruri mai on topic.

 

Am luat un telefon si un numar nou, de azi pot fi gasita pe numarul de telefon 0736043349. O sa il rog pe pisicuts sa schimbe si in titlul topicului.

 

Astazi am timp probabil de doua programari, astept asadar acei muschetari ce vor sa consoleze o Tasha ce chiar ravneste la o iesire din rutina asta negativa din ultimele zile... va pup

  • Like 34
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras://
  • Oras://

Bine, pana va certati voi pe aici eu va anunt ceva serios ce pe unii ii va bucura probabil. Unul dintre clientii din seara asta a reusit sa imi fure telefonul, voi lua maine un numar nou. Am whatsapp instalat cu acel numar pe alt telefon deci imi puteti scrie acolo intre timp.

 

 

 

Brett am de gand sa fiu constanta in purtarea mea cu tine. De astazi te ignor.

 

 

 

de-acuma vei lua telefonul cu tine si la dus :laugh2

ce sa le faci, asta e elita

 

E neimportanta atentia ta forumistica.

Spune ca nu-ti plac recenziile fara 10 pe linie, recenziile pe bune iti dauneaza "la afacere"

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti,Titan
  • Oras:Bucuresti,Titan

Nu am avut cele mai bune zile dar ce ar fi viata fara putin calvar, ne-am plictisi, nu? Eh, astazi am de gand sa las problemele in spate si sa revin cu zambetul pe buze si dornica de noi aventuri, asadar va astept in zona Str Doamnei astazi pana la miezul noptii.

 

Poze recente, locatia actuala.

 

Noul numar de telefon este 0736043349 (tel, sms, whatsapp)

post-259243-0-04957200-1528966587_thumb.jpg

post-259243-0-69934800-1528966592_thumb.jpg

post-259243-0-49000300-1528966597_thumb.jpg

post-259243-0-67923500-1528966602_thumb.jpg

post-259243-0-91230500-1528966606_thumb.jpg

  • Like 40
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all

Bine, pana va certati voi pe aici eu va anunt ceva serios ce pe unii ii va bucura probabil. Unul dintre clientii din seara asta a reusit sa imi fure telefonul, voi lua maine un numar nou. Am whatsapp instalat cu acel numar pe alt telefon deci imi puteti scrie acolo intre timp.

 

 

 

Brett am de gand sa fiu constanta in purtarea mea cu tine. De astazi te ignor.

 

Voxy. Ok. Merci ca mi-ai zis!

 

Va pup, am destui nervi pe ziua de azi. Nb

io nu vazui gugoasha

Link spre comentariu
  • Oras://
  • Oras://

Plata se face in momentul sosirii la apartament.

 

Se poate plati jumate la venire si jumate la plecare.

Daca cineva nu-i multumit si pleaca in timpul actiunii, cel putin sa nu-si ia teapa.

Sa plateasca 450 pt 5 minute de futai e pacaleala de grupa mare

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Plata se face in momentul sosirii la apartament.

 

Se poate plati jumate la venire si jumate la plecare.

Daca cineva nu-i multumit si pleaca in timpul actiunii, cel putin sa nu-si ia teapa.

Sa plateasca 450 pt 5 minute de futai e pacaleala de grupa mare

nu cred ca e cu pacaleli in cazul ei...

Link spre comentariu
  • Oras://
  • Oras://

JOI - Jerk off instruction ( un fetish)

 

Disponibila si astazi, vremea nu tine cu mine, raman in oras si astazi...

 

financial domination ce e?

iti da futacul banii din banca si ajunge sclav la curve  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti,Titan
  • Oras:Bucuresti,Titan

Must be really lonely being you. Sa dea naiba de nu zici ca definitia trolului a fost facuta dupa tine. Vrei sa iti explic cu cuvintele mele?

Sezi! Treci la banca.. incepe sa platesti..

 

Vezi? Cam asa poate incepe. Vrei sa fii micul meu animalut de companie? Sa stii ca m-am razgandit, nu te mai ignor... esti exact ce am nevoie, imi tii topicul sus.

Vad baietii ca sunt paralela? Baietii vin si fut nu dau la laba mancand ciuperci pe forumuri...

 

Hai nu te supara; doar tu esti om destept, bland... utilizatorul lunii, cel mai cel..

Hai ridica-mi topicul dragul meu "no money slave"

 

Cum e, merge?

  • Like 40
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Must be really lonely being you. Sa dea naiba de nu zici ca definitia trolului a fost facuta dupa tine. Vrei sa iti explic cu cuvintele mele?

Sezi! Treci la banca.. incepe sa platesti..

 

Vezi? Cam asa poate incepe. Vrei sa fii micul meu animalut de companie? Sa stii ca m-am razgandit, nu te mai ignor... esti exact ce am nevoie, imi tii topicul sus.

Vad baietii ca sunt paralela? Baietii vin si fut nu dau la laba mancand ciuperci pe forumuri...

 

Hai nu te supara; doar tu esti om destept, bland... utilizatorul lunii, cel mai cel..

Hai ridica-mi topicul dragul meu "no money slave"

 

Cum e, merge?

Ti-e rau ?

Link spre comentariu

  • Oras://
  • Oras://

Must be really lonely being you. Sa dea naiba de nu zici ca definitia trolului a fost facuta dupa tine. Vrei sa iti explic cu cuvintele mele?

Sezi! Treci la banca.. incepe sa platesti..

 

Vezi? Cam asa poate incepe. Vrei sa fii micul meu animalut de companie? Sa stii ca m-am razgandit, nu te mai ignor... esti exact ce am nevoie, imi tii topicul sus.

Vad baietii ca sunt paralela? Baietii vin si fut nu dau la laba mancand ciuperci pe forumuri...

 

Hai nu te supara; doar tu esti om destept, bland... utilizatorul lunii, cel mai cel..

Hai ridica-mi topicul dragul meu "no money slave"

 

Cum e, merge?

 

Ai inceput sa vb :laugh2 , nu sa scrie impresarul in locul tau

Discrepanta e mare intre modul in care te prezinti pe site si cum vb de fapt in realitate.

Cineva mi-a zis ca a avut impresia ca a ajuns la alta fata, dar fiindca esti buna de pula a zis sa ti-o traga totusi.

Se vede din avion ca esti ghidonata de altcineva. In loc sa te superi, corijeaza-ti atitudinea!

Nu incerca sa prostesti, ca nu tine

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...