Sari la conținut

Tasha Basarabeanca Top Class 0736043349


Postări Recomandate

  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

Brett nu uita ce ti-am zis eu de mersul la psihiatru (nu e gluma), am inteles de prima ora care este punctul tau de vedere si de experienta traita cu Tasha.  Cand alegi sa repostezi recenzia de mai multe ori (nu din cauza site-ului) si sa jignesti lumea de pe site (fara nici un motiv anume) ma duce cu gandul ca a fost o problema de alta natura la tine sau poate intre voi.

  • Like 7
Link spre comentariu

Brett nu uita ce ti-am zis eu de mersul la psihiatru (nu e gluma), am inteles de prima ora care este punctul tau de vedere si de experienta traita cu Tasha.  Cand alegi sa repostezi recenzia de mai multe ori (nu din cauza site-ului) si sa jignesti lumea de pe site (fara nici un motiv anume) ma duce cu gandul ca a fost o problema de alta natura la tine sau poate intre voi.

ti-am zis ca esti ligau si prost. iti repet ca sa-ti intre bine-n cap.

singurii care au avut de comentat au fost cei care au facut recenzii din pix.

o gramada de useri mi s-au plans de prestatia Tashei, dar n-au scris pe forum ca sa nu se certe cu promotorii Tashei.

pulifricilor, bagati recenzii de 10, vine vacanta, va las topicul sa faceti bors cu el

cine are urechi de ascultat, a ascultat

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

Inca o data imi confirmi idea ca esti inapt sa porti o discutie civilizata. Eu nu judec un ipochimen care nu a dat pe la scoala, macar primii 7 ani de'acasa. Cat despre mesajul meu, nu ai inteles nimic. Numai bine !

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot in UE
  • Oras:Peste tot in UE

Inca o data imi confirmi idea ca esti inapt sa porti o discutie civilizata. Eu nu judec un ipochimen care nu a dat pe la scoala, macar primii 7 ani de'acasa. Cat despre mesajul meu, nu ai inteles nimic. Numai bine !

 

 voi doi va iubiti maxim, oare care e pasivul...

 

  =))

Link spre comentariu
  • Oras:In mintea pisharcosului care se crede popa
  • Oras:In mintea pisharcosului care se crede popa

Asta e fix ca vecinul dement care bate la usa adninistratorului si zice ca toti locatarii s-au plans ca are el locul de parcare ocupat. Prost de tot

brad put e mai prost decat vecinul de la 6 care vinde lacuri si vopsele in piata Rahova =))

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti,Titan
  • Oras:Bucuresti,Titan

Muta-te mai in centru, fata, nu in gaoaza aia de Pantilimon...acolo noaptea nu stii peste cine dai!

Mei mei mei,ce subtil ai zis-o,mersi pentru "sfaturi" PANORAmicule si stai fara griji ca sunt in siguranta maxima,asa ca nu iti mai dezvolta poftele tale bizare referitor la acest capitol,

incearca si tu sa fii mai original,poate intr-o zi minunata iti schimbi directia :D

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Mei mei mei,ce subtil ai zis-o,mersi pentru "sfaturi" PANORAmicule si stai fara griji ca sunt in siguranta maxima,asa ca nu iti mai dezvolta poftele tale bizare referitor la acest capitol,

incearca si tu sa fii mai original,poate intr-o zi minunata iti schimbi directia :D

mult n-am inteles din comentariul tau, in fine...

Link spre comentariu

  • Telefon: 0744304468
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0744304468
  • Oras:Bucuresti

La sfarsitul anului trecut am vizitat-o si eu pe Tasha.

Programare telefonica, confirmare cu o ora inainte si ajuns in zona Lidl Pantelimon de unde am fost directionat catre cuibusorul de nebunii.

 

Locatia: 9 - apartament frumos, spatios, dar daca era mai in centru ar fi fost de 10

Baia: 10 - tot ce trebuie - prosoape, gel de dus si apa de gura

Aspect: 9 - inalta si supla, picioare  foarte misto, sanii buni de jucat si supt, m-a asteptat intr-un fishnet negru si pantofi cu toc

Oral: 8 - neprotejat, destul de bun, mi s-a parut ca se cam grabeste la un moment dat, dar i-am zis sa o lase mai incet si s-a conformat

Normal: 9 - am incercat LOT unde se misca foarte bine, iar finalizarea a fost CIM

 

Halatul: 450 ron pentru o ora

 

Concluzia: de placut mi-a placut, de revenit cred ca o sa mai revin... daca nu ar fi asa de departe...

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...