Sari la conținut

Tasha Basarabeanca Top Class 0736043349


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti,Titan
  • Oras:Bucuresti,Titan

Din pacate asta remarc si eu din poze, are degetele groase, f.ciudat pt.o d-soara ce pare delicata...in fine poate ma insel  :blushing2

Uite,,,chiar nu inteleg de ce ai da raspuns la o postare destul de trecuta,lipsita de actualitate(citeste raspunsurile de la postarea aia) si mai ales a unei negative

Regula e simpla:Nu vii la o tipa care nu iti convine conform cerintelor tale...

Inteleg ca e un forum si e creat cu acest scop,insa poti sa iti muti atentia spre ceva frumos din punctul tau de vedere...in fine poate ma insel si eu ... :)

Si uite pentru unii sceptici postez aici si radiografia membrelor inferioare(partial) ,,,sper sa fie unora de folos :D

CAZ INCHIS!!! :D

ZI FRUMOASA TUTUROR,NU UITATI SA HIDRATATI MANUTILE :P

post-259243-0-24945100-1568210647_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti,Titan
  • Oras:Bucuresti,Titan

Un mic anunț!!!

Serviciul:finalizare orala(cim) va fi extra +50 ron (doar pentru persoanele noi) și rămâne neschimbat pentru cei ce deja m-au cunoscut

Va rog foarte frumos sa ma anunțați cu minim 2-3 h în prealabil pentru o programare și sa indicați în ce interval va pot răspunde, deoarece se intimpla sa vad unele mesaje destul de tarziu

Cei ce se programează și nu anunță că nu se prezintă, automat sunt trecuți pe lista neagră(nimic nou, însă am zis sa mai precizez acest fapt încă odata)

Va urez o seara formidabilă :)

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator hexp02
Reputație: 0

Un mic anunț!!!

Serviciul:finalizare orala(cim) va fi extra +50 ron (doar pentru persoanele noi) și rămâne neschimbat pentru cei ce deja m-au cunoscut

Va rog foarte frumos sa ma anunțați cu minim 2-3 h în prealabil pentru o programare și sa indicați în ce interval va pot răspunde, deoarece se intimpla sa vad unele mesaje destul de tarziu

Cei ce se programează și nu anunță că nu se prezintă, automat sunt trecuți pe lista neagră(nimic nou, însă am zis sa mai precizez acest fapt încă odata)

Va urez o seara formidabilă :)

Atunci CIM sa fie!
Link spre comentariu
Vizitator hexp02
Reputație: 0

Un mic anunț!!!

Serviciul:finalizare orala(cim) va fi extra +50 ron (doar pentru persoanele noi) și rămâne neschimbat pentru cei ce deja m-au cunoscut

Va rog foarte frumos sa ma anunțați cu minim 2-3 h în prealabil pentru o programare și sa indicați în ce interval va pot răspunde, deoarece se intimpla sa vad unele mesaje destul de tarziu

Cei ce se programează și nu anunță că nu se prezintă, automat sunt trecuți pe lista neagră(nimic nou, însă am zis sa mai precizez acest fapt încă odata)

Va urez o seara formidabilă :)

Oricum erai o ,,scumpa’’ si inainte de acest extraðŸ˜
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Un mic anunț!!!

Serviciul:finalizare orala(cim) va fi extra +50 ron (doar pentru persoanele noi) și rămâne neschimbat pentru cei ce deja m-au cunoscut

Va rog foarte frumos sa ma anunțați cu minim 2-3 h în prealabil pentru o programare și sa indicați în ce interval va pot răspunde, deoarece se intimpla sa vad unele mesaje destul de tarziu

Cei ce se programează și nu anunță că nu se prezintă, automat sunt trecuți pe lista neagră(nimic nou, însă am zis sa mai precizez acest fapt încă odata)

Va urez o seara formidabilă :)

Ne poti spune si noua motivul sau este motivatia strict financiara?

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost si eu la Tasha cam acum o luna cred. Interacțiunea a fost ok, dar pozele sunt retușate bine, realitatea lasa de dorit.

 

Aspect: 6 (probleme de ten,era data cu o crema care avea un gust/miros ciudat)

Oral + CIM : 9

Normal: nu m-a atras sa încerc. Avea un hemoroid măricel in zona

Interacțiune: 9

 

Eu nu mai revin.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...