Sari la conținut

Sissy boy


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Nu prea vad pe aici solicitări.

Poate că nu aveți curaj..

Vreau sa va îmbrac in fetițe, sa va pun mărgele,sa va machez, sa vă fac unghiile și apoi să scot curva din voi.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Si noi vrem sa te vedem la un job si sa mai lasi anunturile astea de fomista lesinata in plm de saracie infecta

Eu vreau sa vad cate conturi mai scoți.vad că treci la altileria grea..conturi vechi din 2011...crezi că dacă nu mai sunt din cele noi,nu ne dăm seama că ești același om bolnav obsedat? Du te tare Asa este :) la 6:30 am ultima întâlnire și o să dau un mesaj când termin. E bine așa?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu prea vad pe aici solicitări.

Poate că nu aveți curaj..

Vreau sa va îmbrac in fetițe, sa va pun mărgele,sa va machez, sa vă fac unghiile și apoi să scot curva din voi.

ma tem...
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Mi-ar face mare placere sa devin curva ta.Daca este treaba serioasa da_mi mesaj cu un nr de tel.O sa-ti devin tarfa ta cea ascultatoare.

Numărul de contact este în semnatura

Link spre comentariu

Eu vreau sa vad cate conturi mai scoți.vad că treci la altileria grea..conturi vechi din 2011...crezi că dacă nu mai sunt din cele noi,nu ne dăm seama că ești același om bolnav obsedat? Du te tare Asa este :) la 6:30 am ultima întâlnire și o să dau un mesaj când termin. E bine așa?

 

Pizdo, stai ca vine si Adrian. :) N-ai nimerit-o nici cu unu si nici macar cu doi! :) Sa nu uiti sa verifici Daily Mail browse Romanian pana saptamana viitoare pe miercuri. :) Asta e a doua surpriza dupa pompe funebre. A treia e sa il vad pe ghebos infundat. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Bai bolnavule..mergi la medic...

E un sfat prietenesc...

Ai grija că amenințarea,hartuirea și ce mai faci tu se plătește cu pârnaia... Grija mare...

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu prea vad pe aici solicitări.

Poate că nu aveți curaj..

Vreau sa va îmbrac in fetițe, sa va pun mărgele,sa va machez, sa vă fac unghiile și apoi să scot curva din voi.

Mistress Randunica, doresc sa devin curvulitza ta. Sa ma port frumos si dragalas cand o iau pentru tine in funduletz si botic. Azorel

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Saptamana trecuta am avut o eleva neascultatoare pe care am obligat o la perversitati si apoi am futut o pe rand in cur pt ca era neatenta si nepriceputa.

Link spre comentariu

Buna seara,

te rog sa ai un limbaj decent.

Multumesc,

Bitchy

Și ce anume nu este decent? Mizeriile tovarășului piton nu le vezi? Știi ce înseamnă obiectivitate și tratament egal? Sunt noțiuni învăluite în ceață, huh? Crezi că îmi ia mai mult de 1 minut să fac alt cont?

O să fac un thread în care voi selecta mii de postări ale bolșevicului care mustesc de injurii, grobianism, mizerii intelectuale. Știu că "obiectivitatea" ta va fi de neclintit, dar tot o voi face.

Bye!

Link spre comentariu

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Buna! Practica si cuckold-ul?

Nu.

Natalia nu practica coockold.

Ai pe siteul ei detalii despre ce practica.

Http://nataliadomina.blogspot.com

 

In momentul de fata singura despre care stiu ca practica ck este Rubyiulia

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...