Sari la conținut

Bruneta sexoasa 0755462922 și 0758747638


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salut 

 

Trecut pe la domnisoara , tanara posesoare a unor sani bestiali  dar si a unui pizde super , gen mot de curcan.

Curata , lipicioasa , pro-client , implicata.

ON ,NP.  Am stat doar un nr. 100 lei.   Ora 200

Locatie : zona Tulcei 

Kiss Alinuta

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salut

 

Trecut pe la domnisoara , tanara posesoare a unor sani bestiali dar si a unui pizde super , gen mot de curcan.

Curata , lipicioasa , pro-client , implicata.

ON ,NP. Am stat doar un nr. 100 lei. Ora 200

Locatie : zona Tulcei

Kiss Alinuta

Pupicei 😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Fusei în seara asta la Alina! Și fuse ninr, bine de tot. Una dintre cea mai frumoasa și arzoaica tigancusa întâlnită de mine până acum. Pe bune, e frumoasă de pica. Nu mai vorbesc de sânii ăia generoși și de pizdulicea aia zemoasa cu ăla mic (de fapt mare 😜) și rosu ce se ivește semeț dintre buze. ÃŽmi pare rău că nu am putut sta mai mult de o jumătate de oră. Eu voi reveni cu siguranță. Merită cu prisosință.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Fusei în seara asta la Alina! Și fuse ninr, bine de tot. Una dintre cea mai frumoasa și arzoaica tigancusa întâlnită de mine până acum. Pe bune, e frumoasă de pica. Nu mai vorbesc de sânii ăia generoși și de pizdulicea aia zemoasa cu ăla mic (de fapt mare 😜) și rosu ce se ivește semeț dintre buze. ÃŽmi pare rău că nu am putut sta mai mult de o jumătate de oră. Eu voi reveni cu siguranță. Merită cu prisosință.

Mulțumesc , dragule ! 🔞😘😘😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am fost si eu la Domnisoara acum cateva zile.

Locatie ok, e pe aleea zmeurei.

Tipa foarte ok, zambitoare pro client.

Am avut parte de un oral misto si de unul dintre cele mai bune titsfuck pe care le-am avut.

Decartat 200 pt ca a fost foarte draguta tipa.

Merita revenit.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am fost si eu la Domnisoara acum cateva zile.

Locatie ok, e pe aleea zmeurei.

Tipa foarte ok, zambitoare pro client.

Am avut parte de un oral misto si de unul dintre cele mai bune titsfuck pe care le-am avut.

Decartat 200 pt ca a fost foarte draguta tipa.

Merita revenit.

Mulțumesc ! Pup :* :*

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Desi nu îmi place sa fac efort în zilele caniculare, ieri trezit cu chef de sport, după o lectura aprofundata pe forum, mi-am ales cu grija partenera de sparring. Chiar dacă în apartament era răcoare fata asta m-a făcut sa asud de placere.

Pe Alina96 de îndată ce o vezi dezbrăcată, o transformi instant în Alina"69". Tipa arata foarte bine chiar mai bine decât în poze: frumoasa, piele măsline și fina, iar atuurile ei forte sunt sânii demențiali și clitorisul curios care iese dintre frumoasele labii sa vadă el tot ce se întâmplă.

Fire sociabila, ușor și placut de comunicat cu ea, atitudine pro client.

 

GFE 10

 

Actiunile desfășurate fără ostilitati , fără fițe, discuții de poziții sau despre ce ai voie sa atingi sau nu- 10.

 

ONP 9

 

Atitudine 10

 

Locatie ok cu loc de parcare ușor de găsit și dotata cu aer condiționat.

 

De revenit? Cu siguranță: Da.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Desi nu îmi place sa fac efort în zilele caniculare, ieri trezit cu chef de sport, după o lectura aprofundata pe forum, mi-am ales cu grija partenera de sparring. Chiar dacă în apartament era răcoare fata asta m-a făcut sa asud de placere.

Pe Alina96 de îndată ce o vezi dezbrăcată, o transformi instant în Alina"69". Tipa arata foarte bine chiar mai bine decât în poze: frumoasa, piele măsline și fina, iar atuurile ei forte sunt sânii demențiali și clitorisul curios care iese dintre frumoasele labii sa vadă el tot ce se întâmplă.

Fire sociabila, ușor și placut de comunicat cu ea, atitudine pro client.

 

GFE 10

 

Actiunile desfășurate fără ostilitati , fără fițe, discuții de poziții sau despre ce ai voie sa atingi sau nu- 10.

 

ONP 9

 

Atitudine 10

 

Locatie ok cu loc de parcare ușor de găsit și dotata cu aer condiționat.

 

De revenit? Cu siguranță: Da.

Mulțumesc 😘 pupici :* :*
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...