Sari la conținut

Bruneta sexoasa 0755462922 și 0758747638


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

 

Buna PROGRAM 10-22 DISPONIBILÄ‚

Serviciile mele sunt :

- sex oral ( in funcție de igiena intimă)

- sex normal ( DOAR Protejat)âŒâŒâŒ

-69

-accept orice poziție

-sex intre sâni

- finalizarea corporală

- finalizare faciala + 50

- FK ( in funcție de persoana) +50

TARIF

100 de lei finalizarea(30 minute)

200 de lei ora(60 minute)

NOAPTEA DUPA 22 PRETUL ESTE 150/300

LOCAÈšIE Tomis Nord aleea zmeurei Nr 20

Va pup dragilor 💃💃😘😘

Fac programări, doar cunoscutilor 😗😗😘😘😘

Interesant

Cine nu e igienizat în zona intima e privat de sex oral? ðŸ‘😀

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

 

 

Buna PROGRAM 10-22 DISPONIBILÄ‚

Serviciile mele sunt :

- sex oral ( O.N in funcție de igiena intimă)

- sex normal ( DOAR Protejat)âŒâŒâŒ

-69

-accept orice poziție

-sex intre sâni

- finalizarea corporală

- finalizare faciala + 50

- FK ( in funcție de persoana) +50

TARIF

100 de lei finalizarea(30 minute)

200 de lei ora(60 minute)

NOAPTEA DUPA 22 PRETUL ESTE 150/300

LOCAÈšIE Tomis Nord aleea zmeurei Nr 20

Va pup dragilor 💃💃😘😘

Fac programări, doar cunoscutilor 😗😗😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

 

 

 

Buna PROGRAM 10-22 DISPONIBILÄ‚

Serviciile mele sunt :

- sex oral ( O.N in funcție de igiena intimă)

- sex normal ( DOAR Protejat)âŒâŒâŒ

-69

-accept orice poziție

-sex intre sâni

- finalizarea corporală

- finalizare faciala + 50

- FK ( in funcție de persoana) +50

TARIF

100 de lei finalizarea(30 minute)

200 de lei ora(60 minute)

NOAPTEA DUPA 22 PRETUL ESTE 150/300

LOCAÈšIE Tomis Nord aleea zmeurei Nr 20

Va pup dragilor 💃💃😘😘

Fac programări, doar cunoscutilor 😗😗😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

azi pentru ca este Mos Nicolae si vroiam sa primesc un cadou de la o fata m-am gandit sa merg la Raluca cea siliconata ca vroiam sa vad sani frumosi dar cum ea nu a marsat la propunere m-am gandit ca unde asputea gasi o admosfera mai primitoare si sani mai generosi decat la Alinuta ...asa ca am sunat-o si pentru ca ii promisesem de mult ca-i fac o vizita de cunoastere a terenului si datorita unor probleme de comunicare n-am reusit .Mi-a raspuns pisicoasa la telefon ca o mata in calduri si asta a sunat promitator asa ca in cateva minute eram la ea in apartament la etajul 1 pe o strada cu nume de fructe de padure. Alina m-a intampinat toata numai un zambet parca ne stiam de cand lumea ....asta mi-a dat un pic de incredre ca n-as fi chiar asa de respingator chiar daca sunt un biet mosulet si chiar m-a bine dispus . Calda primitoare mi-a aratat casa si m-a invitat in bucatarie "la o tigara si la un pahar de vorba " .Foarte vorbareata ,destinsa si degajat am stat asa un pic la povesti ca sa mai destidem admosfera ca doar eram la prima vedere....apoi toata numai un zambet m-a invitat sa -mi arate arsenalul de care dispune .....si are frate ce arta .Niste sani frumosi ca niste pepeni dar placut mirositori ...o pasarica generoasa si un zambet cuceritor ....daca sti sa te pori frumos cu ea  e toata numai lapte si miere. In pat chiar isi da silinta sa te faca sa te simti bine si te intreaba din priviri numai care iti sunt dorintele ...totul  este sa stii sa o ghidezi si sa o faci sa inteleaga ce-ti doresti de la ea . Oralul il face cu simt de raspundere si nu se opreste daca nu i-o ceri ...bineinteles ca dupa cinci minute eram apt .Mi-am pus prezervativul apoi am rugat-o sa se joace cu piersicuta in timp ce-i sugeam sanii aceia imensi si gustosi ...si cand zeama statea sa explodeze am patruns-o uitandu-ma in ochii ei .Mi-a zambit si a continuat sa se miste sub mine dornica de sex activ ...se vede ca este tanara si -i place sexul ...la un momendat gemea incet placut auzului . Mi-era sa nu explodez prea repede asa ca i-am cerut sa se intoarca si cu funduletul acela frumos si generos care mine .Mamaaa ce priveliste , cefund belea si cand am penetrat-o ce miscari dibace ....obosisem ,nu mai aveam aer dar ea a iceput sa bage niste contre si niste miscari de dute vino de m-a dat gata ....am capitulat in balonas .Alina multumita de ea mi-a zambit cuceritor ca si cum ar fi vrut sa spuna " gata mosulica te-am facut si pe tine era culmea sa-mi rezisti arsenalul meu este infailibil"  apoi tacticoasa in timp ce eu extenuat imi trageam sufletul s-a ocupat de igena mea personala ...mi-a bibilit clopotelul vreo cinci minute cu sevetele umede de aproape ca-l trezise iar la viata . Smechereste apoi un alt zambet din acela cuceritor care mi-a dat de vesste ca sedinta se incheiase.

Am mai stat de vorba inca 10 minute pe diverse teme apoi am plecat nu inainte de a nepupa si ne a strange in brate ...Alina o fata frumusica miniona care te face sa te relaxezi iar cei 100 de roni sa nu regreti nici un moment ca i-ai lasat ei .....

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

azi pentru ca este Mos Nicolae si vroiam sa primesc un cadou de la o fata m-am gandit sa merg la Raluca cea siliconata ca vroiam sa vad sani frumosi dar cum ea nu a marsat la propunere m-am gandit ca unde asputea gasi o admosfera mai primitoare si sani mai generosi decat la Alinuta ...asa ca am sunat-o si pentru ca ii promisesem de mult ca-i fac o vizita de cunoastere a terenului si datorita unor probleme de comunicare n-am reusit .Mi-a raspuns pisicoasa la telefon ca o mata in calduri si asta a sunat promitator asa ca in cateva minute eram la ea in apartament la etajul 1 pe o strada cu nume de fructe de padure. Alina m-a intampinat toata numai un zambet parca ne stiam de cand lumea ....asta mi-a dat un pic de incredre ca n-as fi chiar asa de respingator chiar daca sunt un biet mosulet si chiar m-a bine dispus . Calda primitoare mi-a aratat casa si m-a invitat in bucatarie "la o tigara si la un pahar de vorba " .Foarte vorbareata ,destinsa si degajat am stat asa un pic la povesti ca sa mai destidem admosfera ca doar eram la prima vedere....apoi toata numai un zambet m-a invitat sa -mi arate arsenalul de care dispune .....si are frate ce arta .Niste sani frumosi ca niste pepeni dar placut mirositori ...o pasarica generoasa si un zambet cuceritor ....daca sti sa te pori frumos cu ea e toata numai lapte si miere. In pat chiar isi da silinta sa te faca sa te simti bine si te intreaba din priviri numai care iti sunt dorintele ...totul este sa stii sa o ghidezi si sa o faci sa inteleaga ce-ti doresti de la ea . Oralul il face cu simt de raspundere si nu se opreste daca nu i-o ceri ...bineinteles ca dupa cinci minute eram apt .Mi-am pus prezervativul apoi am rugat-o sa se joace cu piersicuta in timp ce-i sugeam sanii aceia imensi si gustosi ...si cand zeama statea sa explodeze am patruns-o uitandu-ma in ochii ei .Mi-a zambit si a continuat sa se miste sub mine dornica de sex activ ...se vede ca este tanara si -i place sexul ...la un momendat gemea incet placut auzului . Mi-era sa nu explodez prea repede asa ca i-am cerut sa se intoarca si cu funduletul acela frumos si generos care mine .Mamaaa ce priveliste , cefund belea si cand am penetrat-o ce miscari dibace ....obosisem ,nu mai aveam aer dar ea a iceput sa bage niste contre si niste miscari de dute vino de m-a dat gata ....am capitulat in balonas .Alina multumita de ea mi-a zambit cuceritor ca si cum ar fi vrut sa spuna " gata mosulica te-am facut si pe tine era culmea sa-mi rezisti arsenalul meu este infailibil" apoi tacticoasa in timp ce eu extenuat imi trageam sufletul s-a ocupat de igena mea personala ...mi-a bibilit clopotelul vreo cinci minute cu sevetele umede de aproape ca-l trezise iar la viata . Smechereste apoi un alt zambet din acela cuceritor care mi-a dat de vesste ca sedinta se incheiase.

Am mai stat de vorba inca 10 minute pe diverse teme apoi am plecat nu inainte de a nepupa si ne a strange in brate ...Alina o fata frumusica miniona care te face sa te relaxezi iar cei 100 de roni sa nu regreti nici un moment ca i-ai lasat ei .....

Mulțumesc 💋 🤭ðŸ˜
Link spre comentariu

azi pentru ca este Mos Nicolae si vroiam sa primesc un cadou de la o fata m-am gandit sa merg la Raluca cea siliconata ca vroiam sa vad sani frumosi dar cum ea nu a marsat la propunere m-am gandit ca unde asputea gasi o admosfera mai primitoare si sani mai generosi decat la Alinuta ...asa ca am sunat-o si pentru ca ii promisesem de mult ca-i fac o vizita de cunoastere a terenului si datorita unor probleme de comunicare n-am reusit .Mi-a raspuns pisicoasa la telefon ca o mata in calduri si asta a sunat promitator asa ca in cateva minute eram la ea in apartament la etajul 1 pe o strada cu nume de fructe de padure. Alina m-a intampinat toata numai un zambet parca ne stiam de cand lumea ....asta mi-a dat un pic de incredre ca n-as fi chiar asa de respingator chiar daca sunt un biet mosulet si chiar m-a bine dispus . Calda primitoare mi-a aratat casa si m-a invitat in bucatarie "la o tigara si la un pahar de vorba " .Foarte vorbareata ,destinsa si degajat am stat asa un pic la povesti ca sa mai destidem admosfera ca doar eram la prima vedere....apoi toata numai un zambet m-a invitat sa -mi arate arsenalul de care dispune .....si are frate ce arta .Niste sani frumosi ca niste pepeni dar placut mirositori ...o pasarica generoasa si un zambet cuceritor ....daca sti sa te pori frumos cu ea e toata numai lapte si miere. In pat chiar isi da silinta sa te faca sa te simti bine si te intreaba din priviri numai care iti sunt dorintele ...totul este sa stii sa o ghidezi si sa o faci sa inteleaga ce-ti doresti de la ea . Oralul il face cu simt de raspundere si nu se opreste daca nu i-o ceri ...bineinteles ca dupa cinci minute eram apt .Mi-am pus prezervativul apoi am rugat-o sa se joace cu piersicuta in timp ce-i sugeam sanii aceia imensi si gustosi ...si cand zeama statea sa explodeze am patruns-o uitandu-ma in ochii ei .Mi-a zambit si a continuat sa se miste sub mine dornica de sex activ ...se vede ca este tanara si -i place sexul ...la un momendat gemea incet placut auzului . Mi-era sa nu explodez prea repede asa ca i-am cerut sa se intoarca si cu funduletul acela frumos si generos care mine .Mamaaa ce priveliste , cefund belea si cand am penetrat-o ce miscari dibace ....obosisem ,nu mai aveam aer dar ea a iceput sa bage niste contre si niste miscari de dute vino de m-a dat gata ....am capitulat in balonas .Alina multumita de ea mi-a zambit cuceritor ca si cum ar fi vrut sa spuna " gata mosulica te-am facut si pe tine era culmea sa-mi rezisti arsenalul meu este infailibil" apoi tacticoasa in timp ce eu extenuat imi trageam sufletul s-a ocupat de igena mea personala ...mi-a bibilit clopotelul vreo cinci minute cu sevetele umede de aproape ca-l trezise iar la viata . Smechereste apoi un alt zambet din acela cuceritor care mi-a dat de vesste ca sedinta se incheiase.

Am mai stat de vorba inca 10 minute pe diverse teme apoi am plecat nu inainte de a nepupa si ne a strange in brate ...Alina o fata frumusica miniona care te face sa te relaxezi iar cei 100 de roni sa nu regreti nici un moment ca i-ai lasat ei .....

Frumos cadou nene,

dar Alina e miniona?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

pai inalta este.? ...depinde daca mata esti de 150 atunci e inalta daca esti un pic mai inalt este clar miniona 

 

dar bine facuta si bine intretinuta...ai pe ce pune mana stai fara grija si sigur nu o pierzi prin pat ...se agata ea de ceva ...de preferat de ceva tare

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna seara,

 

Tocmai imi programasem o a 2 a intalnire cu domnisoara Alina.

 

Ieri m a pus pe drumuri degeaba, astazi la fel.

 

Am mai fost la ea si am avut experiente frumoase si tocmai de asta am ales sa ma reintorc la ea.

 

Am sunat la ea. Am programat o intalnire, cca 20min.

 

Am ajuns la destinatie.

Ba nu mai raspunde la telefon,iar cand raspunde spune ca este ocupata.

 

De 2 ori programat intalnire.

De 2 ori dat lasat cu ochii in soare.

 

Nu e frumos ceea ce faci!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

 

 

Scuze pentru postarea de mai sus.

 

Am fost la ea fix dupa ce scrisesem ce scrisesem mai sus.

Ma contactase ea si m am intors,fiind la 2min de ea.

 

Primitoare si cu zambetul pe buze ca de fiecare data.

 

Cu halatul pe ea, doar ce iesise de la dus.

M a servit cu un pahar cu apa.

Am stat la povesti/tigara 15min apoi am mers in camera.

 

Toti cei care ati mers la ea, stiti ca este o persoana draguta si cu niste sani mari si frumos.

 

Ca si note.

Apartament - 8

Baia - 9

Alina - 10 ( acum ca a mai si slabit )

GFE -10

Oral -10

Normal - 10 * schimbat diverse pozitii.

 

Finalizarea 100lei

Ora 200

 

Am optat pentru o ora, dar a doua finalizare vine foarte greu,asa ca nu am dorit sa o chinui.

 

 

De revenit?

Mereu...

 

Dar cu rabdare.

Ca suna telefonul ala incontinuu..Iar eu stau prost cu rabdarea si voiam sa ajung neaparat la ea :))

 

Incaodata imi cer scuze cele scrise mai sus fata de voi si fata de ea.

 

O seara buna tuturor.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

 

Scuze pentru postarea de mai sus.

 

Am fost la ea fix dupa ce scrisesem ce scrisesem mai sus.

Ma contactase ea si m am intors,fiind la 2min de ea.

 

Primitoare si cu zambetul pe buze ca de fiecare data.

 

Cu halatul pe ea, doar ce iesise de la dus.

M a servit cu un pahar cu apa.

Am stat la povesti/tigara 15min apoi am mers in camera.

 

Toti cei care ati mers la ea, stiti ca este o persoana draguta si cu niste sani mari si frumos.

 

Ca si note.

Apartament - 8

Baia - 9

Alina - 10 ( acum ca a mai si slabit )

GFE -10

Oral -10

Normal - 10 * schimbat diverse pozitii.

 

Finalizarea 100lei

Ora 200

 

Am optat pentru o ora, dar a doua finalizare vine foarte greu,asa ca nu am dorit sa o chinui.

 

 

De revenit?

Mereu...

 

Dar cu rabdare.

Ca suna telefonul ala incontinuu..Iar eu stau prost cu rabdarea si voiam sa ajung neaparat la ea :))

 

Incaodata imi cer scuze cele scrise mai sus fata de voi si fata de ea.

 

O seara buna tuturor.

Mulțumesc 💋💋 ne-am încurcat noi puțin ca nu ne-am sincronizat 🤗 dar a meritat ca ai așteptat 🤣🤣💋💋💋💋
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna seara,

 

Tocmai imi programasem o a 2 a intalnire cu domnisoara Alina.

 

Ieri m a pus pe drumuri degeaba, astazi la fel.

 

Am mai fost la ea si am avut experiente frumoase si tocmai de asta am ales sa ma reintorc la ea.

 

Am sunat la ea. Am programat o intalnire, cca 20min.

 

Am ajuns la destinatie.

Ba nu mai raspunde la telefon,iar cand raspunde spune ca este ocupata.

 

De 2 ori programat intalnire.

De 2 ori dat lasat cu ochii in soare.

 

Nu e frumos ceea ce faci!

Cei care au fost la mine ðŸ–ï¸ SPUNEÈšI când sunați * AM MAI FOST LA TINE* ca să știu ðŸ–ï¸ și sa nu aveți neplăcerea sa așteptați 💋💋
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mulțumesc 💋💋 ne-am încurcat noi puțin ca nu ne-am sincronizat 🤗 dar a meritat ca ai așteptat 🤣🤣💋💋💋💋

A meritat. Ca de obicei :D 😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...