Sari la conținut

Bruneta sexoasa 0755462922 și 0758747638


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

:)))

Da cine va spus vouă, ca plec eu inafara sau de ce va dă-ți aiurea cu presupusul.

Sunt acasă la mine, am venit pt școala de șoferi :))) dar acum nu se mai poate. Și ma gândesc dacă sa mai vin sau nu, uitându-mă toată ziua la știri :)))

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

:)))

Da cine va spus vouă, ca plec eu inafara sau de ce va dă-ți aiurea cu presupusul.

Sunt acasă la mine, am venit pt școala de șoferi :))) dar acum nu se mai poate. Și ma gândesc dacă sa mai vin sau nu, uitându-mă toată ziua la știri :)))

 

uau te faci soferita ?

 

misto ....vino fata nu mai fi panicata ca nu ai 80 de ani sa-ti faci probleme .....nu-mi fac eu ca ma apropii de 70 dar tu ca esti tanara si rapitoare ...

 

virusul asta cred ca ar vrea si el sa ti-o traga un pic ...nicidecum sa te omoare ...vezi daca pleci lumea vorbeste zvonuri ...la pieptul ala generos al tau nici un virus nu are curaj sa se puna piept in piept cu tine...se face de rusine

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

uau te faci soferita ?

 

misto ....vino fata nu mai fi panicata ca nu ai 80 de ani sa-ti faci probleme .....nu-mi fac eu ca ma apropii de 70 dar tu ca esti tanara si rapitoare ...

 

virusul asta cred ca ar vrea si el sa ti-o traga un pic ...nicidecum sa te omoare ...vezi daca pleci lumea vorbeste zvonuri ...la pieptul ala generos al tau nici un virus nu are curaj sa se puna piept in piept cu tine...se face de rusine

Nu ma încumet sa vin... Ca cine știe cum vine vre-un generos și îmi aduce mie virusul asa ca stau acasă liniștită fără virus :)))

Anunț când revin

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

nu ai auzit ca de tigani nu se lipeste corona ?>joke<

ÃŽnseamnă că nici de tine nu se va lipi :))) ... Nici de rasiști nu se va lipi am văzut eu de dimineață la pro TV 🤣🤣🤣🤣💣💣💣💣

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...