Sari la conținut

Ana-Maria - Ciresica - 0752644221


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ok...spor la treaba dar viziteaza si orasul ca e frumos si e pacat sa nu-l vezi

 

..si vezi ca in centru in piata mare pe dreapta e o carciumioara mica unde se mananca foarte bine si ieftin

Mulțumesc , îmi voi lăsa timp să-l vizitez mai mult 😚
  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Nu fac nici o diferență ! Dacă nu ar fi avut , aș mai fi stat atat plecata ?

Nu inteleg de ce sunt diacutate pretutile mele in alte orase .. nu as pleca din oras la vreo 700 de km , pentru aceleasi tarife ..

Nu vreau sa par răutăcioasă .. dar cat timp tarifele alea nu le am aici .. care este deranjul ..

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

nu hai ca ai acelas pret am citit o recenie mai vechie este greseala mea

trebui sa vad daca nu te a schimbat fosta colega in rau nu? :kiss2

pacat ca ai plecat asa din senin (pt mine)

 

Nu fac nici o diferență ! Dacă nu ar fi avut , aș mai fi stat atat plecata ?
Nu inteleg de ce sunt diacutate pretutile mele in alte orase .. nu as pleca din oras la vreo 700 de km , pentru aceleasi tarife ..
Nu vreau sa par răutăcioasă .. dar cat timp tarifele alea nu le am aici .. care este deranjul ..

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

bine ai facut ca mi te-a recomandat un coleg foarte credibil ca o fata draguta si buna si din senin o vad pe mary cu meduza pe poze comune in aceasi locatie. si chiar daca m-am decis totusi sa vin in vizita am avut ghinion erai prea bruiata de caracterul ei si mai lasat in strada fara sa ma ghidezi la loocatie. si ma intreb mereu oare cum o fii mary in realitate fara colega, dar na ai plecat prea repede.

 

Dacă rămâneam colegă cu Ruxandra , nu m-aș fi remediat niciodată , așa că am ales să rămân singură ! cel mai bine

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

bine ai facut ca mi te-a recomandat un coleg foarte credibil ca o fata draguta si buna si din senin o vad pe mary cu meduza pe poze comune in aceasi locatie. si chiar daca m-am decis totusi sa vin in vizita am avut ghinion erai prea bruiata de caracterul ei si mai lasat in strada fara sa ma ghidezi la loocatie. si ma intreb mereu oare cum o fii mary in realitate fara colega, dar na ai plecat prea repede.

Mi-am cerut scuze data trecută ..

Revin în câteva zile , și sper să-mi faci o vizită , apoi vei vedea că mi-am revizuit și comportamentul si atitudinea 😊

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Cât despre Ruxandra , nu vreau sa par răutăcioasă , dar daca va continua cu " jegmăneala " in fiecare oras in care merge și va face aceeasi chestie cu fiecare colega (susțin ceea ce spun ) , drumul ei nu cred ca va fi unul prea lung 😅

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah dragutooo...

 

Tu cindva oi zis...

 

...Am și colegă acum (facem și show )...

Si io tiam raspuns...

 

...Fatah...io is curva batrina...Iti spun foarti direct ca nisiodata...dara apsolut nisiodata...no iegzistat o colaborare buna pientru consumatoru di sex pi bani...intre o zdreanta si o fata buna...

Tu atunsea tioi incapatinat sa ma convinji ca nui asea...ca ie doar rautatile miele...ca ia nari treaba cu tini...ca nu ti poati influienta pi tini. Da acuma tu spui...

 

...Cât despre Ruxandra, nu vreau sa par răutăcioasă, dar daca va continua cu "jegmăneala" in fiecare oras in care merge și va face aceeasi chestie cu fiecare colega (susțin ceea ce spun ), drumul ei nu cred ca va fi unul prea lung...

...Dacă rămâneam colegă cu Ruxandra, nu m-aș fi remediat niciodată, așa că am ales să rămân singură! cel mai bine...

Da io team avertizat kear di atunsea...

 

...Si fatah...iti fac o previziune...publica...acilea pi Nimfo...

 

Zdreanta asta di Ruxandra...Luxandra...in ultimili 6 luni...o avut o armata

di coleje ca tini ! O gramada intriaga...toati nisti zdrente ! Toati...da apsolut toati sor dus pi apa puliii ! Tu iejti doar ultima dintro lista lunga...da distinsa !!!

 

Tu cam cie crezi ca va aduse viitoru tau alaturi di ia ???...

Si tiam dat si cea moi buna solutiie...

 

...Treba ta...tu fasi cum vriei...da io in locu tau o inpigeam pi scări !!!...

Dara or tricut citiva luni bune ca tu sa ajunji la concluziia asta !!! Citiva luni importante pientru tini...ca iera fix lunili di incieput ali tali. Ca si mini...multi din cititoriii di acilea siau format atunsea o parere despre tini. Prima parere. Si no fost o parere buna ti asigur !!! Di fapt...iei clar teor asociat pi tini cu zdreanta aia di Ruxandra...colega ta tepara. Si casa ielimine riscu di teapa...di tat...iei teor ieliminat pi tini...si iei nor calcat neam pila tini !

 

Problema ta ie ca multi di acilea inca are dubiii ! Se gindeste ca daca zdreanta ceia di Ruxandra tio amprentat si pi tini sa fi la fiel di zdreanta ca ia ?! Acuma tu trebe sa li dovedesti lor ca tu tioi invatat lectiia...si ca oi realizat ca di iejti o zdreanta nu ie treba buna...nari cum sa fiie...ca ie cu riscuri si respinjiri.

 

Io astept sa vaz cum oi sa fasi tu asta. Dar iti zic...io dabea di acuma is interesata di tini...si poati doar acuma sa vriau sa vin la o cafieluta la tini. Pina acuma...ierai clar pi lista mea di riject...cu toati ca iejti fata frumi !!!

 

;)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah dragutooo...

 

Tu cindva oi zis...

 

 

Si io tiam raspuns...

 

 

Tu atunsea tioi incapatinat sa ma convinji ca nui asea...ca ie doar rautatile miele...ca ia nari treaba cu tini...ca nu ti poati influienta pi tini. Da acuma tu spui...

 

 

Da io team avertizat kear di atunsea...

 

 

Si tiam dat si cea moi buna solutiie...

 

 

Dara or tricut citiva luni bune ca tu sa ajunji la concluziia asta !!! Citiva luni importante pientru tini...ca iera fix lunili di incieput ali tali. Ca si mini...multi din cititoriii di acilea siau format atunsea o parere despre tini. Prima parere. Si no fost o parere buna ti asigur !!! Di fapt...iei clar teor asociat pi tini cu zdreanta aia di Ruxandra...colega ta tepara. Si casa ielimine riscu di teapa...di tat...iei teor ieliminat pi tini...si iei nor calcat neam pila tini !

 

Problema ta ie ca multi di acilea inca are dubiii ! Se gindeste ca daca zdreanta ceia di Ruxandra tio amprentat si pi tini sa fi la fiel di zdreanta ca ia ?! Acuma tu trebe sa li dovedesti lor ca tu tioi invatat lectiia...si ca oi realizat ca di iejti o zdreanta nu ie treba buna...nari cum sa fiie...ca ie cu riscuri si respinjiri.

 

Io astept sa vaz cum oi sa fasi tu asta. Dar iti zic...io dabea di acuma is interesata di tini...si poati doar acuma sa vriau sa vin la o cafieluta la tini. Pina acuma...ierai clar pi lista mea di riject...cu toati ca iejti fata frumi !!!

 

;)

Da Amelia , cum ai spus și tu rămâne de văzut ! Eu te aștept cu drag 🤗
  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...