Sari la conținut

Ana-Maria - Ciresica - 0752644221


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

La ce te referi cand zjci parnaiasa? :))

Are locatie in zona ciresica, 100 nr, am inteles ca ar fi frumusica tare. Cam atat stiu!

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

nu e deloc aceeasi :)))) o confunda omu, cine stie la cine se refera el.. in fine.. 

e noua pe piata.. e frumusica fata.. arata mult mai bine decat in poze.. nu e blonda sau nu mai e blonda, posibil pozele sunt facute mai demult.. o s-o recunoasteti dupa tatuajele de pe spate si picior (cel de pe picior nu prea se vede in poze).. are tate frumoase nr 3-4.. dar.. nu prea stie meserie.. tre sa ai multa rabdare cu ea.. eu sunt obisnuit de fel, am stat 1h cu ea si a iesit bine.. oboseste repede la oral, se foloseste de mana bla bla.. la normal trebuie neaparat sa foloseasca ulei ca nu se uda bla bla.. 

concluzia.. mai are de invatat.. nu e pt cei care vor profesioniste, poate doar daca vreti sa va jucati cu niste tate frumoase.. mie mi-a iesit bine treaba cu ea..

cand am fost eu era in fosta locatie a:

http://nimfomane.com/forum/topic/69774-0799370542/?hl=taverna&do=findComment&comment=1937392

 

si mai era cu inca una in ap.. una mai grasunica.. nu ii stiu nici anut, nici topic pe forum (daca o avea) ca sa va arat.. imi parea cunoscuta la fata colega ei.. plm..

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

da am vizitat-o si eu zilele trecute ...tipa este inalta satena si cu niste sani superbi care am crezut initial ca sunt siliconati dar dupa ce i-am pipait intens si supt tot la fel de intens mi-am dat seama ca sunt cat se poate de reali...locatia langa TAVERNA SARBULUI...ca prestatie nu straluceste prin nimic si asta nu pentru ca nu-si doreste ci pur si simplu pentru ca este incepatoare si nu stie cam cu ce se mananca meseria asta , insa este proclient si fara fite adica ascultatoare si pusa pe invatat ....probabil ca in cateva luni va fi o adevarata profesionista .acum o avantajeaza aspectul si atitudinea ....pentru cei fani tineret poate fi o optiune.....din cele declarate nu presteaza din placere ci din nevoi financiare .daca va purtati ok cu ea cred ca puteti obtine sadisfactia dorita .

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:CT
  • Oras:CT

Arata bine. Dar iar poze la perete de parca e in fața plutonului de executie. 😆😆😆😆. Vorbesc la modul general nu doar despre fata asta. Nu stiu frate...mai schimbati ambientul....pe covor, pe masa din bucatarie, pe masina de spalat , sus pe dulap ...😆😆😆😆. Darceste doar parerea mea. Cui ii place, foarte bine.

Link spre comentariu

Buna! Eu nu am luat pozele nimanui. Eu am pozele mele care pot confirma cu tatuajele. Nu stiu de unde pana unde s-au pus pozele fetei aleia langa ale mele. Eu am fost brunetă.. Si sincer sa spun de ce m-am facut blonda. ? Pentru ca ultimile poze facute de mine brunetă mi-au fost furate.. Chiar i am raportat anuntul dar nu s-a facut nimic in acest caz din cate am văzut. De ce stau cu spatele ? Sunt din oras.. Si nu vreau sa fiu recunoscută.. Daca era asa.. Puneam si selfi-uri 😉

  • Like 4
Link spre comentariu

Nu-mi este rusine cu corpul meu ... Nu-s "frustrată ca altele sa încep sa fur poze" , nu cred ca sunt vreo strâmbă, vreo urâtă.. Sa-mi fie rusine.. Iar cine iar începe cu discutii de genul "nu-i fata din poze" etc.. Il aștept sa-i dovedesc contrariul 😘

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

Nu-mi este rusine cu corpul meu ... Nu-s "frustrată ca altele sa încep sa fur poze" , nu cred ca sunt vreo strâmbă, vreo urâtă.. Sa-mi fie rusine.. Iar cine iar începe cu discutii de genul "nu-i fata din poze" etc.. Il aștept sa-i dovedesc contrariul 😘

Tarife? Whatsapp?

Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna! Eu nu am luat pozele nimanui. Eu am pozele mele care pot confirma cu tatuajele. Nu stiu de unde pana unde s-au pus pozele fetei aleia langa ale mele. Eu am fost brunetă.. Si sincer sa spun de ce m-am facut blonda. ? Pentru ca ultimile poze facute de mine brunetă mi-au fost furate.. Chiar i am raportat anuntul dar nu s-a facut nimic in acest caz din cate am văzut. De ce stau cu spatele ? Sunt din oras.. Si nu vreau sa fiu recunoscută.. Daca era asa.. Puneam si selfi-uri

 

Pai nu crezi ca ai putea fi recunoscuta dupa tatuaje???  Puteai sa faci poza cu fata si sa o blurezi foarte mult.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...