Sari la conținut

Ana-Maria - Ciresica - 0752644221


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Postat Ieri, 16:55

8124-badge-.png

ana_mariaa, on 25 Mar 2018 - 10:50 PM, said:snapback.png

Buna! Eu nu am luat pozele nimanui. Eu am pozele mele care pot confirma cu tatuajele. Nu stiu de unde pana unde s-au pus pozele fetei aleia langa ale mele. Eu am fost brunetă.. Si sincer sa spun de ce m-am facut blonda. ? Pentru ca ultimile poze facute de mine brunetă mi-au fost furate.. Chiar i am raportat anuntul dar nu s-a facut nimic in acest caz din cate am văzut. De ce stau cu spatele ? Sunt din oras.. Si nu vreau sa fiu recunoscută.. Daca era asa.. Puneam si selfi-uri

 

Pai nu crezi ca ai putea fi recunoscuta dupa tatuaje???  Puteai sa faci poza cu fata si sa o blurezi foarte mult.

 

 

JOHNNY ....BRAVO  ce spui ti se pare noua sau rebrenduita?

 

http://nimfomane.com/forum/topic/95871-silvia-0799440339/...ca tatuajele au acelas loc este doar o coincidenta....si uneori pot fi o pacoste.

 

O FI NOUA ....DOAR PENTRU UNII !!!

  • Like 2
Link spre comentariu

Dragii mei .. Nu am spus ca sunt noua . Acele recenzii sunt făcute asta vara . eu o perioadă de 3-4 luni nu am muncit.. Nu înteleg rautatile astea uneori.

Sunt pacoste ? Halal prospatura? Fi-ti mai expliciti va rog . cat timp eu nu am mentionat faptul ca sunt noua... De unde aceste critici? Si mai ales din partea celor care nu m-au vizitat . Daca aveati ceva de nelămurit.. Stiti locația mea .

Unele comentarii nu își au rostul pe bune..

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

Postat Ieri, 16:55

8124-badge-.png

ana_mariaa, on 25 Mar 2018 - 10:50 PM, said:snapback.png

 

Pai nu crezi ca ai putea fi recunoscuta dupa tatuaje??? Puteai sa faci poza cu fata si sa o blurezi foarte mult.

 

 

JOHNNY ....BRAVO ce spui ti se pare noua sau rebrenduita?

 

http://nimfomane.com/forum/topic/95871-silvia-0799440339/...ca tatuajele au acelas loc este doar o coincidenta....si uneori pot fi o pacoste.

 

O FI NOUA ....DOAR PENTRU UNII !!!

Dar tu esti destul de nou!!!
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dragii mei .. Nu am spus ca sunt noua . Acele recenzii sunt făcute asta vara . eu o perioadă de 3-4 luni nu am muncit.. Nu înteleg rautatile astea uneori.

Sunt pacoste ? Halal prospatura? Fi-ti mai expliciti va rog . cat timp eu nu am mentionat faptul ca sunt noua... De unde aceste critici? Si mai ales din partea celor care nu m-au vizitat . Daca aveati ceva de nelămurit.. Stiti locația mea .

Unele comentarii nu își au rostul pe bune..

Aici ai dreptate in ce spui dar fa tu acele precizari de la inceput si e totul ok,     :pepsi

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salut... Tipa sta pe cismelei... In capat unde intorc bus urile... Eu am fost de 2 ori. E o tipa mica slaba. Sani medii, strâmtă. Dar se fute bine. Apartamentul il stiam de mult,nu e mare branza. Ea e ok ca se implica si m a facut sa ma simt bine, de aceea am mai mersoral misto... Normal.. Ok. Deorece imi plac țatoasele.... Mai caut si altceva... 100 nr.. E de mers.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

 

Postat Ieri, 16:55

8124-badge-.png

ana_mariaa, on 25 Mar 2018 - 10:50 PM, said:snapback.png

 

Pai nu crezi ca ai putea fi recunoscuta dupa tatuaje???  Puteai sa faci poza cu fata si sa o blurezi foarte mult.

 

 

JOHNNY ....BRAVO  ce spui ti se pare noua sau rebrenduita?

 

http://nimfomane.com/forum/topic/95871-silvia-0799440339/...ca tatuajele au acelas loc este doar o coincidenta....si uneori pot fi o pacoste.

 

O FI NOUA ....DOAR PENTRU UNII !!!

 

 

bine ca mi-ai adus aminte ca mi-a tras si teapa odata :)

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Salut... Tipa sta pe cismelei... In capat unde intorc bus urile... Eu am fost de 2 ori. E o tipa mica slaba. Sani medii, strâmtă. Dar se fute bine. Apartamentul il stiam de mult,nu e mare branza. Ea e ok ca se implica si m a facut sa ma simt bine, de aceea am mai mersoral misto... Normal.. Ok. Deorece imi plac țatoasele.... Mai caut si altceva... 100 nr.. E de mers.

Punctat perfect :)

Apartamentul nu e cine stie ce, merge de futai, fata e frumusica tareee, tate maricele, frumoase tare, cur frumos, se vede ca e incepatoare dar se lasa invatata, accepta sfaturi. Nu am prea multe de zis momentan pentru ca am fost la ea foarte pe graba. Zilele urmatoare ii voi mai face o vizita si vedem ce iese :))

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:antile
  • Oras:antile

domnisoara primeste multe puncte cu plus de la mine .

am recomandat-o in privat celor interesati .

nu are stofa de profesionista in nici un caz, in schimb a fost foarte receptiva la sfaturile pe care i le-am dat si invata repede ce e necesar .

are un corp de invidiat si o pasarica minuscula , daca e bine stimulata te stringe cu muschii vaginali de nu mai o poti scoate de acolo.

daca ramine in bransa , poate deveni o certitudine in scurt timp , cu ajutorul celor care au rabdare sa o mai invete una si alta .

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722256984
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0722256984
  • Oras:Constanta

Am trecut si eu pe la posesoarea topicului. Locatia undeva pe Lapusneanu langa Papa-bun. Este o fata frumusica, 19 ani, undeva pe la 1.70, sani superbi si foarte, foarte vorbareata. Din pacate nu ii prea place ce face (cuvintele domnisoarei), lucru se s-a vazut si in desfasurarea actiunii. Oral bunicel NP, cu sau fara mana la alegere, fara deep  dar oboseste cam repede. Dupa cateva minute, la sugestia mea, am pus prezervativul (durex!) si am schimbat cateva pozitii (mai putin cu ea deasupra pentru ca nu presteaza asa ceva). Capra este cea mai avantajoasa pozitie: ai si o priveliste de toata frumusetea si bagi si mai greu de seama neimplicarea partenerei. A fost o experienta ok, corecta si fara graba. Daca s-ar implica un pic mai mult: un geamat fals, o strangere, o contra ceva acolo ar avea numai de castigat.

 

Notele:

 

Oral: 7 (oboseste repede dar nu te grabeste cu prezervativul)

Normal: 5 (implicare minima)

Igiena: 9 

GFE: 7 (mi-a placut ca vorbeste mult, fara fite, fara FK)

 

De revenit poate peste cateva luni cand s-o mai dezgheta un pic desi nu cred ca se va intampla prea curant. De recomandat... cititi ce am scris mai sus si trageti singuri concluzia.

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Obi, fata asta statea la ciresica cu inca una mai plinuta (mi se pare ca am vb noi 2 o data despre ele daca tin eu bine minte), am dreptate?

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...