Sari la conținut

Ana-Maria - Ciresica - 0752644221


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

gata Merry ....bunaciune esti !!!

 

pacat ca sunt asa de mos ca ti-as face o vizita dar am auzit ca tu  nu primesti decat tinerei 

 

azi e Dragobetele ...fugi de-aci ca ma inamorez

 

Hmm.. Oare cât poate îmbătrânii un om într-o săptămână?
  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

gata Merry ....bunaciune esti !!!

 

pacat ca sunt asa de mos ca ti-as face o vizita dar am auzit ca tu  nu primesti decat tinerei 

 

azi e Dragobetele ...fugi de-aci ca ma inamorez 

 

Nenea Gica , nu are pensia mica

Azi de Dragobete , umbla pe la fete

Pe tinerele nepoate , le ia pe la spate

Le fute vartos si da banu' gros

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

Năravuri vechi! ☹️

Era înfiptă fata, ce contează pentru ea că te-a programat la o anumită oră.... a venit alt client care era în zonă în locul tău...

 

Curve penale ce nu-și respectă programarile trebuiesc pedepsite. Timpul și gazul tău în capul lor e moca, timpul lor e pă* bani

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Bună! Te rog frumos să îți păstrezi cuvintele urate pentru tine!

Îmi cer scuze pe cel care a venit aici degeaba. Nu am făcut programare nimănui și nu mi-am respectat o.

Am fost ocupata pe timp mai lung și nu am putut rapsunde. Îmi cer scuze pentru deranjul creeat.

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

Deci eu am inteles fix asta,

taci dracu nu mai scrie ma adevarul, daca este ceva negativ taci doar.

cer scuze formal, doar pentru ochi prostiilor.

vroiai doar o finalizare iar al doilea bou la telefon (ala care ti a luat locul) a cerut o ora.

 

Bună! Te rog frumos să îți păstrezi cuvintele urate pentru tine!
Îmi cer scuze pe cel care a venit aici degeaba. Nu am făcut programare nimănui și nu mi-am respectat o.
Am fost ocupata pe timp mai lung și nu am putut rapsunde. Îmi cer scuze pentru deranjul creeat.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Deci eu am inteles fix asta,

taci dracu nu mai scrie ma adevarul, daca este ceva negativ taci doar.

cer scuze formal, doar pentru ochi prostiilor.

vroiai doar o finalizare iar al doilea bou la telefon (ala care ti a luat locul) a cerut o ora.

Stau și te analizez. Tu când cineva postează ceva frumos legat de mine.. Nici like, nimic. Cum cineva are ceva de spus rău, hop apari și tu.. Nu-mi face off-topic și nici nu îmi "pune" cuvinte în gură. Mi-am cerut scuze de la cine trebuia. Seara frumoasa.
  • Like 5
  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

si eu te analizez de cand esti pe forum si nu ai decat fite de tiganca (asta nu inseamna ca trebuie sa fii obligatoriu de etnie) din pacate pentru tine stiu sa iti citesc gandurile perfect, nu este nici urma de seriozitate in codul tau binar, am si incercat sa te vizitez sa imi fac personal parere pozitiva de tine, sa ma conving de adevarul tau, sa te recomand in caz ca ma insel, dar esti mega ne-serioasa cum zice colegul, si punct.

 

pS: chiar daca ajung sa ti o trag sub coada fata draga, am sa te tratez cum ne tratezi tu, cu ignoranta, poti sa ma futi ca o mica diavolita si nu ai sa vezi recenzie din partea mea decat daca este de natura negativa :D

 

Stau și te analizez. Tu când cineva postează ceva frumos legat de mine.. Nici like, nimic. Cum cineva are ceva de spus rău, hop apari și tu.. Nu-mi face off-topic și nici nu îmi "pune" cuvinte în gură. Mi-am cerut scuze de la cine trebuia. Seara frumoasa.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...