Sari la conținut

Ana-Maria - Ciresica - 0752644221


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

Ana-Maria ar face treaba buna doar ca mai are sincope ca:  prietena de mai sus, colega de acum ceva timp,  vreun iuby care o distrage de la concentrare, cand pestele lu'colega, cand deplasari prin diverse orase si tari.....E tanara si zburdalnica, ii place viata. Se potoleste ea odata....atunci sa vezi ce futaiuri trage si ce apreciata o sa fie!

Una peste alta e o fata OK si ii urez succes!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ana-Maria ar face treaba buna doar ca mai are sincope ca:  prietena de mai sus, colega de acum ceva timp,  vreun iuby care o distrage de la concentrare, cand pestele lu'colega, cand deplasari prin diverse orase si tari.....E tanara si zburdalnica, ii place viata. Se potoleste ea odata....atunci sa vezi ce futaiuri trage si ce apreciata o sa fie!

Una peste alta e o fata OK si ii urez succes!

Ă?
  • Like 6
  • Minus 2
Link spre comentariu

Papusa , eu nu ma bag pe ce doreste omul sa se simta bine , gusturile nu se discuta , nu sunt nici adeotul dominarii dar am o intrebare : de ce la dominare tariful este mai mare ca la futai? Chiar nu inteleg , vine unul da muie , iti rupe pizda si te arde si in cur si ii iei un 150/250 iar altul care vrea sa il bati ii iei 200/300. Nu e vorba neaparat de tine ci de ce am mai citit sporadic pe aici , dar poate imi poti raspunde tu. Multumesc!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

Papusa , eu nu ma bag pe ce doreste omul sa se simta bine , gusturile nu se discuta , nu sunt nici adeotul dominarii dar am o intrebare : de ce la dominare tariful este mai mare ca la futai? Chiar nu inteleg , vine unul da muie , iti rupe pizda si te arde si in cur si ii iei un 150/250 iar altul care vrea sa il bati ii iei 200/300. Nu e vorba neaparat de tine ci de ce am mai citit sporadic pe aici , dar poate imi poti raspunde tu. Multumesc!

Bueey tu strici prețul! ðŸ˜ðŸ˜
Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini

Papusa , eu nu ma bag pe ce doreste omul sa se simta bine , gusturile nu se discuta , nu sunt nici adeotul dominarii dar am o intrebare : de ce la dominare tariful este mai mare ca la futai? Chiar nu inteleg , vine unul da muie , iti rupe pizda si te arde si in cur si ii iei un 150/250 iar altul care vrea sa il bati ii iei 200/300. Nu e vorba neaparat de tine ci de ce am mai citit sporadic pe aici , dar poate imi poti raspunde tu. Multumesc!

Te-ai si gasit pe cine sa intrebi =))

Link spre comentariu

Papusa , eu nu ma bag pe ce doreste omul sa se simta bine , gusturile nu se discuta , nu sunt nici adeotul dominarii dar am o intrebare : de ce la dominare tariful este mai mare ca la futai? Chiar nu inteleg , vine unul da muie , iti rupe pizda si te arde si in cur si ii iei un 150/250 iar altul care vrea sa il bati ii iei 200/300. Nu e vorba neaparat de tine ci de ce am mai citit sporadic pe aici , dar poate imi poti raspunde tu. Multumesc!

 

e un mod de castig usor nu face nimic sau se face ca face si ia banii probabil si timpul e mai scurt. apa aerul si fraierul

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini

Sorinele am intrebat-o pentru ca a raspuns baiatului cu preturile. Cand oferi servicii , bagi si argumentele. Eu stiam ca mistressele nu se fut , dar in Ro totul e posibil :slap2

EEEEE NU SE FUT...hai ma jane ce drq...am fost si eu la una cica ...cand i-am zis la telefon ca ii dau extra $$ doar sa o fut ca nu ma duc eu pt dominare ca nu sunt caine in pula mea imediat cica ok haide...deci banu vorbeste vere...astea care zic ca nu fac x y pt $$ in plus mananca compot degeaba, fim seriosi..

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...