Sari la conținut

Ana-Maria - Ciresica - 0752644221


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

49 minutes ago, j0hnnybravo said:

esti buna rau de pula, cred ca ma risc chit ca am vazut multe recenzii negative!

Salutare,

Sa stii... din poze pare exact genu meu... dar sunt reticent cand vad nr de recenzii negative la adresa ei...

Cu respect,

Vaporeanul

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
La 16.01.2021 la 17:11, Vizitator dennis__ a spus:

Mai are de lucrat la capitolul seriozitate. Păcat, că e bună de pl. 

Adevarat!

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
La 30.12.2020 la 17:28, sorinu a spus:

Eu nu stiu ce plm tot insistati la fatuca asta si chiar ma mir cum de nu e la evitate..pe bune..e carne pe piata sa ragai in plm stati dupa neserioasele astea frate, cand ii ghioraie matul o sa se dea disponibila pana atunci ..shaorma la dieta :))

👍👍👍, unii platesc doar pentru aspect, in rest poate sa isi bata ea joc de bani lor..

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias
9 hours ago, maryamry22 said:

O sa plec în străinătate, dar momentan mai amân puțin plecare.. 

În schimb mă gândeam să vin în vizita la Sibiu 🤭

Hai, desi nu prea cred ca o sa amani plecarea.😉

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare, 

Zilele trecute i-am facut o vizita domnisoarei.

Locatia - apartament la parter , in bloc nou spre Palazu Mare, curat , baie dotata.

Am facut eu dus, dupa a intrat domnisoara in timp ce eu o asteptam in dormitor.

ON- a revenit de la baie si a inceput cu un oral neprotejat dar foarte anost. Fara atentie la accesori, iar din minut in minut imi stergea scula cu un servetel. nota 7.

NP- a pus prezervatiul si am inceput in pozitia misionar, unde nu s-a miscat de loc, nu a schitat nimic. A urmat pozitia capra unde s-a miscat putin si am finalizat. Nota 8 

Fotografiile sunt reale.

De revenit- nu

De recomandat nu

Halat 150 lei nr.

 

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Telefon: 0766559657
  • Oras:constanta
  • Telefon: 0766559657
  • Oras:constanta

Din pacate si eu am avut o mica problema cu ea saptamana asta.M-am programat cu doua zile inainte,am stabilit ziua si ora si am primit comfirmarea.In ziua respectiva am contactat-o ,insa din pacate mi-a trimis raspuns dupa cateva ore ca a incurcat ziua.Este drept ca s-a scuzat si ca si-a recunoscut vina.Sper totusi sa o prind libera sa vedem cum decurg lucrurile.O zi placuta...

Link spre comentariu
  • Oras:Tomis Nord - Constanta
  • Oras:Tomis Nord - Constanta

Bai, dupa ce am venit din voiaj am vizitat-o pe  vrajitoarea asta mica. Arata foarte bine si pare a fi stilata. Insa e rece, sta cum ii zici si nu se implica deloc. Eu am vrut ON si mi-am dat drumul pe fetioara ei. S-a suparat nitelus, dar cred ca i-a trecut. Pret / calitate 150 lei nu se justica, desi e frumoasa!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
1 hour ago, ionica2000 said:

Salutare, 

Zilele trecute i-am facut o vizita domnisoarei.

Locatia - apartament la parter , in bloc nou spre Palazu Mare, curat , baie dotata.

Am facut eu dus, dupa a intrat domnisoara in timp ce eu o asteptam in dormitor.

ON- a revenit de la baie si a inceput cu un oral neprotejat dar foarte anost. Fara atentie la accesori, iar din minut in minut imi stergea scula cu un servetel. nota 7.

NP- a pus prezervatiul si am inceput in pozitia misionar, unde nu s-a miscat de loc, nu a schitat nimic. A urmat pozitia capra unde s-a miscat putin si am finalizat. Nota 8 

Fotografiile sunt reale.

De revenit- nu

De recomandat nu

Halat 150 lei nr.

 

Ionica am și eu 2 întrebări. Oralul a fost anost sau a fost bunicel? Eu vad ca i-ai dat. 7. Eu dacă ziceam anost ii dădeam 4 sau 5. Cum e pana la urma?  Aceeași întrebare și pentru normal. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Oralul anost din punctul meu de vedere inseamna ca face o singura miscare sus/jos, fara nimic altceva: deep, rotire, ruperi de ritm, atentie la accesori, atins cu virful limbi, etc. I-am dat 7 cu indulgenta ca a fost neprotejat si ca este tanara si poate sa evolueze.

Normalul : la pozitia misionarului nu a miscat deloc. A stat efectiv pe spate ( nu contre, nu sa te stranga in brate, sa te mangaie, )

La pozitia capra s-a miscat putin. I-am dat nota 8 ca fata de oral a fost mai ok.

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...