Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:dublin
  • Oras:dublin

Vi zita azi si foarte rau am facut, am mai adaugat una la lista de tepe din pacate.


Atras de recenziile umflate de mai sus, am fost la ea, locatie putin mai sus de Zepter, primul gang pe stanga, ap 56.


Trebuia sa miros teapa cand mi-a raspuns la telefon mahoarca peshtoaica tiganca batrana, dar cand am sunat putin tarziu mi-a raspuns o voce placuta si m-am hotarat sa incerc.


M-a aspeptam sa gasesc ceva f bine pt preturile acestea, dar cand am intrat am dat peste o tarancuta de 27 de ani declarati, arata de 36 intretinuta prost lejer, al doilea moment cant trebuia sa plec,-50% la aspect fata de cum e umflata in recenziile de mai sus, mi-a cerut banii inainte si m-am cerut la dus, ea a luat banii si s-a dus in camera peshtoaicei, deja era prea tarziu sa mai plec.


Baia cat se poate de proasta, fara cap de dus, nici un prosop, am renuntat sa mai fac dus.


Cand s-a dezbracat, cum am mai spus o taranca care a dat toata viata la sapa, fata enervanta de taranca proasta, aduce cu pozele de mai sus cum fals e descris in recenziile de mai sus decat la modul ca are ochi, gura nas etc ca orice alt om . Tate mari foarte lasate, burta la fel lasata, nu i-am vazut deloc pizda de burta.


Acum urmeaza actiunea tepara, face figuri la servicii si la pozitii, cand i-am cerut ceva mi-a repezit un "lasa ca nu facem ce vrei tu"(peshtele vegheza) am zis s sa nu-i aplic stachia in gura ca erau pesti in casa, bineinteles nici o placere cu o nasaoala tepara, am lasa-to in scarba sa mi-o suga, dupa 10 minute de oral mi sa intarit putin, s-a pus in pozitia de fust fuck, dupa inca 5 min presarate de alte remarci si atitudini de teapa tipica, am zis sa inchei teapa, m-am imbracat si am plecat.


Note.


Aspect-5 cu indulgenta, taranca venita de la sapa , tate mari si foarte lasate, tot corpul   atarna in general, 27 de ani declarati, arata de 37, burta negratioasa, cicatrici pe burta si pe fese.


Atitudine-2 atitudine tipica de tepara, ai grija ce faci ca peshtele vegheaza, sictirita de toti si de toate


Gfe- -7(negativ)


Oral-cu o nasoala tepara nu poate fi nici o placere, la normal la fel.


Pret-50 finalizare 50 de lei dai, 0 lei face.


Daca mi-ar plati ea nu as vrea sa repet experienta.


Sfaturi pentru viitor


-Daca va raspunde peshtele, evitati.


-Nu va lasati pacaliti de recenzii umflate.


-Daca in locatie nu gasiti ce va asteptati sau nu va atrage de loc femeia evitati.


-Nu mergeti la  pretul de 50 de ron fara un motiv intemeiat, mai bine luati teapa la pret dublu de la o femeie frumoasa decat de la o nasoala tepara venita de la tara .


-Platiti doar dupa.


De evitat.


 


 


Link spre comentariu
  • Oras:dublin
  • Oras:dublin

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...