Sari la conținut

Szandra maghiara 0745856724


Postări Recomandate

LAsa-ma ping pong cu atitudinea asta.Ai postat si tu ceva o data si gata...picam toti in cur! NU mai am ce adauga legat de exeprientele mele...si tu,mare  lunetist de  4 ani. SI da,e ciudat cel putin ce cauta fata asta aici,indiferent de cat de ignorant esti tu...probabil un chelios cu burta in jurul blocului nu e dubas pt tine,nu?:))NO,bine,stai aici mai posteaza ceva...dar credibil,nu ce ai atentat la inceput. Si am toate motivele sa fiu suspicios..si cu ea,si cu tine...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor

Ce e dubios la tine??? Esti un om cu o minte inchisa...ce e greu de crezut ca o unguroaica vine aici sa isi faca treaba....si masini de satu mare e plin....in fine...nu imi pun mintea cu nimeni...daca tu nu ai fost e treaba ta...nu ai de 7nde sa stii...fiecare cu parerile lui....

Măi labă trista hai plecă in pula mea cu "reclama asta mascată"👹
  • Like 2
Link spre comentariu

Si pt ca nu e dubios doar atat sa zic : o singura masina cu geamuri fumurii parcheaza acolo in zona,exact langa locatie si nu se misca de zile intregi de langa ace Caffe Rivulus,nu 10 sau 20. NU se leaga nu?SI probabil tie iti scapa ca tipa nu e din Ungaria,asta e povestea  de acoperire...e din zona Carei ului.SI daca si dupa asta nu e ciudat ca nu vorbeste decat maghiara si engleza stalcita intr-o zona ca a noastra...apoi...esti fericit:D Fata si colega ei sunt plantate si supravegheate toata ziua de la cafeneaua din zona.. NU am nimic de castigat din ce iti destainui...ca si orice am postat pana acum.E din timpul,si creditele ,informatiile mele..as putea sa stau si sa nu zic nimic,sa fac pe observatorul sa rad de pataniile si necazurile altora. Postez ca sa fie oamenii in cunostinta de cauza...nu e prima oara cand  dau de pesti si de asta sunt precaut,vad  ce altii ignora...

  • Like 3
Link spre comentariu

Dar sa ne radem nitzel: sa zicem ca e o conspiratie masiva  si astea 2 tipe sunt avantgarda unei unitati de elita de sexcorte care vor alipi Ardealul prin atragerea in Ungaria a detasamentelor de barbati romani ahtiati de sex si astfel unirea Ardealului cu Ungaria...asadar sunt agentele lui Orban Viktor!:))))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor

Si pt ca nu e dubios doar atat sa zic : o singura masina cu geamuri fumurii parcheaza acolo in zona,exact langa locatie si nu se misca de zile intregi de langa ace Caffe Rivulus,nu 10 sau 20. NU se leaga nu?SI probabil tie iti scapa ca tipa nu e din Ungaria,asta e povestea  de acoperire...e din zona Carei ului.SI daca si dupa asta nu e ciudat ca nu vorbeste decat maghiara si engleza stalcita intr-o zona ca a noastra...apoi...esti fericit:D Fata si colega ei sunt plantate si supravegheate toata ziua de la cafeneaua din zona.. NU am nimic de castigat din ce iti destainui...ca si orice am postat pana acum.E din timpul,si creditele ,informatiile mele..as putea sa stau si sa nu zic nimic,sa fac pe observatorul sa rad de pataniile si necazurile altora. Postez ca sa fie oamenii in cunostinta de cauza...nu e prima oara cand  dau de pesti si de asta sunt precaut,vad  ce altii ignora...

Din păcate exista multi fraieri care cred că "tot ce zboară se mămâncă"

  • Like 1
Link spre comentariu

Am văzut și io amu acele poze. I forte bună dă pulă țîganca,parcă umpic i cam neagră pă la ptizdă da in rest ar merita umflată și băgat hamfău in ie.În curînd oi sunao și oi mere pă la ie la futut dacă arată așe și in realitate. Nu știu dacă face meserie bună că dejaba i faină dacă stă ca mula la pulă. Nu mă interesează dacă are ori nu pește, dacă are pește lom cota și ioi băga hamfău in cur sau loi frije în tepșe cu oloi. Oi vide io cum oi sta cu banii pă jeb mâini poimâini și sar pute să i fac o vizită și pă urmă oi scrie acii cum so comportat la hamfău pă calu bălan

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor

Am văzut și io amu acele poze. I forte bună dă pulă țîganca,parcă umpic i cam neagră pă la ptizdă da in rest ar merita umflată și băgat hamfău in ie.În curînd oi sunao și oi mere pă la ie la futut dacă arată așe și in realitate. Nu știu dacă face meserie bună că dejaba i faină dacă stă ca mula la pulă. Nu mă interesează dacă are ori nu pește, dacă are pește lom cota și ioi băga hamfău in cur sau loi frije în tepșe cu oloi. Oi vide io cum oi sta cu banii pă jeb mâini poimâini și sar pute să i fac o vizită și pă urmă oi scrie acii cum so comportat la hamfău pă calu bălan

Ai reapărut labagiule?

  • Like 1
Link spre comentariu

Am văzut și io amu acele poze. I forte bună dă pulă țîganca,parcă umpic i cam neagră pă la ptizdă da in rest ar merita umflată și băgat hamfău in ie.În curînd oi sunao și oi mere pă la ie la futut dacă arată așe și in realitate. Nu știu dacă face meserie bună că dejaba i faină dacă stă ca mula la pulă. Nu mă interesează dacă are ori nu pește, dacă are pește lom cota și ioi băga hamfău in cur sau loi frije în tepșe cu oloi. Oi vide io cum oi sta cu banii pă jeb mâini poimâini și sar pute să i fac o vizită și pă urmă oi scrie acii cum so comportat la hamfău pă calu bălan

Mai mare cretin mai rar ca tine...dar sa traim si sa vedem incaierarea pestilor.Cine castiga: pestele spada ori calcanul?:))) Dati pana va sar icrele din voi:))) MAnelistu' contra pestii lui Szandra:))) Frumos meci,sper sa fiu pe faza sa iau o punga de pufuletzi pana pestii rezolva intre ei  problemele teritoriale:P  Ca si gastile de cartier: pestii de pe b dul Bucuresti vs Rivulus  de pe Victoriei. Celebrity deathmatch:D

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor

Mai mare cretin mai rar ca tine...dar sa traim si sa vedem incaierarea pestilor.Cine castiga: pestele spada ori calcanul?:))) Dati pana va sar icrele din voi:))) MAnelistu' contra pestii lui Szandra:))) Frumos meci,sper sa fiu pe faza sa iau o punga de pufuletzi pana pestii rezolva intre ei  problemele teritoriale:P  Ca si gastile de cartier: pestii de pe b dul Bucuresti vs Rivulus  de pe Victoriei. Celebrity deathmatch:D

Să-i piș in freză🤣🤣🤣🤣
Link spre comentariu
Vizitator jolt
Reputație: 0

Am vizitat titulara topicului in urma cu vreo 3 luni in Satu Mare, reproduc din amintiri:

- pozele sunt reale, dar a mai luat cateva kile, si nu era asa de bronzata ca in poze(nu exclud originea de etnie, dar nu are semnele specifice)

- apartament/garsoniera 1 camera, curatenie ok, prosop curat

- atitudine plictisita, vorbeste frumos, dar are o atitudine cumva superioara

- n-am observat peste prin zona, dar din niste vorbe despre un oarecare "prieten", as zice, ca are ceva impresar

- oral protejat, normal cu tenta de fastfuck, nimic de mentionat

O finalizare, 150 Ron, nu a meritat revenirea.

Link spre comentariu

Mai mare cretin mai rar ca tine...dar sa traim si sa vedem incaierarea pestilor.Cine castiga: pestele spada ori calcanul? :))) Dati pana va sar icrele din voi:))) MAnelistu' contra pestii lui Szandra:))) Frumos meci,sper sa fiu pe faza sa iau o punga de pufuletzi pana pestii rezolva intre ei  problemele teritoriale:P  Ca si gastile de cartier: pestii de pe b dul Bucuresti vs Rivulus  de pe Victoriei. Celebrity deathmatch:D

 

Sa puna de o gala Ayo ceva ? .... vorbesc cu responsabilii sa arvunim Sala Sporturilor ?  :laugh2  :laugh2  :laugh2  

 

Ce peste spada zici ... calcan, australopitecus ceafalatus ....

Link spre comentariu

Tri de x shark am apărut cu pula direct la tine în curuț. Batlejuse1979 sami bag tăt hamfău în gura ta după ce il scot de la pretenu tău shark din cur, davaș sloboz pă amîndoi

 

Mai vomezi mult p'aici guvid avortat, meri si fute centuristele pana ti-a crapa pula  :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu

Azaret Angelus îți dedic ție și pretenilor tăi melodia Romeo fantastic - dă-ți chilotii jos. Dațivă jos să vă frec in cur da nu uitați să vă spălați la buci, că vine io spărgătoru dă buci

 

Tocmai am o pantecaraie sora cu moartea, deci e fix pe raspunderea ta ce se intampla .... macar chilotii retineau zeama maro  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor

Azaret Angelus îți dedic ție și pretenilor tăi melodia Romeo fantastic - dă-ți chilotii jos. Dațivă jos să vă frec in cur da nu uitați să vă spălați la buci, că vine io spărgătoru dă buci

Oligofrenule.....noapte bună....apropo "plânge pământul după tine"

  • Like 2
Link spre comentariu

Se pare ca pe site ul asta sunteti doar 2...3 care gasiti de comentat....imi pare bine ca nici macar odata nu vam dat importanta recenziilor...sau probabil sunteti atat de nasoli incat nu aveti pretentii si va multumiti cu toate gunoaiele ordinare care vin aici in baia mare...dupa cum am observat la voi nu conteaza cum arata...eu unul sunt pretentios.in fine...bafta cu situl asta si comentariile voastre!!!eu zic ca fata asta a meritat toti banii...probabil de mine ia placut mai mult si sa comportat frumos.si apropo...au mai fost si alti amici de ai mei care au fost cu aceeasi pareri...dar dupa cum am mai spus...sunteti o seama de 2....3 oameni jegosi care gasiti critici la ce e frumos ca va simtiti prea jos fata de ea...

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator danezudan
Reputație: 0

Se pare ca pe site ul asta sunteti doar 2...3 care gasiti de comentat....imi pare bine ca nici macar odata nu vam dat importanta recenziilor...sau probabil sunteti atat de nasoli incat nu aveti pretentii si va multumiti cu toate gunoaiele ordinare care vin aici in baia mare...dupa cum am observat la voi nu conteaza cum arata...eu unul sunt pretentios.in fine...bafta cu situl asta si comentariile voastre!!!eu zic ca fata asta a meritat toti banii...probabil de mine ia placut mai mult si sa comportat frumos.si apropo...au mai fost si alti amici de ai mei care au fost cu aceeasi pareri...dar dupa cum am mai spus...sunteti o seama de 2....3 oameni jegosi care gasiti critici la ce e frumos ca va simtiti prea jos fata de ea...

Dumneata esti directoru de marketing? vezi ca de mai bati mult din clont vb cu baietii si cumparam un acvariu mai mare pt tine, sunteti 2-3 zdrente acilea care va plang sobolanii prin stomac si va aruncati in vorbe. Mars in apa ca put in plm de peste ratat cu reclama ieftina de 2 lei.

Link spre comentariu

EI,poc pic si Manelistu' si inca cativa...credeti ca sunteti baieti destepti  si noi nu ne dam seama de fapt ce intentionati aici? De asta va deranjeaza ca nu reusiti sa ne manipulati cu stratagemele astea de 2 bani. MAnelistu ,se pare de fapt ca tie iti plac baietii si tot tragi spre noi poate intelegem aluzia:)))) MA bucur ca membri vechi si poate mai noi fac front comun si ajuta la depistarea si eliminarea acestor paduchi care traiesc pe spinarea unor fete   ,ca ei nu sunt in stare sa isi castige existenta. Bravo baieti,tot asa...da-ti-i cu suturi afara sa se invete la minte. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...