Sari la conținut

0741737263 Bruneta draguta


Postări Recomandate

  • Telefon: 0701337794
  • Oras:Baia Mare
  • Telefon: 0701337794
  • Oras:Baia Mare

Claudito bruneto,vai de tine! Ai un scris de distrugi limba româna,invata sa scrii,sa vorbesti frumos,sa te comporti civilizat si apoi baga-te-n seama pe aici!Pana una alta eu propun sa i se inchida topicul! Rog pe cineva care se pricepe sa faca asta!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor

Eu nu vreau sa ma cert cu nimen dar cand vezi ce scriu oameni astea vb la adresa mea si nu sunt 100 la 100 cum sta treaba

Ai de pul@ mea cum iti bați tu joc de limba română 😭
Link spre comentariu
  • Oras:In PLM
  • Oras:In PLM

Da scrieti si voi cum trebuia sa scrie si pate isi da seama. So jucat de mica cu p. Si nu are de unde sti ce a gresit.. Nu e cine stie ce...

"pate?" De ficat sau de care?

Interesant sa certi pe cineva care nu scrie corect gramatical cand nici tu nu stii scrie. Interesting!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Turda
  • Oras:Turda

ce contează dacă am sau nu ? eu zic sa faca ficare meseria ei ca lumea .toată lumea are viata personala .nu stiu de ce va deranjează chestiile astea ca doară daca umblati la femei nu mergeți sa va însurat cu ele .si in plus daca am fost cand va la stradă asta este problema mea .fiecare cu parere lui si cu tu sti lui

Claudia stai linistita nu te stresa. E ok si daca ai lucrat si daca nu. E problema ta. Esti superba oricum asta conteaza. Ceva poze mai noi mai explicite nu ai? Stimuleaza ne putin. :*
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor

Claudia stai linistita nu te stresa. E ok si daca ai lucrat si daca nu. E problema ta. Esti superba oricum asta conteaza. Ceva poze mai noi mai explicite nu ai? Stimuleaza ne putin. :*

Superbă??????😲😲😲....recomand O vizita la oftalmolog
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...