Sari la conținut

0741737263 Bruneta draguta


Postări Recomandate

Vizitator raduuuu
Reputație: 0

In urma cu ceva timp am zis ca o so vizitez pe Claudita, m-am tinut de cuvant si am vizitat-o,

Oral-7

Normal-7

Aspect fizic - 7 ca are sini frumosi

Comportament - 9

Cam plinuta, de vizitat nu cred.

Spor la futut!

Link spre comentariu
Vizitator Andrei142
Reputație: 0
La 20.06.2021 la 15:22, vlad6969 a spus:

Nu aruncati bani degeaba ca e nasoala 😂😂

Salut. In ce sens e nasoala? As fi vtut sa o vizitez. Unde o gasesc la omv sau acasa? 

Link spre comentariu
Vizitator vlad6969
Reputație: 0
1 oră în urmă, Andrei142 a spus:

Salut. In ce sens e nasoala? As fi vtut sa o vizitez. Unde o gasesc la omv sau acasa? 

La omv o afli in fiecare seara 50 normal 80 combinat dar sunt altele mai bune acolo decat ea

Link spre comentariu
Vizitator Andrei142
Reputație: 0
Acum 6 ore, vlad6969 a spus:

La omv o afli in fiecare seara 50 normal 80 combinat dar sunt altele mai bune acolo decat ea

Ms mult. Ea ma atrage ca e mai rotunjoara. Daca mai sunt si altele ceva de genul acolo atunci am de unde alege. Se fute cum trebuie macar? Ca locatie unde te duce? I sigur? 

Link spre comentariu
La 31.10.2020 la 0:04, danezudan a spus:

O găsești la OMW pe bd.București seara de seara.

Danezuleeeeeseee ..

tot respectuuuu! Cred ca stiu cine si cu ce te ocupi.. n-are rost sa vb depsre astea sau despre ce avem noi pe plan personal dar tot ce vreau sa ti propun si sa te încurajez sa faci este urmatoru lucru:.. nu te mai complica cu băieți de genu .

fii băiat destept.. fute bea si dai bătaie indiferent de circumstanțe !

esti om cu experiențe si trecut prin viața  ! Asta am vazut aici pe forum si sper ca nu mam înșelat😏  asa ca dai bătaie si anuntama si pe mine când dai de ceva buun. Promit ca voi face la fel 😘 poate ne vedem o data la o cafea. Nush de ce dar cred ca avem multe lucruri de povestit . Fii bun si griji de tine 😏 

Link spre comentariu
Vizitator danezudan
Reputație: 0
Acum 15 minute, angel666 a spus:

Danezuleeeeeseee ..

tot respectuuuu! Cred ca stiu cine si cu ce te ocupi.. n-are rost sa vb depsre astea sau despre ce avem noi pe plan personal dar tot ce vreau sa ti propun si sa te încurajez sa faci este urmatoru lucru:.. nu te mai complica cu băieți de genu .

fii băiat destept.. fute bea si dai bătaie indiferent de circumstanțe !

esti om cu experiențe si trecut prin viața  ! Asta am vazut aici pe forum si sper ca nu mam înșelat😏  asa ca dai bătaie si anuntama si pe mine când dai de ceva buun. Promit ca voi face la fel 😘 poate ne vedem o data la o cafea. Nush de ce dar cred ca avem multe lucruri de povestit . Fii bun si griji de tine 😏 

Salut,nu neaparat cred c sti cu ce ma ocup,dar știu tot ce mișca in oras,nu am oprit niciodată la strada dacă la asta făceai referire,dar na dacă plăcerea omului e sa futa la strada ce sa faci 🤣.

Referitor sa ne vedem îmi dai un mesaj privat și daca sunt in oras ne vedem fără stres.

Link spre comentariu
Vizitator vlad6969
Reputație: 0
Acum 12 ore, Andrei142 a spus:

Ms mult. Ea ma atrage ca e mai rotunjoara. Daca mai sunt si altele ceva de genul acolo atunci am de unde alege. Se fute cum trebuie macar? Ca locatie unde te duce? I sigur? 

in spate la peco😂😂 acolo o bombardezi🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...