Sari la conținut

Papusi silicon


Postări Recomandate

  • Oras:The city we all love to hate
  • Oras:The city we all love to hate

Stie cineva daca exista in Bucuresti sau in tara, saloane de inchiriat papusi din silicon gen real sex doll?

 

Inteleg ca exista cateva prin tari straine dar eram curios daca la noi nici un antreprenor nu a sesizat oportunitatea.

 

Ar fi o fantezie...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Stie cineva daca exista in Bucuresti sau in tara, saloane de inchiriat papusi din silicon gen real sex doll?

 

Inteleg ca exista cateva prin tari straine dar eram curios daca la noi nici un antreprenor nu a sesizat oportunitatea.

 

Ar fi o fantezie...

Am sesizat eu oportunitatea, dar cadrul legal, fiscalitatea si investitia ma depasesc cu mult, mai ales cand stiu clar ca pe mizeria asta de piata n-o sa-mi scot banii nici de drum. Multumim gruparii "Stat roman" pentru inca o fantezie interzisa...

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Stie cineva daca exista in Bucuresti sau in tara, saloane de inchiriat papusi din silicon gen real sex doll?

 

Ar fi o fantezie...

 

 

https://media0.giphy.com/media/ATOxWjDPox8Y/giphy.gif

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Mai bine agăți o plastifiată beată in club. Senzația bănuiesc este aceeași.

Nici pe departe: plastifiata pute, boraste si risti - dupa cum au experimentat anumite persoane mai deschise spre asemenea abordari - sa efectueze in pat diverse fenomene complexe, in parte reflexe, in parte voluntare, precum defecatia. Inclusiv procesul de "agatat in club" produce repulsie unora dintre noi, din cauza atmosferei in primul rand. Mult mai bine este cu sex dolls, respectiv sex bots. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Pai si cu bani, tot lingem niste papusi plastifiate.........ca TINE! 

 

 

Tu inca mai crezi ca esti "UMANA"?  

 

 

Esti doar un robot plastifiat rapciugos si fardat!  

 

Pe bune, m-as simti GAY daca m-as duce la tine!

[/quote

 

D-asta te labaresti după pozele mele!

Ia _|_ ca nu vei ajunge niciodată la mine.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Crezi tu?

 

As veni la tine numai sa ma  spermez pe tine , dar asa, mai bine imi cumpar o gonflabila decat sa te imbogatesc cu inca 500 lei SARACO!  

Îți dau eu mă, 500 lei! Sunt filantrop și îmi place să-i ajut pe nevoiași.  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

La okazii.ro  este  7350 lei papusa gonflabila Kitty Flesh. Arata mai bine si  e mai ieftina.  

Anii trecuti depasea pretul de 9000-10000 lei.

 

Acum a ajuns la 7300. 

La anu poate ajunge la 6000 lei, in 2-3 ani poate ajunge la 4000-5000 lei. E semn ca din cauza pandemiei, incepe sa aiba cerere mare.  

 

Eu zic sa incepeti sa investiti sa mai se ieftineasca papusile de silicon in masa. :) 

 

Sa le  facem in ciuda delieipisii si altor siliconate isterice .  

Link spre comentariu

RECENZIE DE LA UN CUMPARATOR

Sa incepem bine: NU ARUNCATI BANII AIUREA PE PROSTII DINTR-ASTEA.

Am achizitionat 2 papusi de la 2 vendori diferiti care au ajuns la scurt timp direct la ghena. De ce? Pentru ca ... mai jos:

 

Problema 1 (sursa): Majoritatea papusilor, chiar si cele de la vendori americani, sunt produse in china deci un mare semn de intrebare cu privire la  conditiile de igiena, productie, depozitare etc.. Nu ai nici o siguranta privind igiena produsului - nu stii daca au umblat sobolani prin fabrica si depozite sau daca vreun angajat a "probat" produsul inainte :D Totodata pot aparea probleme de calitate: taieturi, zgarieturi, gauri, margini neslefuite etc. (am avut o astfel de problema) .

Problema 2 (site-uri):  De cele mai multe ori pozele de pe site-uri nu sunt in concordanta cu realitatea sau sunt luate (in mod intentionat) din anumite unghiuri pentru a induce in eroare. In loc de "curvy" poti primi un skelet cu sani, indiferent de dimensiunile pe care le listeaza ei acolo. Eu personal mi-am luat teapa cu una dintre papusi; ceea ce am primit nu era nici pe departe ceea ce a comandat.

Problema 3 (pret): Unul dintre argumentele pe care multi il arunca in favorarea papusilor este cel financiar. VRAJEALA SAU PROSTIE. O papusa de calitate costa cateva mii de dolari. Daca comandati ceva contrafacut de la chinezi, puteti lua o teapa de zile mari; sa primiti o cutie cu caramizi sau o papusa gonflabila de plastic - pentru cateva sute de euro. Pana sa ajungi sa iti "recuperezi presupusii bani" pe care i-ai fi cheltuit cu o femeie, papusa o sa se strice, iar experienta nu este nici pe departe similara.

Dupa jonglarea cu cumpararea, apar apoi problemele de fond:

Problema 4 (materialul): Mirosul materialului este insuportabil si elimina uleuri. Chiar daca doar mutati papusa dintr-un loc in altul, trebuie sa va spalati pe maini imediat pentru ca uleiurile intra in piele. Totodata materialul este rece si trebuie incalzit. Vara nu este o problema dar iarna nu iti mai arde. In plus se deterioreaza foarte repede iar papusa trebuie asezata doar in anumite pozitii pentru a nu se deforma. Cel mai important, materialele acestea, fie silicon fie TPE, nu imita pielea cu adevarat; au o consistenta similara cu cauciucul.

Problema 5 (papusa): Orificiile sunt extrem de inguste. nu stiu ce putza au cei care produc papusile dar abia intra un deget in gaurile alea. Chiar daca le largiti pe cont propriu, este extrem de incofortabil. Apoi papusa trebuie spalata si curatata ceea ce devine foarte repede iritant. Tot aici, o sa descoperiti curand durerile de spate pentru ca greutatea lor variaza de la 20 la 50 - 60 de kg.

Problema 6 (cel mai important - experienta)Domnule, cand pui mana pe o femeie, simti ca e femeie. Te lingi cu ea, o tii in brate, ii iei coapsele si tatele in mana, se incalzeste langa tine, se uda - simti ca futi o femeie si faci sex in doi. Cu prostii din astea e ca si cum ai face o laba sau ai fute o minge de cauciuc. Nu exista nici un fel de comparatie chiar daca papusa e dotata cu mecanisme de miscare si voce. Deci e ca si cum ai platii sute / mii de euro ca sa faci laba si stai sa speli si sa cureti. Si nu stiu de ce dar e ceva gay-utz in toata povestea asta.

 

Fiecare face cum considera dar eu personal nu o sa ma mai ating niciodata de asa ceva chiar daca mi-ar fi datae pe gratis. Mi-am facut cont aici doar pentru a scrie acest review si poate sa ii scutesc pe altii de o paguba aiurea. Lasati prostiile astea pentru idiotii din strainatate.

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 5 ore, nickdude a spus:

RECENZIE DE LA UN CUMPARATOR

Sa incepem bine: NU ARUNCATI BANII AIUREA PE PROSTII DINTR-ASTEA.

Am achizitionat 2 papusi de la 2 vendori diferiti care au ajuns la scurt timp direct la ghena. De ce? Pentru ca ... mai jos:

 

Problema 1 (sursa): Majoritatea papusilor, chiar si cele de la vendori americani, sunt produse in china deci un mare semn de intrebare cu privire la  conditiile de igiena, productie, depozitare etc.. Nu ai nici o siguranta privind igiena produsului - nu stii daca au umblat sobolani prin fabrica si depozite sau daca vreun angajat a "probat" produsul inainte :D Totodata pot aparea probleme de calitate: taieturi, zgarieturi, gauri, margini neslefuite etc. (am avut o astfel de problema) .

Problema 2 (site-uri):  De cele mai multe ori pozele de pe site-uri nu sunt in concordanta cu realitatea sau sunt luate (in mod intentionat) din anumite unghiuri pentru a induce in eroare. In loc de "curvy" poti primi un skelet cu sani, indiferent de dimensiunile pe care le listeaza ei acolo. Eu personal mi-am luat teapa cu una dintre papusi; ceea ce am primit nu era nici pe departe ceea ce a comandat.

Problema 3 (pret): Unul dintre argumentele pe care multi il arunca in favorarea papusilor este cel financiar. VRAJEALA SAU PROSTIE. O papusa de calitate costa cateva mii de dolari. Daca comandati ceva contrafacut de la chinezi, puteti lua o teapa de zile mari; sa primiti o cutie cu caramizi sau o papusa gonflabila de plastic - pentru cateva sute de euro. Pana sa ajungi sa iti "recuperezi presupusii bani" pe care i-ai fi cheltuit cu o femeie, papusa o sa se strice, iar experienta nu este nici pe departe similara.

Dupa jonglarea cu cumpararea, apar apoi problemele de fond:

Problema 4 (materialul): Mirosul materialului este insuportabil si elimina uleuri. Chiar daca doar mutati papusa dintr-un loc in altul, trebuie sa va spalati pe maini imediat pentru ca uleiurile intra in piele. Totodata materialul este rece si trebuie incalzit. Vara nu este o problema dar iarna nu iti mai arde. In plus se deterioreaza foarte repede iar papusa trebuie asezata doar in anumite pozitii pentru a nu se deforma. Cel mai important, materialele acestea, fie silicon fie TPE, nu imita pielea cu adevarat; au o consistenta similara cu cauciucul.

Problema 5 (papusa): Orificiile sunt extrem de inguste. nu stiu ce putza au cei care produc papusile dar abia intra un deget in gaurile alea. Chiar daca le largiti pe cont propriu, este extrem de incofortabil. Apoi papusa trebuie spalata si curatata ceea ce devine foarte repede iritant. Tot aici, o sa descoperiti curand durerile de spate pentru ca greutatea lor variaza de la 20 la 50 - 60 de kg.

Problema 6 (cel mai important - experienta)Domnule, cand pui mana pe o femeie, simti ca e femeie. Te lingi cu ea, o tii in brate, ii iei coapsele si tatele in mana, se incalzeste langa tine, se uda - simti ca futi o femeie si faci sex in doi. Cu prostii din astea e ca si cum ai face o laba sau ai fute o minge de cauciuc. Nu exista nici un fel de comparatie chiar daca papusa e dotata cu mecanisme de miscare si voce. Deci e ca si cum ai platii sute / mii de euro ca sa faci laba si stai sa speli si sa cureti. Si nu stiu de ce dar e ceva gay-utz in toata povestea asta.

 

Fiecare face cum considera dar eu personal nu o sa ma mai ating niciodata de asa ceva chiar daca mi-ar fi datae pe gratis. Mi-am facut cont aici doar pentru a scrie acest review si poate sa ii scutesc pe altii de o paguba aiurea. Lasati prostiile astea pentru idiotii din strainatate.

 

Daca dai miile de euro unei firme ca Lumi Doll etc., poti spera sa fie bine. Nu as cumpara NIMIC fara sa pot verifica inainte produsul (expo, sex shop etc.). Textura face diferenta: poate sa arate bine, dar daca e plastic ieftin e inutilizabil (si la dildo, si la orice). 

Link spre comentariu
Acum 5 ore, nickdude a spus:

RECENZIE DE LA UN CUMPARATOR

Sa incepem bine: NU ARUNCATI BANII AIUREA PE PROSTII DINTR-ASTEA.

Am achizitionat 2 papusi de la 2 vendori diferiti care au ajuns la scurt timp direct la ghena. De ce? Pentru ca ... mai jos:

 

Problema 1 (sursa): Majoritatea papusilor, chiar si cele de la vendori americani, sunt produse in china deci un mare semn de intrebare cu privire la  conditiile de igiena, productie, depozitare etc.. Nu ai nici o siguranta privind igiena produsului - nu stii daca au umblat sobolani prin fabrica si depozite sau daca vreun angajat a "probat" produsul inainte :D Totodata pot aparea probleme de calitate: taieturi, zgarieturi, gauri, margini neslefuite etc. (am avut o astfel de problema) .

Problema 2 (site-uri):  De cele mai multe ori pozele de pe site-uri nu sunt in concordanta cu realitatea sau sunt luate (in mod intentionat) din anumite unghiuri pentru a induce in eroare. In loc de "curvy" poti primi un skelet cu sani, indiferent de dimensiunile pe care le listeaza ei acolo. Eu personal mi-am luat teapa cu una dintre papusi; ceea ce am primit nu era nici pe departe ceea ce a comandat.

Problema 3 (pret): Unul dintre argumentele pe care multi il arunca in favorarea papusilor este cel financiar. VRAJEALA SAU PROSTIE. O papusa de calitate costa cateva mii de dolari. Daca comandati ceva contrafacut de la chinezi, puteti lua o teapa de zile mari; sa primiti o cutie cu caramizi sau o papusa gonflabila de plastic - pentru cateva sute de euro. Pana sa ajungi sa iti "recuperezi presupusii bani" pe care i-ai fi cheltuit cu o femeie, papusa o sa se strice, iar experienta nu este nici pe departe similara.

Dupa jonglarea cu cumpararea, apar apoi problemele de fond:

Problema 4 (materialul): Mirosul materialului este insuportabil si elimina uleuri. Chiar daca doar mutati papusa dintr-un loc in altul, trebuie sa va spalati pe maini imediat pentru ca uleiurile intra in piele. Totodata materialul este rece si trebuie incalzit. Vara nu este o problema dar iarna nu iti mai arde. In plus se deterioreaza foarte repede iar papusa trebuie asezata doar in anumite pozitii pentru a nu se deforma. Cel mai important, materialele acestea, fie silicon fie TPE, nu imita pielea cu adevarat; au o consistenta similara cu cauciucul.

Problema 5 (papusa): Orificiile sunt extrem de inguste. nu stiu ce putza au cei care produc papusile dar abia intra un deget in gaurile alea. Chiar daca le largiti pe cont propriu, este extrem de incofortabil. Apoi papusa trebuie spalata si curatata ceea ce devine foarte repede iritant. Tot aici, o sa descoperiti curand durerile de spate pentru ca greutatea lor variaza de la 20 la 50 - 60 de kg.

Problema 6 (cel mai important - experienta)Domnule, cand pui mana pe o femeie, simti ca e femeie. Te lingi cu ea, o tii in brate, ii iei coapsele si tatele in mana, se incalzeste langa tine, se uda - simti ca futi o femeie si faci sex in doi. Cu prostii din astea e ca si cum ai face o laba sau ai fute o minge de cauciuc. Nu exista nici un fel de comparatie chiar daca papusa e dotata cu mecanisme de miscare si voce. Deci e ca si cum ai platii sute / mii de euro ca sa faci laba si stai sa speli si sa cureti. Si nu stiu de ce dar e ceva gay-utz in toata povestea asta.

 

Fiecare face cum considera dar eu personal nu o sa ma mai ating niciodata de asa ceva chiar daca mi-ar fi datae pe gratis. Mi-am facut cont aici doar pentru a scrie acest review si poate sa ii scutesc pe altii de o paguba aiurea. Lasati prostiile astea pentru idiotii din strainatate.

 

 

 

 

 

 

Ai cumparat cumva  papusi din astea de 1000 euro? 

https://vitaminax.ro/attachments/rd340-jpg.440/

https://vitaminax.ro/attachments/19512-pipedream-extreme-ultimate-fantasy-dolls-kitty-sexdukke-22-jpg.442/https://vitaminax.ro/attachments/19512-pipedream-extreme-ultimate-fantasy-dolls-kitty-sexdukke-21-jpg.441/https://vitaminax.ro/attachments/ba81aa5f-e9c6-45ef-83e0-1b5f33ad9ee4-jpeg.444/https://vitaminax.ro/attachments/pipedream-extreme-toyz-ultimate-fantasy-dolls-kitty-beige-4890659684387_2000x-jpg.447/

Link spre comentariu
  • Oras:The city we all love to hate
  • Oras:The city we all love to hate

Intr-adevar, pare ca mai e cale lunga pana sa evolueze tehnica... dar, sa recunoastem, o femeie artificiala super sexy si care sa vorbeasca doar la ... obiect ... 😋🤣

Link spre comentariu
  • Oras:The city we all love to hate
  • Oras:The city we all love to hate
La 07.03.2022 la 7:58, FrankL a spus:

Acum, revenind la lucruri serioase...

https://www.sexdolltech.com/product-category/eu-warehouse/

Nimeni nu investeste in asa ceva?

Presupun ca nu e rentabil sa le inchiriezi, altfel nu-mi explic... 😒 mai asteptam 1-2 ani si ne asociem? 😁😅🤪

Link spre comentariu

  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
La 15.02.2021 la 22:00, CioCioaCa a spus:

E 1600 euro de fapt.

https://www.sinful.eu/pipedream-extreme-ultimate-fantasy-dolls-kitty-sex-doll

Una mai frumoasa si cu sanii mai mari  decat ea este 1900 euro

https://www.sinful.eu/dolls-by-shots-mandy-sex-doll

 

Deci zici ca papusile astea nu sunt fezabile? 

 

 

 

Când te suge orice săracă pe 20€, normal că nu prea merită. Totul e să poți trece peste depresia provocată de contactul cu sărakia. 

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...