Sari la conținut

Atentie mare fetelor


Postări Recomandate

spunea acel "ally..baba" ca in Germania sunt body-guarzi la bordel .Sunt dar acolo este legalizata prostitutia si este ca orice alta activitate reglementata prin lege ,au drepturi dar si obligatii platind taxe si impozite statului. La noi nu vor s-o legalizeze pentru ca anumite grupari infractionale mana in mana cu alte grupari ale statului de drept ,aduna bani negri din aceasta activitate si la buget un zero barat

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator catalin_revine
Reputație: 0

cineva a ramas fara "job" si foloseste forumul sa bage sperietii in fetele care activeaza si se descurca singure... 

Asta e si feeling-ul meu. Sunte de mult timp pe forum dar discutiile de pe acest topic mi se par trase de par

Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Normal ca ti se par "trase de par" cum spuneam de aia nici nu îmi deschid topic despre serviciile mele pt ca daca cineva e multumit e luat drept peste daca e nemultumit clar e concurenta Pt ce discutii aiurea? cele care cred ca asta e o minciuna ce am povestit noi aici pai sa va ferească Dumnezeu fetelor va doresc sa nu treceți prin asa ceva niciodata,cum am spună nu vreau publicitate nu am vrut decat sa avertizez fetele atât,puteti crede ce vreti voi ,tipa care a folosit nr a confirmat ca i sa furat nr ...in fine o seara buna ,

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Fiiecare e liber sa creadă ce vrea...mulțumim e informatie,andr469 lasa tu în nr de tel si te sun ca îmi sare lumea in cap ca îmi fac reclama pup

Sa-mi lasi un mesaj prima data sa stiu cine esti 0757481438

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

0754364103 asta e numarul de pe anuntul meu de pe publi daca crezi ca mint si nu am altceva de facut poti veni sa te convingi. Credema ca nu am nici un motiv sa mint

stergeti numaru de telefon de pe fb , te gaseste lumea.

Link spre comentariu

Normal ca am acel nr la Facebook... Uitați-vă de cât timp este numărul meu... Am comentarii pe forum la Galați cu acel număr... L-am utilizat tot odată ca și număr personal... Nu aveam doua telefoane diferite... Nu este corect sa se pună problema asa... Deoarece veți merge pe o pista greșită... In fine, fiecare va zice câte ceva, este normal... Dacă pot ajuta cu ceva,găsiți numărul meu pe site, eu nu am fost la politie, deoarece am crezut ca sunt ghinionista, și în plus, nu aveam putere de una singura. O seara placuta

Criss95 ! Eu am fost la tine pe la inceputul anului ( langa Kaufland) si mi-au placut serviciile tale . Ar fi bine sa-ti faci topic pe Bacau sau cum stii tu si sa anunti cand mai vii prin Bacau ca sa te caut . Ti-am facut si o mica recenzie alaturi de alta facuta de un coleg . Daca pui doar pe Publi nu o sa stim
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Buna ziua! Nu stiu daca este minciuna sau nu dar pot spune ca si pe mine ma sunat acelas numar, dar din fericire nu am raspuns pentru ca era seara.

Ma gadesc ce as fi putu pati si eu daca suna ziua si ma intalneam cu el..

Eu va cred fetelor, sunt tot felu de nebun in tara asta, asa ca ne putem astepta la orice.

Odata mie cine-va mi-a furat un lantuc de aur, dar a fost si vina mea ca l-am dat jos de la gat..

Dar nu mai conteaza, eu va urez succes fetelor si aveti mai multa grija.

Link spre comentariu
Vizitator catalin_revine
Reputație: 0

Normal ca ti se par "trase de par" cum spuneam de aia nici nu îmi deschid topic despre serviciile mele pt ca daca cineva e multumit e luat drept peste daca e nemultumit clar e concurenta Pt ce discutii aiurea? cele care cred ca asta e o minciuna ce am povestit noi aici pai sa va ferească Dumnezeu fetelor va doresc sa nu treceți prin asa ceva niciodata,cum am spună nu vreau publicitate nu am vrut decat sa avertizez fetele atât,puteti crede ce vreti voi ,tipa care a folosit nr a confirmat ca i sa furat nr ...in fine o seara buna ,

Mie mi se pare ca si tu exagerezi putin. Ti-ai asumat niste riscuri practicand aceasta meserie. Si noi ne asumam niste riscuri: sa ne dea cineva in cap, sau sa ne jefuiasca la voi in casa.

Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Da catalin ai dreptate eu nu am spus ca nu sunt riscurile meseriei,in fiecare meserie exista un risc dar daca pot face un bine prevenind fetele de un pericol (rau)de ce sa nu o fac?si nu cred ca am exagerat cu nimic,doar am zis ce mi sa intamplat,acum fiecare trageti ce concluzie vreti eu ma retrag ,zi buna sa aveti ,😘😙

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...