Sari la conținut

Alina 0759181064


Postări Recomandate

  • Oras:Necunoscuta
  • Oras:Necunoscuta

Hopa incet prinzi aere de vedeta. Corect ai dreptul de a selecta clientii dar comunica aici clar ca lucrezi pe circuit inchis si roaga admini sa sterga posturile cu tine odata ce lucrezi pe circuit pe noi restul nu vad de ce ne-ar interesa nu?

Interesezi deoarece ai servicii si recenzii bune facute de cei care au fost interesati si fara circuit , de aceea te cauta omul nu sa faceti schimb de timbre

Succes

 

P.s. daca dispari de pe site sa vezi atunci circuit inchis :laugh2 :laugh2 :laugh2

 

 

Nu prind aere de vedeta, i-am raspuns omului intr un mod foarte civilizat.

Repet, primesc oameni noi si oameni pe care ii stiu si care cred eu ca sunt ok.

Poti frumos sa eviti sa comentezi la acest topic.

Link spre comentariu
  • Oras:in paradis
  • Oras:in paradis

Eu nu inteleg unde este problema, mi se pare ceva normal atata timp cat lucrez pe circuit inchis. Da, intradevar, primesc si oameni noi, dar rar.

Asta nu este motiv de "suparare" ca sa mi scrii aici ca nu raspund la telefon.

Ai scris o data, am inteles atat eu cat si ceilalti presupun.

Este alegerea mea. Imi paseste pragul casei cine doresc eu, ca orice alt job, am dreptul de a selecta clientii.

Iti doresc o zi frumoasa!

Domnisoara nu te aprinde ca nu este cazul. Asa cum a spus colegul de mai sus, daca lucrezi pe circuit inchis inceteaza sa iti anunti aici disponibilitatea. In ceea ce priveste faptul ca am venit sa anunt aici ca nu raspunzi, tin sa te informez ca acest forum este exact pt acest lucru, adica pentru a ne informa intre noi cei ce platim pentru serviciile voastre ( cel putin asta era candva). Asadar si prin urmare din partea mea ,daca raspunzi la telefon,bine, daca nu iarasi bine, ne reorientam .

PS. Nu a fost nici o urma de malitie in postarea mea si iti spun ca te inteleg in cazul in care esti independenta. Presiunea din partea guvizilor aici in Bacau e mare si e bine sa fi precauta. Din cauza lor au plecat multe fete bune din oras. Succes in afaceri iti doresc

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscuta
  • Oras:Necunoscuta

Domnisoara nu te aprinde ca nu este cazul. Asa cum a spus colegul de mai sus, daca lucrezi pe circuit inchis inceteaza sa iti anunti aici disponibilitatea. In ceea ce priveste faptul ca am venit sa anunt aici ca nu raspunzi, tin sa te informez ca acest forum este exact pt acest lucru, adica pentru a ne informa intre noi cei ce platim pentru serviciile voastre ( cel putin asta era candva). Asadar si prin urmare din partea mea ,daca raspunzi la telefon,bine, daca nu iarasi bine, ne reorientam .

PS. Nu a fost nici o urma de malitie in postarea mea si iti spun ca te inteleg in cazul in care esti independenta. Presiunea din partea guvizilor aici in Bacau e mare si e bine sa fi precauta. Din cauza lor au plecat multe fete bune din oras. Succes in afaceri iti doresc

 

Nu m am aprins, dragule

Multumesc pentru înțelegere.

Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscuta
  • Oras:Necunoscuta

In final am reusit o vizita la domnisoara Alina. O fata finuta si dezinvolta, slim pe gustul meu. Servicii de calitate la un pret rezonabil pt piata din Bacau. De revenit ...

 

Multumesc frumos, te pup 😘

Link spre comentariu
  • Oras:IAȘI
  • Oras:IAȘI

În sfârșit am întâlnit-o pe stilata Alina,o fata foarte finuta si la propriu si la figurat, manierata si frumoasa

Programarea am facut-o azi prin sms,programat de ea la 15:15, cu o întârziere de 10 minute din partea mea ajung la apartamentul fetei,locatia nu am s-o zic,cred ca si ea doreste acest lucru, zic ca este doar o locatie si un apartament pe masura Alinei

La prima vedere cu ea a fost pe asteptariile mele,o fata numarul 1 cu siguranță în Bacau si nu numai în acest oras cu siguranță

Am vorbit putin cu ea la început, fata de-abia se trezise si era putin somnoroasa,îmi zicea la plecare ca nu poate dormii noaptea si se uita la seriale, din aceasta cauza are si acest program si o înțeleg foarte bine

Primit prosop,facut dus si revenit în dormitor, fata ma astepta în pat ,rectifc ca am facut prgramare pe 30 minute, cu sigurata data viitoare va fi doar pe o oră, mi-a parut rau la plecare ca am stat doar 30 minute,am trecut la oral neprotezat facut pot sa zic bine,a fost si prima întâlnire si era si puțin somnoroasa fata,deci o înțeleg, sarutari pe sani,sani frumosi si de marime medie,sarutari pe corp,tente de mângâieri din partea ei,cunnilingus, o igiena senzațională si cu un miros frumos a pielii, pielea frumos bronzata si foarte fină, trecut la normal protejat , schimbat 3 pozitii,la misionar mi-a placut tare cu gemete reale din partea ei, trecut ea deasupra mea cu fundul la mine ,priveliste superba,un fund bine conturat,într-un timp finalizez în prezervativ,facut dus,30 minute-150 lei,înmânati Alinei la sfârșit

 

Am mai stat putin de vorbă cu ea la sfarsit, mi-aduc aminte ca am întrebat-o de ce face o asa selectie la clientii , mi-a spus ca i s-a întâmplat cu clientii sa-i vorbească urat si s-o puna sa faca chestii pe care ea nu face deloc, si bine face fata cu aceasta selecție , pentu cei de pe forum care stiu ei care sunt cu siguranță le zic că cu o asa fata nupoti sa te comporți niciodata ca un derbedeu de cartier, fata este foarte manierata si cu bun simt nu poti sa te comporti ca un salbatic cu ea,asa ca obisnuiti-vă cu selectia în continuare,daca nu aveti cel putin cei 7 ani de acasa

 

ALINA SA ȘTI CA AI STILU DE SELECTIE A CELEBREI SABRINA DIN BRASOV, ARE EA O VORBA ( ATAT TIMP CAND SUNT APRECIATA DE OAMENII DE CALITATE RESTU NU CONTEAZA) O FATA STILATA CA SI TINE,VORBESC DIN PROPRIA EXPERIENTA NU DIN AUZITE.

 

A FOST O ÎNTÂLNIRE FRUMOASĂ CU TINE ALINA,DOAR CA PUTIN CAM SCURTA,AICI E VINA MEA CU SIGURANTA, AM ÎNTÂLNIT O FATA DE NIVEL MULT MAI ÎNALT FAȚĂ DE ORASUL BACAU SI NU NUMAI ACEST ORAȘ, O FATA MANIERATA ,FINUTA SI CU STIL

 

LA PLECARE AM PUPATO PE OBRAJI SI AM PLECAT PUTIN TRIST CA NU AM ALES PROGRAMAREA DE-O ORA

TE PUP ALINA SI ABIA ASTEPT SA NE VEDEM DIN NOU,AI GRIJA DE TINE ASA CUM ȘTI TU MAI BINE.

 

TE PUP,PA.

Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscuta
  • Oras:Necunoscuta

ÃŽn sfârșit am întâlnit-o pe stilata Alina,o fata foarte finuta si la propriu si la figurat, manierata si frumoasa

Programarea am facut-o azi prin sms,programat de ea la 15:15, cu o întârziere de 10 minute din partea mea ajung la apartamentul fetei,locatia nu am s-o zic,cred ca si ea doreste acest lucru, zic ca este doar o locatie si un apartament pe masura Alinei

La prima vedere cu ea a fost pe asteptariile mele,o fata numarul 1 cu siguranță în Bacau si nu numai în acest oras cu siguranță

Am vorbit putin cu ea la început, fata de-abia se trezise si era putin somnoroasa,îmi zicea la plecare ca nu poate dormii noaptea si se uita la seriale, din aceasta cauza are si acest program si o înțeleg foarte bine

Primit prosop,facut dus si revenit în dormitor, fata ma astepta în pat ,rectifc ca am facut prgramare pe 30 minute, cu sigurata data viitoare va fi doar pe o oră, mi-a parut rau la plecare ca am stat doar 30 minute,am trecut la oral neprotezat facut pot sa zic bine,a fost si prima întâlnire si era si puțin somnoroasa fata,deci o înțeleg, sarutari pe sani,sani frumosi si de marime medie,sarutari pe corp,tente de mângâieri din partea ei,cunnilingus, o igiena senzațională si cu un miros frumos a pielii, pielea frumos bronzata si foarte fină, trecut la normal protejat , schimbat 3 pozitii,la misionar mi-a placut tare cu gemete reale din partea ei, trecut ea deasupra mea cu fundul la mine ,priveliste superba,un fund bine conturat,într-un timp finalizez în prezervativ,facut dus,30 minute-150 lei,înmânati Alinei la sfârșit

 

Am mai stat putin de vorbă cu ea la sfarsit, mi-aduc aminte ca am întrebat-o de ce face o asa selectie la clientii , mi-a spus ca i s-a întâmplat cu clientii sa-i vorbească urat si s-o puna sa faca chestii pe care ea nu face deloc, si bine face fata cu aceasta selecție , pentu cei de pe forum care stiu ei care sunt cu siguranță le zic că cu o asa fata nupoti sa te comporți niciodata ca un derbedeu de cartier, fata este foarte manierata si cu bun simt nu poti sa te comporti ca un salbatic cu ea,asa ca obisnuiti-vă cu selectia în continuare,daca nu aveti cel putin cei 7 ani de acasa

 

ALINA SA ȘTI CA AI STILU DE SELECTIE A CELEBREI SABRINA DIN BRASOV, ARE EA O VORBA ( ATAT TIMP CAND SUNT APRECIATA DE OAMENII DE CALITATE RESTU NU CONTEAZA) O FATA STILATA CA SI TINE,VORBESC DIN PROPRIA EXPERIENTA NU DIN AUZITE.

 

A FOST O ÎNTÂLNIRE FRUMOASĂ CU TINE ALINA,DOAR CA PUTIN CAM SCURTA,AICI E VINA MEA CU SIGURANTA, AM ÎNTÂLNIT O FATA DE NIVEL MULT MAI ÎNALT FAȚĂ DE ORASUL BACAU SI NU NUMAI ACEST ORAȘ, O FATA MANIERATA ,FINUTA SI CU STIL

 

LA PLECARE AM PUPATO PE OBRAJI SI AM PLECAT PUTIN TRIST CA NU AM ALES PROGRAMAREA DE-O ORA

TE PUP ALINA SI ABIA ASTEPT SA NE VEDEM DIN NOU,AI GRIJA DE TINE ASA CUM ȘTI TU MAI BINE.

 

TE PUP,PA.

 

Multumesc te pup😘

Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Pana la urma am decis sa ii fac si eu o recenzie Alinei.

Intalnirile au fost multiple asa ca nu pot recenza o anumita intalnire, ci toate, in ansamblul lor.

Pt mine este o fata de nota 10(zece). Este o amanta perfecta, o fata cu foarte mult bun simt. Daca la inceput era de nota 9-9:50, cu timpul, a devenit un 10 clar ca al Nadiei de la Montreal.

De ce? Poate pentru ca s-a realizat acea chimie intre noi.

Stiu ca ar trebui povestite aici detaliile intalnirilor, dar ele vor ramane intre noi, in dormitorul Alinei.

Locatia-10.

Igiena? Chiar e maxima. Asa cum au spus si ceilalti, mirosul pielii, gustul ei, sunt inegalabile.

Atitudinea? Super. Se muleaza mult pe dorinta ta. Iti doresti sa incepi usor, sa stai de vorba la inceput? Asta obtii.

Aspectul- 9:50-10

Imaginea cu ea deschizandu-ti usa la plecare, complet dezbracata, te poate urmari zile la rand.

Oralul-9-9:50. Prefera o anumita pozitie. Insa e foarte ok.

Normal -9:50-10. Accepta orice pozitie, dar probabil prefera 1-2 pozitii.

 

Problema, pentru cei ce doresc sa ajunga la ea, ar fi ca este foarte selectiva. Are motivele ei, principalul motiv cunoscandu-l, dar neputand sa-l destainui.

Probabil media nu iese acel 10 de care spuneam la inceput, dar pt mine este 10.

Felicitari Alina!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...