Sari la conținut

Cleo - nou 0727450325 - 0736120796 fost 0721431512


cleo4you

Postări Recomandate

  • Oras:RO
  • Oras:RO

Bine ai venit pe forum, Cleo  :kiss3

 

1. Avand in vedere ca nimeni nu te-a vizitat si apoi postat o recenzie, acest topic ar fi trebuit postat la "Intrebari si raspunsuri".

2. Ar fi buna o mai mare detaliere a serviciilor pe care le oferi, precum si remuneratia ceruta, eventual locatia.

 

Iti multumim si sper ca vom fi multumiti de serviciile tale, iar tu de banii nostri  :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:unde vrea PLM
  • Oras:unde vrea PLM

Mi-am luat inima in dinti si am zis sa fiu primul care o testeaza pe dra Cleo.Dupa programarea facuta telefonic la nr din anunt ne-am intalnit si face to face intr-o locatie aleasa de mine.Dra are intradevar poza reala pe site,este genul slim si pisicos,la inceput putin tematoare dar pe parcurs devine comunicativa si chiar placuta,avnd posibilitatea sa porti o discutie cu ea.Sa trecem la actiune:dra presteaza oral si normal totul protejat fara FK lucru pe care l-am penalizat de altfel,actiunea s-a desfasurat destul de fast fara prea multa introducere:inceput cu oral si continuat cu normal in 2-3 pozitii dupa care finalizat in prez.Dupa desfasurarea ostilitatilor am mai stat de vorba circa 15-20min ,ne-am luat la revedere si dusi am fost! Notele: oral-7,normal-8(se umezeste natural),GFE-8 HALATUL -200/H SAU 150/1/2H.Sper ca am fost de folos comunitatii!!

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Multumesc :*

As vrea sa postez aici, si nu stiu daca procedez corect, cateva poze cu mine si cateva detalii despre ceea ce prestez. Rog adminii sau cei care se ocupa de acest forum sa fie cat pot ei de indulgenti cu mine :) sunt noua pe acest forum :* ... Pozele de mai jos sunt foarte reale si imi apartin. Eu nu detin o locatie momentan, deci sunt disponibila decat outcall, de preferat hotel/pensiune.. Va doresc o duminica cat se poate de frumoasa..  va puup

post-64872-0-24334000-1361719452_thumb.jpg

post-64872-0-12061000-1361719458_thumb.jpg

post-64872-0-85343100-1361719461_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

tarif?

Fratioare, scrie in recenzia #3 a lui ADIMAN2002 tariful. In loc sa scrii de doua ori aceeasi intrebare puteai sa citesti si tu ce scriu alte persoane. Am vrut sa iti dau -1 dar ai noroc si din greseala ti-am dat +1.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Buna seara dragilor . Imi cer scuze ca am neglijat telefonul ceva timp, dar am avut cateva probleme de rezolvat, in fine sper ca ma intelegeti .. Am gasit cred ca in jur de 100 poate chiar mai multe apeluri pe telefon.. acum nu o sa ma apuc sa sun inapoi ( doamne fereste, nu am facut niciodata asta.. poate respectivu e in familie sau telefon de serviciu ) , asa ca ma puteti suna si o sa va raspund cu cea mai mare placere.. 

Va puup si va urez o duminica linistita   :kiss3  ... apropo    :bravo  PETROLUL !

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

buna dragilor imi cer scuze ca nu va-m raspuns la tel...da lucrez am avut ceva probleme in familie de rezolvat...mi-am schimbat si nr de telefon 0721431512....astept cu drag sa ma sunati pe nr acesta..kissss :kiss3

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Nu stiu daca procedez corect dar daca nu ai locatie ar fi ok sa accepti si locatia noastra. Am sunat acum cateva zile si chiar daca doream sa ne intalnim pe zi la locatia mea ai fi acceptat doar hotel. Inteleg ca poate riscul ....dar nu este cazul.O zi buna in contuare :))

Link spre comentariu
Reputație: 8170

   Torilane 1982 cu postari de genul celei facute de tine este foarte posibil sa asteptam noi sa revii cu un alt user. Nu vrei sa citesti tu regulamentul si sa vezi unde gresesti? Ca e pacat ca esti membru de aproape un an de zile.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...