Sari la conținut

Mature


Postări Recomandate

Vizitator voltraxxx
Reputație: 0

Stie cineva de femeia cu opelul rosu de la benzinarie de la petrom la bucov? Este ok?.cam pe la ce ora apare sau daca are "birou"...))))

Nu stiu daca are cineva nr de tel si deocamdata nu exista recenzie cu ea la normal..dar la oral e regina 😂

Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Despre ce femeie cu opelul roșu de la Bucov este vorba?Dacă știe cineva detalii și ne poate da.. i-am mulțumi anticipat

Petromul de la Bucov.Dacă nu e în masina aștepți puțin în spatele mașinii ei și când apare un flash și gata. 

 

La sosea, unde este sexul adevarat... Vine primavara, o sa fie mare bucurie sa simti aerul primavaratec invaluindu-ti fesele cf. principiului lui Coanda (evident), in timp ce te bucuri se senzatiile si ospitalitatea unei doamne dornice sa te rasfete (nu cum intalnesti in apartamente, unde restrictiile, refuzul si excluderea sunt "serviciul" de baza  :laugh2 ). 

 

 

 

https://www.xvideos.com/video30039913/mature_blonde_hooker_licks_butthole_for_money

 

http://nimfomane.com/forum/topic/90875-locuri-traseiste-de-noapte/?p=3929907

  • Like 2
Link spre comentariu

lion69sexyman, in anunt scrie: "doamna matura.. voluptoasa ..relaxare ..masaj ..0721 424 931"
Pana la urma, ofera: masaj de relaxare, masaj erotic, f**k???
Ce ofera si ce preturi are?
(mi-am luat eu odata o teapa de la cnv care scrisese aici (cam acum un an) de una ca face masaj + f**k pt un extra X lei, cand am ajuns la fata locului: masaj si pt extra X lei, oferea finalizare intre țâțe in loc de finalizare prin... lucru manual)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...