Sari la conținut

Alina 0758868146 poze false


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Acum cateva zile ,am sunato pe Alina...mi-a raspuns o voce groasa ,o intreb cati ani are imi rasp 30 ,imi zic hai sa incerc ceva mai matur atragandu-ma si pozele ,locatia e la i4,ajuns acolo sun din nou sa imi dea nr la interfon ,se scuza cateva sec inchid si revine ea cu un apel ,ma suna din nou,imi da nr la interfon ,la parter e apart cand in acelasi timp  ii iese fish-ul din casa si dau nas in nas cu el,am vrut sa ma intorc dar zic hai so incerc,sun la usa imi deschide o purisanca la vreo 40-45 ani (pozele false cele din anunt)ii dau 100 ptr 30 min si trecem la treaba ,incepe  cu un oral soft  cu putin deep ,lins zonele adiacente ias da nota 8, dupa vreo 10 min de supt zic hai so incerc si la normal ,nu este larga ,se muleaza dupa tine cu un pic de contre ..nota 8,   aspect pentru varsta ei 8,  spre final cand simt ca imi vine scot prezervativul si il las pe gogu sa o stropeasca in gurita...ma sterg cu servete intre timp imi spune ca mai vrea sa vina cineva imediat sa ma grabesc ,cand colo nu era nimeni ,pescalaul o grabea in telefon sa ma dea afara mai repede ....intr-un cuvant de evitat cu toate ca are servicii bunicele

  • Like 3
Link spre comentariu

salutare tuturor am o intrebare  zile astea ajung in galati  si am dat de anutul unei fete care ma incanta este bruneta reala forme de brazililianca  pretul e bun dar  ma roade  abintia sa nu o fac sa nu arunc bani degeaba astept un sfat multumesc tuturor

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...