Sari la conținut

DeliaPisii necenzurata - sa fie aceasta?


Postări Recomandate

Pisii, unde esti?

 

Hai ca acum cateva minute  iti bateai pula de toti "fraierii"  si "fraierele"  si faceai misto , pana cand am aflat de la roz numele tau real si am dat search pe Facebook. 

 

Si dintr-o data, te vad cum spumegi de furie, iti inchizi topicul,  le spui la toti sa se culce si sa comentezi nervoasa! 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti , Constanta
  • Oras:Bucuresti , Constanta

Pisii, unde esti?

 

Hai ca acum cateva minute  iti bateai pula de toti "fraierii"  si "fraierele"  si faceai misto , pana cand am aflat de la roz numele tau real si am dat search pe Facebook. 

 

Si dintr-o data, te vad cum spumegi de furie, iti inchizi topicul,  le spui la toti sa se culce si sa comentezi nervoasa! 

 

eu nu cred, am verificat si pozele nu se pupa , exista diferente majore : 

 

1.la sani - deliapisii din poze are sanii mai mari si mai rotunzi

 

2.la tatuaje - nu se pupa daca dai pe poze , o sa vezi ca deliapisii nu are tatuajul ala pe cur la spate pe buca stanga in poze....

 

deci probabil gresesti

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

https://scontent.fotp3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/20882517_10210094925432465_8454099163352129626_n.jpg?oh=bf1572dc316eec3789fd91d68045b9f1&oe=5B369512https://scontent.fotp3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/20770029_10210094925552468_1861791591116022705_n.jpg?_nc_cat=0&oh=c45fd1159283dc22fe213bf2d0d636bd&oe=5B3C0AB1

 

Bravo tie boss  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2 

Link spre comentariu

eu nu cred, am verificat si pozele nu se pupa , exista diferente majore : 

 

1.la sani - deliapisii din poze are sanii mai mari si mai rotunzi

 

2.la tatuaje - nu se pupa daca dai pe poze , o sa vezi ca deliapisii nu are tatuajul ala pe cur la spate pe buca stanga in poze....

 

deci probabil gresesti

 

 

Cum explici schimbarea de atitudine brusca a Deliei. Ca din aia care isi batea pula de toti si circareasa a inceput sa spumege de furie, si-a inchis topicul, stergand o gramada de postari si ii trimitea pe toti la culcare dupa ce a vazut pozele ?  

 

1. Toate curvele vor sa aiba sani mai mari in poze decat au in realitate. Nici nu stii ce minuni fac aparatele foto in ziua de azi. Nici nu-ti trebuie Photoshop, ci doar unghiuri si ceva lumini si umbre cat sa creezi iluzia optica de "sani mai mari".  Silicoanele Deliei nu sunt asa de mari cum par. Plus ca in pozele prelucrate de pe site-ul DameDeLux sunt exagerat de mari ca proportie.

2.Tatuajele alea probabil sunt false , usor de sters fiinda din pozele de pe formul asta sunt artificiale  sau se pot ascunde usor ca sa-si mentina discretia.  \

3. Pozele sunt din august 2017!   

 

 

Multumita Rozkendrei, am aflat ca Delia  are si PESTE pe care il cheama Emiliano!  

 

 

Asemenea individe trebuiesc  dezvaluite la iveala  si scoase de pe piata  pentru ca proxenetismul e ilegal si nu e tolerat in niciun stat UE, precum nici atitudinea vulgara si lipsita de profesionalism ca cel al Deliei.  

 

Aflate in libertate si pe piata, pot fi periculoase precum herpesita de BettyBlue!  

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

eu nu cred, am verificat si pozele nu se pupa , exista diferente majore : 

 

1.la sani - deliapisii din poze are sanii mai mari si mai rotunzi

 

2.la tatuaje - nu se pupa daca dai pe poze , o sa vezi ca deliapisii nu are tatuajul ala pe cur la spate pe buca stanga in poze....

 

deci probabil gresesti

Tot greșește de 7-8 lunii, dar m am obișnuit cu prostia lui =))

  • Like 5
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

@capscacat: Nu ling nimic, pisa-m-as pe tine.

Ba chiar m-am contrat cu ea/el in mod repetat.

Dar ceea ce faci tu nu esti normal, baga-mi-as pula-n gura ta de lacheu.

Ce mortii tei vrei sa postezi poe cu fata ei pe forum? Asta e atitudine de stalker psihopat, asa ca sa-ti dau un lat de pula-n piept.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...