Sari la conținut

Vizitator andreeamilitari

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

E vai de ea... s-a strambat cand am cerut la dus. De-aici mi-am dat seama de ce igiena are si cate puli nespalate suge pe zi. Pana am iesit de la dus, a mai facut 3 programari. II baga pe banda rulanta, ca la abator. I-a zis urmatorului client ca-n 15 min e gata. I-am zis ca vreau oralul mai soft si a inceput sa faca figuri ca in 15 min tre sa vina urmatorul client.

 

Garosniera a varza, pute a tigari si e jeg. Nu merita mers la asta nici de pomana, mai bine iti faci o laba si iesi mai catigat.

 

Atitudine 0. De evitat!!!

te-a lasat sa faci dus?

consumi apa fetii

ai grija

e pusa pe modul eco:)))

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Aceas problema am întâmpinat-o și eu când stătea in Milirari Residence....nu m-a întrebat de dus și m-am dus eu direct, nu s-a supar, la cum arat nu ai curajul sa te superi😂

Femeia este pe Fast dar nu a gâfâit la mine, mirosuri nu am simți.

E moldoveanca de la noi.

 

De revenit, eu nu mai revin!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Aceas problema am întâmpinat-o și eu când stătea in Milirari Residence....nu m-a întrebat de dus și m-am dus eu direct, nu s-a supar, la cum arat nu ai curajul sa te superi

Femeia este pe Fast dar nu a gâfâit la mine, mirosuri nu am simți.

E moldoveanca de la noi.

 

De revenit, eu nu mai revin!

moldovencele bandite  ii joaca pe toti da nu pe moldovenii lor care au antidot 

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

E din Ramnicu Sarat duduia ,am cunoscut-o prima data pe un server de cs :)) dupa o perioada circulau poze nud cu ea ,fofoloanga la vedere :)) unii aveau si videoclipuri cu ea :)) spuneau unii ca se fute cu detinatorii pentru vip sau etc,altii ca au scos-o la produs si din ce castiga plateau aia hostul pt servere,pe atunci cred ca avea vreo 16 sau 17 ani ,poate mai putin :)) ,dupa ce a facut 18 ani s-a angajat la un salon de masaj erotic in BRaila ,iar apoi si-a luat zborul prin anglia ,germania ,italia :)) ,e calatoare rau.

Link spre comentariu

,am cunoscut-o prima data pe un server de cs :)) dupa o perioada circulau poze nud cu ea ,fofoloanga la vedere :)) unii aveau si videoclipuri cu ea :)) spuneau unii ca se fute cu detinatorii pentru vip sau etc,altii ca au scos-o la produs si din ce castiga plateau aia hostul pt servere,pe atunci cred ca avea vreo 16 sau 17 ani ,poate mai putin :)) ,dupa ce a facut 18 ani s-a angajat la un salon de masaj

Alteee invenții ?

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ea sa fie ?

 

seamana la fata dar e muuult mai slaba , asta pare lesinata de foame , jumate din cat era

intr-un fel nu ma mir la prestatia de kokos avuta sa fii ramas nemancata

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Ea sa fie ?

 

seamana la fata dar e muuult mai slaba , asta pare lesinata de foame , jumate din cat era

intr-un fel nu ma mir la prestatia de kokos avuta sa fii ramas nemancata

Ea e ,pe atunci avea vreo 16 ani probabil ,știu că era încă **spam editat** ,dar după 6sau 7 in care i a fost dat kilometrajul peste cap de state ori ,numai soba nu mi e :))
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...