Sari la conținut

Vizitator andreeamilitari

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

 

"P.S mi-a spus ca au vizitat-o mai multi de aici dar se pare ca va este lene sa scrieti recenzii.. am vazut doar 2"

Daca tot nu a plecat din Bucuresti mi am zis ca sa fac si o o minirecenzie.

 

Pozele sunt reale. Apartamentul din Militari era ok dar locatia e schimbata deci nu mai conteaza.

Am stat pt o finalizare. 

Dupa ce m-am dezbracat vad ca ea isi da sutienul mai jos de tate si atat. Am rugat-o sa il dea jos dar a spus ca sanii sunt afara deci e dezbracata. 

Am incercat sa nu pun la inima atitudinea ca sa nu imi scada de tot cheful de sex. Ii place pe la spate si cam atat.

Daca sta deasupra o doare iar alte pozitii nu am mai avut chef sa propun

In concluzie atitudine de fast fuck.

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator andreeamilitari
Reputație: 0

Depinde și de client dragule ;). Daca tu ești cu nasul pe sus este normal sa fiu și eu la fel nu?.

Chiar daca fac ceea ce fac,poate anumite chestii nu le accept nu?

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator andreeamilitari
Reputație: 0

" Buna. Din păcate caracterele noastre sunt extrem de diferite. La mine ai venit pentru sex si atata tot. Fitele, glumele proaste sau orice alt caracter total neprofesional ar trebui petrecut in compania altei persoane si nu a mea.

Iti multumesc pentru înțelegere. "

Link spre comentariu

Nu e frumos așa.Daca nu știți sa respectați o femeie atunci nu mai aveți pretenția sa fiți tratati cu respect.Indiferent cu ce se ocupa ea.Sper sa ajung pe la tine Andreea sa ma conving de recenziile pozitive.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pt cei interesati nu am facut nimic din ce insinueaza Andreea. Eu am sus sa imi zica ce am gresit stiind ca nu are ce sa imi reproseze si mai ales banuind ca nu sunt singurul cu care s-a purtat asa. 

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

" Buna. Din păcate caracterele noastre sunt extrem de diferite. La mine ai venit pentru sex si atata tot. Fitele, glumele proaste sau orice alt caracter total neprofesional ar trebui petrecut in compania altei persoane si nu a mea.

Iti multumesc pentru înțelegere. "

Clientul trebuie sa aiba un "caracter profesional".

Ai-de PLM,stai jos ca esti proasta.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...