Sari la conținut

Carmen - contact si pe Whatsapp - 0759076313


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

Vizitator carmen98
Reputație: 0

Locatia este aceiasi, pe Soveja langa profy. Pretul la fel 150 fin 250 ora.

Servicile sunt: sex oral, normal , diferite poziții, 69 masaj, oralul este neprotejat în funcție de igiena.

Link spre comentariu
Vizitator unul-oarecare
Reputație: 0

Buna sa fie...cam scumpa la vedere pe aici  :snap  :snap

Nu prea e activa pe site. Prefera sa fie rezervata. Din multe puncte de vedere. Si va trebui sa ii respectam decizia!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Tocmai ce am revenit de la Carmen. Ce pot sa spun mai mult decat s-a spus? Corp tanar, frumos si apetisant. Sani mari si numai bun de pupacit.

 

Oralul de vis, nu stiu cum face dar efectiv simti ca iti desprinde capul ciocanului de trunchi 😅😠, neprotejat fara supra taxa ca am vazut ca e la moda acum sa se ceara extra pt asta...

 

Se uda destul de mult, gemete cred eu naturale dupa corelarea cu prestatia degetelor mele. A tinut la normal cat am avut nevoie , deobicei dupa 5 10 minute de pompat se acuza dureri si oprim actiunea, aici nu a fost cazul.

 

Miroase bine, piele fina , igiena buna, recomand.

 

Oral: 9

Normal : 8 am incercat doar o pozitie

Fk: nu face

Anal: nu am intrebat

 

Pret : 150 nr cu 250 ora, am luat un numar dar nu m am simtit grabit deloc

 

De revenit: clar, pentru ca rar gasesc femei sa ma termine la normal

  • Like 2
Link spre comentariu

Salutare,

 

I-am făcut și eu o vizita acum vreo câteva săptămâni nu mai știu exact, nu era acasă când am sunat dar am reușit sa ma programez la ea.

Nu dau note la locație ca nu era pregătită pentru vizite dar am forțat eu puțin sa ma programez așa ca înțeleg ca nu era ordine și disciplina 🤣.

Carmen o fata simpatica cu niște sâni mari și frumoși 😜.

 

Notele:

 

ON - 9

NP - 9

GFE - 9

 

Halat 250

 

Destul de panicata la început ca avea impresia ca ma cunoaște de undeva, eu nu o știam i-am explicat ca nu ne-am mai întâlnit și după s-a mai degajat puțin.

Are și colega nu am văzut-o ca nu era in locație, spunea ca fac și împreuna, poate ii mai fac o vizita și vedem 😄.

 

Mulțumesc!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias

tipa mai e activa prin oras? ca vad anunturi pe publi... dar la tel... abonatu nu poate fi contactat...

Am vazut ca a postat pe Brasov, ca va fi disponibila.

Topicul aici:

https://nimfomane.com/forum/topic/132358-noua-in-bv-carmen-0759076313/page-4?do=findComment&comment=5923762

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...