Sari la conținut

Carmen - contact si pe Whatsapp - 0759076313


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

 

Salutare, Doresc sa impartasesc cu voi simturile si trairile pe care le-am avut alaturi de aceasta domnisoara coborata dintr-un colt de rai special pentru mine un domn singuratic si misterios
Eu de obicei imi place seara dupa ora 12:00 noaptea sa stau in balcon sa savurez o cana de ceai fierbinte cu aroma de capsuni sa privesc marea, cerul si stelele, Ingandurat fiind totodata si personalitatea mea de altfel am simtit nevoia unei prezente feminine la fel de misterioasa ca mine lasandu-ma pe spate confortabil cu ochii intre deschisi, sorbind ultima picatura de ceai in timp ce imi puneam cana de ceai pe masa o prezenta stranie, sumbra si plina de caldura imi mangaie mana si degetele in acel moment m-a cutremurat un fior pe sirea spinarii acea caldura si energie feminina incetul cu incetul a inceput sa-mi acopere cu managaieri fine spatele, obrajii si fruntea, doaream sa ma afund cu sufletul si cu toata inima in aceaa clipa magica de placere si intensitate in acel moment misterios si de o atractie sexuala inimaginabila, atat fizica cat si psihica, am incercat sa-i soptesc incet si suav cu teama si frica sa nu se opreasca acel moment sau sa nu sperii aceasta femeie supra-naturala venita din adancurile raiului , am continuat si i-am soptit cu jumatate de glas si cu inima tremurand de parca 1 000 000 de furnici se plimbau peste inima mea : Esti ingerul iubirii mele te simt langa mine o lacrima rece salbatica si plina de fericire s-a prelins pe obrazul meu cald, intre timp acest inger al dragostei mi-a soptit in ureche, Barbatule nu te nelinisti sunt aici langa tine si nu vreau sa ne grabim catre lacasul meu din rai si cu o mangaiere dulce pe buzele mele, incet s-a apropiat de obrajii mei cu buzele ei calde si magnetizante si cu o sarutaare magica a luat cu ea acea lacrimia salbatica , atunci prin gand mi-a trecut ca un fulger gandurile apasatoare, singuratatea, lipsa prezentei feminine. am deschis ochii plini de lacrimi si totodata plini de fericire si m-am uitat in ochii ei negrii si plini de fericire de o frumusete sclipitoare cerul si lumina stelelor se putea vedea in privirea ei precum o panorama rupta dintr-un tablou desprins dintr-un colt al naturii unde nici macar prin gand nu-mi putea trece sa privesc o asemenea frumusete, mi-am facut curaj si am intrebat-o : Ingerasul meu, cine esti ? De ce imi mangai obrajii cu parul tau lucios si rece ? de ce imi saruti lacrimile si imi iei durerea din suflet ? cine te-a adus in culcusul meu singuratic si intunecata ? de unde ai aparut ? Ingerasul meu mi-a raspuns sunt un firicel de nisip din desener, sunt u nsuflet singuratic si calator ca si tine, sunt o raza de soare care se afunda incet in adancul si eternul ocean, sunt sufletul tau pereche pe care inca nu l-ai gasit si tot il cauti. Atunci, m-am trezit brusc si m-am ridicat de pe scaunul meu din balcon, mi-am pus mainile in par si plin de furie am zis pe un ton apasator de ce ai plecat atat de repede de langa ingerasule, intr-un moment de tresarire mi-am dat seama ca ma afundasem foarte tare in acea clipa de placere. Am dat sa-mi aprind o tigare dar din pacate nu mai aveam am zis iar in gandul meu tentatii dulci si mincinoase ma fac singuratatea sa o aleg esti ingerul sufletelului meu te simt acolo undeva stiu sigur ca vei revenii la mine, m-am dus in baie sa-mi spal lacrimile de pe fata si sa-mi aranjez parul ciufulit si aspru, intr-un final am coborat jos sa-mi cumpar un pachet de tigari de la magazin, intr-o cotitura de perete pe langa scara blocului, sedea o pisica alba si frumoasa dar speriata, am incercat sa ma aproprii de ea sa o iau in brate, mare mi-a fost mirarea ca nu a fugit dar in timp ce o tineam in brate ii simteam inima cum ii bate tare si caldura pielii care acoperea cu mult caldura corpului meu. Am luat-o cu mine la magazin sa-i cumpar ceva de mancare, o vanzatoare draguta m-a intampinat zambind ce faci cu pisica aia dupa tine ? si radea! in hohote , poate si din cauza starii mele emotionale ciufulit cu ochii cercanati. I-am raspuns zambind, am coborat sa-mi iau un pachet de tigari si am vazut pisica asta langa scara mea si am vrut sa-i cumpar ceva de mancare. Mi-am cumparat " UN DUNHILL NEGRU "si de vreo 11 sau 13 lei parizer de pui am lasat pisica jos din brate sa poata manca eu intre timp am stat de vorba cu acea vanzatoare care imi povestea cum copii si oamenii batrani loveau acea pisica cand o vedeau crezand ca vor contacta COVIT-19 din cauza unui biet animal, atunci m-am enervat chiar daca zambeam si am zis lasa ca-i prind eu pe acei copii si batranilor o sa le bat obrazul, am continuat cu barfe ocazionale si am luat-o incet spre cuibusorul meu , trist fiind de faptul ca eu il am aceasta saramana pisica nu-l are. Am lasat pisica exact in locul de unde am luat-o parca am vrut sa o i-au cu mine acasa dar mi-am amintit ca stau in chirie si propietarul este o persoana foarte dura si care mi-a interzis sa aduc animale in casa, toate bune si nu prea frumoase, m-am intors inapoi pe balcon acolo unde stelele sclipeau ca un fulger de artificii ce iese din nori si briza marii care imi linisteau  obrajii, m-am intins frumos pe fotoliul meu din balcon sperand ca acel ingeras al iubirii v-a venii dinou in visele mele si ca sa vedeti a reaparut cu ochii intr-deschisi am i-am spus am vrut sa te revad pentru ca in acest vis tu mi-ai oferit linistea sufleteasca de care am nevoie , Atunci fiinta din visul meu mi-a raspuns am fost langa tine si in REALITATE dar din pacate ai procedat la fel cu mine ca , cu aceea pisica m-ai iubit mi-ai tinut de cald m-ai imbratisat m-ai hranit cu iubire dar m-ai lasat de unde m-ai luat ... a continuat iti mai aduci aminte cand mai vazut in fata liceului pentru prima data ? mai sarutat de zori, mai imbratisat cu putere si pasiune in fiecare zi de dupa orele de liceu ai venit sa ma conduci acasa, eram atat de fericiti... dar intr-o noapte am cazut amundoi de comun acord sa ne vedem era o zi din luna Septembrie si culmea pe leptopul meu se auzea incet melodia noastra preferata
"DJ Sava feat. Raluka - September" ingerasul meu venise cu  3 4 prietene dupa ea, deorece parintii ei nu o lasau afara in asa ore tarzii si eu la randul meu eram cu doi, trei prieteni de data asta ne-am vazut la mine in cartier" Casa de cultura " 
eu asteptand-o pe strada Bucuresti langa acel restaurant Angeli ea venise cu taxiul ne-am luat in brate ne-am imbratisat ne-am sarutat si mi-a zis hai vino te rog frumos la mine in cartier ca imi este frica sa nu ma certe parintii si aud sosotind in spatele meu cum preitenii mei sopteau intre ei eu nu am chef sa ma duc ma pana in cet bag pula eu raman aici daca vreti duceti-va voi si eu la randul eu prostovan la fel ca prietenii mei sa arat ce barbat dur si golan sunt eu nu vin sora mea du-te de unde ai venit cu prietenele tale:)Ingerasul meu. A inceput sa plang! acuzandu-ma ca de prietenii mei am timp si de mine nu ai, prietena ei i-a luat apararea si ii spuse lasa-l fata daca nu vrea sa vina hai sa mergem! o parte din mine doream sa o opresc sa nu plece iar cealalta parte imi schita pe buze " du-te-n pula mea " dar mana mea dadea s-o prind de geaca am sa-i spun ca vin si eu cu tine dar n-am avut curajul si in ziua de azi regret acest lucru , intorcandu-ma cu prietenii mei la baute in cartier unu din ei a inceput sa rada de mine ba ti-a plecat "lemnul" era foarte slaba :)) eu am aschi in pula cand o vad pe aia :) atunci imi aduc aminte ca i-am dat un pumn chiar daca am primit 7 inapoi culmea este ca ne-am impacat si am inceput iar sa bem la un momentdat am zis hai sa ma prefac ca m-am imbatat si ca o i-au si ca ma duc in casa. DAR DE UNDE EU CAND AM AJUNS IN FATA SCARII LA MINE AM CHEMAT TAXIUL SA MA DUC LA EA LA LICEU CHIAR DACA ERA ORA 1:00 - 2:00 NOAPTEA crezand ca acolo sta cu prietenele ei ca de obicei asta faceau nu mai era acolo exact ca acum 30 de minute inainte sa scriu aceasta recenzie cand m-am trezit cu mana intinsa sperand ca o prind de geaca pe iubirea mea dar m-am trezit cu mana intinsa si cu pisica aceia frumoasa si alba disparuta din fata scarii 
 
iti dedic aceasta melodie de inchiere iubirea mea! "
Mellina - Sper Ca Ti-e Bine | Official Video " te sarut dulce chiar daca esti cu altcineva!
 
o domnisoara de nota 10 nu prea stiu sa scriu recenzii.. o recomand!

 

 

Ba esti nebun ? 

 

Pai si inimioarele, emoticoane cu love you 4ever si alte cacanarii din astea de ce le-ai omis ma nene ma ? :)

Ca parca nu a avut farmec story-ul fara  ceva culoare :D

Atat zic dute in pula mea de retardat mintal :)))

Link spre comentariu
Vizitator carmen98
Reputație: 0

Eu sunt Carmen am 22 de ani kg 63,64 înălțime 1,70.

Serviciile: sunt de sex oral normal diferite poziții, 69 masaj sex intre sâni, oralul se poate face neprotejat în funcție de igiena, finalizarea poate fi pe sâni dacă nu in balonaș.

Pret: 150 fin 250 ora.

De gasit pe Soveja langa profi.

Fac si dominare, pentru mai multe detalii, ma puteți contacta.

Va pupi 💋😊

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...