Sari la conținut

Carmen - contact si pe Whatsapp - 0759076313


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

Vizitator carmen98
Reputație: 0

Bună! 

Serviciile sunt : de sex oral normal diferite poziții, sex între sâni, 69, masaj, oralu este neprotejat in funcție de igiena, finalizarea poate fi pe sâni, sărutări corporale.

150 fin 

300 ora 

Fac și dominare pentru mai multe detalii sunați. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 07 noi doi
  • Oras:constanta
  • Telefon: 07 noi doi
  • Oras:constanta
La 31.03.2022 la 0:11, staticrzr a spus:

 In ciuda tuturor review-urilor bune, Ba... Tipa asta e ..nush, fata de plictisita, și gusturile nu se discuta dar cam urâtă...

Mie nu mi s-a parut urata cand am văzut-o, dar Gigel a fost entuziasmat sa o vadă (chiar si îmbrăcată) 😂😂😂

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Oras:Constanța
  • Disponibila

Salut , am revizitat o pe Carmen curând , nu pot sa spun că a rămas o persoana la fel de primitoare și atenta la cerințele tale ...

Acțiunea s a întâmplat cam așa ...primul Nr ,oral până s a ridicat nivelul și după a urmat  sex intre sâni cu ea deasupra și finalizat între ei ..."uitase mica mea fantezie " dar și a adus aminte ....pauza de țigară ,vorbit una alta ..trecem la al doilea Nr ..a reușit să îmi ridice iar nivelul , am rugat o sa vina deasupra mea , cu otpuri in pl până a obosit , schimbat doggy pompat până la finalizare ...priveliște bună ..cur frumos 🍑...

Baia : utilata cu ce trebuie 

Ap : elegant și frumos spațios 

Locația : locuri de parcare care vrei " multi dintre voi știu locația " 

Igiena : impecabila 

Cadou : 300 de 🌹

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

:) 

Acum 5 minute, guzel a spus:

am fost si eu mai demult la fatuca in faleza nord. nu exceleaza si e prea plictisita. e simpatica cand deschide gura are un accent gitano-moldovenesc. nicio pierdere ptr judet daca pleaca

🤣 gitano-moldovenesc🤣

Link spre comentariu
Vizitator carmen98
Reputație: 0
La 20.05.2022 la 6:11, guzel a spus:

am fost si eu mai demult la fatuca in faleza nord. nu exceleaza si e prea plictisita. e simpatica cand deschide gura are un accent gitano-moldovenesc. nicio pierdere ptr judet daca pleaca

 

Dumnezeu sa aivă grija de tine! 😉☺️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...