Sari la conținut

kiki


Postări Recomandate

Fazele din zilele astea trebuie sa va dea o invataminte  clara:

 

 

AVETI GRIJA CUM VA SELECTATI "PRIETENII" DATA VIITOARE!   PRIETENUL DE AZI VA POATE DEVENI DUSMANUL DE MAINE! 

 

E PREFERABIL SA NU AVETI INCREDERE IN  NICIUN OM DE PE PLANETA ASTA, NICI MACAR IN NEVASTA/SOT, NICI MACAR IN RUDE SAU FRATI............ DOAR IN PARINTI  SI PROPRII COPII DACA E.  

 

TINETI-VA SECRETELE SI INFORMATIILE INTIME CE TIN DE FAMILIE, PROFESIE SI DE CASA DOAR PENTRU VOI! 

 

AVETI GRIJA CE DATE INTIME SAU POZE EXPUNETI IN PUBLIC PE INTERNET, MAI ALES PE FACEBOOK SAU FORUMURI! 

 

 

NIMENI NU ESTE RASPUNZATOR PENTRU APARAREA INTIMITATII VOASTRE, ABSOLUT NIMENI!

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Asa intelege un nebun sa  se lupta cu mine . Cu o poza preluata de la Pisilica , poza pe care Izmana a preluat-o de la  curvoiul Bubutz care s-a retras de aici 

 

Cand Alexandru ma injura de mama si de familie eu tot asa trebuia sa fac ? Sa pun poza cu moaca lui aici sau a familiei lui ?

 

Sau cand Pisatul  imi trimetea PM-uri si radea de Picoaie si de poza acestuia spunand ca o va posta aici , vremuri cand l-am la pula ?

 

Asta e caracterul lor...tocmai de aceea nu se pot ridica la nivelul meu niciodata

  • Minus 1
Link spre comentariu

Asa intelege un nebun sa  se lupta cu mine . Cu o poza preluata de la Pisilica , poza pe care Izmana a preluat-o de la  curvoiul Bubutz care s-a retras de aici 

 

Cand Alexandru ma injura de mama si de familie eu tot asa trebuia sa fac ? Sa pun poza cu moaca lui aici sau a familiei lui ?

 

Sau cand Pisatul  imi trimetea PM-uri si radea de Picoaie si de poza acestuia spunand ca o va posta aici , vremuri cand l-am la pula ?

 

Asta e caracterul lor...tocmai de aceea nu se pot ridica la nivelul meu niciodata

Tu vorbesti ma de caracter ?!?!??!?!?!??!?!??! Hai sictir psihopatule.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Asa intelege un nebun sa  se lupta cu mine . Cu o poza preluata de la Pisilica , poza pe care Izmana a preluat-o de la  curvoiul Bubutz care s-a retras de aici 

 

Cand Alexandru ma injura de mama si de familie eu tot asa trebuia sa fac ? Sa pun poza cu moaca lui aici sau a familiei lui ?

 

Sau cand Pisatul  imi trimetea PM-uri si radea de Picoaie si de poza acestuia spunand ca o va posta aici , vremuri cand l-am la pula ?

 

Asta e caracterul lor...tocmai de aceea nu se pot ridica la nivelul meu niciodata

Te rog sa te pisi pe tine in alta parte zdreanta!  Iti dau voie sa pui poza mea aici. Ma indoiesc ca este reala, oricum, ai accept7l meu atata timp cat este reala! 

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nu domnule , nu este!

 

Cat timp este poza de pe un cont public de pe Facebook, este PUBLIC! 

 

 

Este datoria fiecarui om sa-si protejeze identitatea privata si anonimitatea cum poate, nu a autoritatilor.

 

Fb nu e un spațiu public, ca un forum de felul celui de față. Dacă nu ai accesul permis de titular, mai ales pe unele secțiuni, se cheamă că ai intrat acolo unde nu ai ce căuta. Numai încerca să-ți...legalizezi, dacă pot spune așa, postarea sutelor de poze de pe numeroase conturi de fb, în speranța că nimerești pe acelea ale Deliei și Inesukăi! Chiar dacă problema legalității e discutabilă și va genera (iar) polemici, e vorba în primul rând de altceva, cu postările astea pe forum! Poate să se supere Condition pe mine, poate ne-om certa iar, dar a greșit. Fiind la prima, poate fi scuzat, dar ce ne facem cu alții, care și-au făcut un obicei!
  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Asa intelege un nebun sa  se lupta cu mine . Cu o poza preluata de la Pisilica , poza pe care Izmana a preluat-o de la  curvoiul Bubutz care s-a retras de aici 

 

Cand Alexandru ma injura de mama si de familie eu tot asa trebuia sa fac ? Sa pun poza cu moaca lui aici sau a familiei lui ?

 

Sau cand Pisatul  imi trimetea PM-uri si radea de Picoaie si de poza acestuia spunand ca o va posta aici , vremuri cand l-am la pula ?

 

Asta e caracterul lor...tocmai de aceea nu se pot ridica la nivelul meu niciodata

Iar te balbai saracule? 

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Asa intelege un nebun sa  se lupta cu mine . Cu o poza preluata de la Pisilica , poza pe care Izmana a preluat-o de la  curvoiul Bubutz care s-a retras de aici 

 

Cand Alexandru ma injura de mama si de familie eu tot asa trebuia sa fac ? Sa pun poza cu moaca lui aici sau a familiei lui ?

 

Sau cand Pisatul  imi trimetea PM-uri si radea de Picoaie si de poza acestuia spunand ca o va posta aici , vremuri cand l-am la pula ?

 

Asta e caracterul lor...tocmai de aceea nu se pot ridica la nivelul meu niciodata

Ce nivel ai

tu mă, prăpăditule? Nu e nivelatul mortarului cu mistria, că doar asta știi...cât oi ști!

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Hai sa vedem cine pe cine a injurat mai mult, cine dadea date personele despre cine. Cine spunea ca sunt un slab profesionist si imi lua copilul la... toate cele rele? Asta a cautat, asta are, am incercat sa ii spun, nu numai eu

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...