Sari la conținut

0729864401 Bine v am gasit


Postări Recomandate

Buna.Te sun,dar nu reusesc sa dau de tine...cred ca am "norocul" sa te sun cand esti ocupată....ne poti spune aici ce oferi,la ce pret si prin ce zona ai locatia,apoi poate fac si eu o programare cu un mesaj,asa cum ai scris mai sus.Am nr cu ...247 la final.Multumesc.

Sa ai o zi bună.

Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Buna.Te sun,dar nu reusesc sa dau de tine...cred ca am "norocul" sa te sun cand esti ocupată....ne poti spune aici ce oferi,la ce pret si prin ce zona ai locatia,apoi poate fac si eu o programare cu un mesaj,asa cum ai scris mai sus.Am nr cu ...247 la final.Multumesc.

Sa ai o zi bună.

buna,daca suni la nr care eu l-am lasat mai sus sigur mă gasesti,serviciile sunt 80 de lei oral sau normal 100 de lei combinat 150 de lei masaj de relaxare si o finalizare,200 de lei ora cu 2 finalizari si masaj de relaxare,zi buna ðŸ˜
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
  • Oras:Bacau
  • Disponibila

Insista mai mult și vei reusi sa dai de ea.

O recomand din toata inima.

Am ceva timp de cand o vizitez pe domnișoara și pot spune că serviciile ei sunt fara cusur.

Oralul pe care îl oferă nu găsești la niciuna din domeniu , mai ales în pozițiile de yoga 😘😘😘 , cu atentie si la imprejurimi.

La normal se mulează după mișcările impuse si nici nu te grăbește ca alte doamne/domnișoare din breaslă.

In concluzie nu cred ca vei regreta vreodată daca mergi la ea.

Eu cel putin cat timp va mai dori dânsa sa stea pe la noi , voi merge săptămâna.

Este de 10 pe linie

  • Like 1

Fac ceea ce vocile din lenjeria mea imi spun sa fac 🤪🤪🤪

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...