Sari la conținut

0729864401 Bine v am gasit


Postări Recomandate

  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Eu sunt o blonda de 26 de ani,vin de ceva timp in Bacău,sunt o fire calma,dulcica,am câteva kilograme in plus dar asta nu ma impiedica sa ofer servicii de calitate,prețurile mele sunt:80 oral sau normal 100 combinat 200 ora in care ofer 2 finalizari si masaj de relaxare,nu îmi place sa ma grăbesc,deci daca va plac fetele mai plinute va astept cu drag,daca nu am deschis topicul cum trebuie îmi cer scuze ,0784626225

post-259900-0-12993900-1521479589_thumb.jpg

post-259900-0-54803800-1521479648_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

Daca tot a hotărât fata sa si deschida topic sunt dator cu o recenzie,bine ai venit pe forum, eu am fost la ea când era in alta locație langa Arena Mall acum sa mutat langa piata mioritei (motiv ca nu poate sta linistită după incident in acea locatie)am sunat mi a spus sa o sun cu 10,15 min inainte iam zis ca in jumatate de ora ajung când am ajuns ma poftit înăuntru mia oferit suc sau 3 in 1 am preferat suc mia zis ca pot fuma mi am aprins o țigară ea nu fumează apoi ma poftit in dormitor unde am inceput cu un oral nep lent nu se grabeste deloc si da senzatia ca ai place foarte mult apoi am continuat cu un normal protejat in diferite pozitii si am finalizat oral ,am facut un dus si am plecat ,locație 8 ,servicii 100 de lei ,igiena 10 nu am simtit mirosuri suspecte din contra miroase bine,de revenit da pt oral..recomand celor ce le plac pufoasele,sa aveti spor

  • Like 2
Link spre comentariu

Am fost la fata asta prin noiembrie anul trecut...e mai grasuta decat in poze,locatia era ok,am facut dus cu prosop curat,achitat atunci 150 ron pt o ora,oralul fara nimic deosebit,cand am trecut la normal se ferea sa nu intre mai mult de jumatate indiferenr de pozitia in care o puneam.

am plecat dupa ce am reusit sa finalizez o data,pur si simplu nu am avut nici o satisfactie..cand am iesit pe usa m-am dus glont in alta parte promitandu-mi sa nu mai calc la ea.

Precizez ca am mai fost la ea acum vreo doi ani.dar atunci am fost mai multumit de ea...acum probabil si-a luat-o in cap.

Oricum eu nu mai revin,asa ca nu dau sfaturi sa mergeti sau nu..fiecare e liber sa incerce...eu unul nu.

Link spre comentariu

Am fost la fata asta prin noiembrie anul trecut...e mai grasuta decat in poze,locatia era ok,am facut dus cu prosop curat,achitat atunci 150 ron pt o ora,oralul fara nimic deosebit,cand am trecut la normal se ferea sa nu intre mai mult de jumatate indiferenr de pozitia in care o puneam.

am plecat dupa ce am reusit sa finalizez o data,pur si simplu nu am avut nici o satisfactie..cand am iesit pe usa m-am dus glont in alta parte promitandu-mi sa nu mai calc la ea.

Precizez ca am mai fost la ea acum vreo doi ani.dar atunci am fost mai multumit de ea...acum probabil si-a luat-o in cap.

Oricum eu nu mai revin,asa ca nu dau sfaturi sa mergeti sau nu..fiecare e liber sa incerce...eu unul nu.

Link spre comentariu

Insist sa îmi spui unde aveam locație ca eu nu merg cu 150 ora si nu sunt fitoasa a poziții plus ca acum 2 ani eu nu eram in bacău vin in bacău de 1 an,îmi pare rău de experienta urâtă pe care ai trăit o dar nu a fost cu mine,

NU MAI TIN MINTE STRADA..ERA LA PARTER..SI TU ERAI CA STIU CE AM FACUT .DAR NU CONTEAZA..FIECARE ARE DREPTUL LA O OPINIE...ASA CUM AM SPUS,CINE VREA SA VINA SA VINA..EU AM PAREREA MEA DOAR.

Link spre comentariu

  • Oras:RO
  • Oras:RO

NU MAI TIN MINTE STRADA..ERA LA PARTER..SI TU ERAI CA STIU CE AM FACUT .DAR NU CONTEAZA..FIECARE ARE DREPTUL LA O OPINIE...ASA CUM AM SPUS,CINE VREA SA VINA SA VINA..EU AM PAREREA MEA DOAR.

2 afirmatii 

contradictorii ...

 

no offence

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...