Sari la conținut

Renata 28 ani slim miniona stadionul giulesti


Postări Recomandate

Si mare pacat pentru comunitate si cei care doreau ceva care sa fie mai mult in categoria de aspect de civila cu high gfe, good sex experience, aspect, atitudine si.... pret! 

 

Stiu ca dadeam 200 pt doua ore sau daca te zgarceai dadeai 80 finalizarea cu 30 minute nefurate! sau cu 20 lei in plus pentru o ora intreaga! Ce s-a mai scuzat cand m-a rugat sa ii iau o apa inainte sa vin odata...

 

Unde mai gasim asa ceva si pt ce oferea.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

O fata super ok. Modesta, zâmbitoare cu un ras nebunesc :). 100 pe ora nu cred ca o sa mai vedem vreodată. Asa cu gfe ridicat eu am la cine merge " fiecare cum a făcut click" pe aici.

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 1486
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

O fată super fina. Nu mai gasi noi alta asa

https://nimfomane.com/forum/topic/121788-a-fost-cineva-la-ea-0723066903/page-4?do=findComment&comment=6197974

 

Încerca la Miky. Mici asemănări cu Renata :

- o mica arsura pe corp

- pasionala la sex "dar mai are de învățat"

- stai cu ea de vb la o țigară... suc ceva

 

Eu am vrut sa scriu pe topic ca se asemăna un pic cu Renata... :)

Link spre comentariu
Reputație: 1486
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Renata nu mai avea de invatat...avea reținerile ei dar știa tot ce trebuie

Nu la Renata m-am referit cu învățatul ci la Miky. Miky este varianta mai tânără a Renatei... o diferență de 10 ani între ele.

Eu cu Renata m_am înțeles super bine, atât de bine în cât o vizitam de câteva ori lunar atât timp cât a activat... de la prima recenzie și pana în ultima zi a ei de activitate . Numai era de mult ceva greșit în "oare cum ii place? Etc".

 

Având asa multe întâlniri, ne simțeam amândoi super ok in pat fără sa mai fie vreo reținere.

Link spre comentariu
Reputație: 1486
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Deci sa merg la.miki?de câteva zile.incerc...e cam.ocupata vad eu dar sincer mi e frica de o deziluzie....nu e vrb de 100 ron ci de faptul că imi pare ca arata fix cum vreau dar

..eu prefer ceva mai.multa implicare

Miki are după cum am zis eu" un pic de Renata in ea" dar vb doar în numele meu. Știi prea bine ca fiecare cum face un pic de click cu ea.

 

Ca implicarea ii lipsesc mușcăturile de pe gat, supărarea aia pe care o avea Renata când făceai ceva greșit "baga privirea aia mortala :) mie îmi plăcea la nebunie", săruturile de pe corp, un ros de urechi etc :)

 

Poate ca în timp cu mai multe vizite se va mai mula pe mine.

 

Citește recenziile și o sa îți faci o mica părere.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Miki are după cum am zis eu" un pic de Renata in ea" dar vb doar în numele meu. Știi prea bine ca fiecare cum face un pic de click cu ea.

 

Ca implicarea ii lipsesc mușcăturile de pe gat, supărarea aia pe care o avea Renata când făceai ceva greșit "baga privirea aia mortala :) mie îmi plăcea la nebunie", săruturile de pe corp, un ros de urechi etc :)

 

Poate ca în timp cu mai multe vizite se va mai mula pe mine.

 

Citește recenziile și o sa îți faci o mica părere.

Da.. Cele doua se aseamănă puțin.. Acum fiecare cu atuurile ei: Renata cu experienta, Miki cu tinerețea. Personal cred ca Miki arata mai bine, cel puțin la capitolul sâni 😋
Link spre comentariu

Da.. Cele doua se aseamănă puțin.. Acum fiecare cu atuurile ei: Renata cu experienta, Miki cu tinerețea. Personal cred ca Miki arata mai bine, cel puțin la capitolul sâni

Renata mai avea un atuu, faptul ca facea totul protejat si era obsedata de siguranta ei si a partenerului.

Pe mine asta m-a facut sa merg la ea...

Link spre comentariu
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick
La 04.11.2021 la 13:15, rapidist a spus:

Nu mai activează boss... M ai și speriat, am crezut ca a revenit. Era f ok

Era supe ok, Renata! Retrasa definitiv 🥺🥺🥺

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Super fata!... A știu exact care ii este limita și a făcut asta fix cât a avut nevoie pana sa își rezolve problemele. E mare lucru sa poți renunță exact cum și când ți-ai propus. Poate ne face vreo surpriza la un moment dat. Ii doresc numai bine! 🤗

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...